صفحه 6 از 154 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

سلام . من 7 آگوست atas فرستادم ولی بعد از 4 هفته هنوز جوابم نیومده.کسی هست که شرایط منو داشته باشه؟

Junior Member

سلام،
    من تازگی OFFER برام اومده، نمی دونم باری ATAS چه جوری اقدام کنم؟(باید از سایت اقدام کنم یا برم سفارت)
    همچینی نمی دونم چه مدارکی برای ATAS نیاز است؟ (یا اصل مدرک هم نیاز است)

همچنین در نامه OFFER من ثبت نام و شروع کلاسها رو 1 اکتبر زده، اما من تازه میخوام اقدام و فکر کنم حداقل 3-4 ماهی کار دارم تا ویزا بگیرم، ایا دانشگاههای انگلیس این موضوع رو می پذیرن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mjavid نمایش پست ها
    سلام،
    من تازگی OFFER برام اومده، نمی دونم باری ATAS چه جوری اقدام کنم؟(باید از سایت اقدام کنم یا برم سفارت)
    همچینی نمی دونم چه مدارکی برای ATAS نیاز است؟ (یا اصل مدرک هم نیاز است)

همچنین در نامه OFFER من ثبت نام و شروع کلاسها رو 1 اکتبر زده، اما من تازه میخوام اقدام و فکر کنم حداقل 3-4 ماهی کار دارم تا ویزا بگیرم، ایا دانشگاههای انگلیس این موضوع رو می پذیرن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام برای ATAS باید از اینجا اقدام کنید:
    http://www.fco.gov.uk/en/fco-in-acti...m/weapons/atas
    و به صورت آنلاین
    قبلش هم باید مدارک مورد نیاز که تو همون سایت ذکر شده را داشته باشید

Junior Member

من بيش از يه ماهه كه منتظر جواب ATAS هستم
    توي فروم immigrationboards اطلاعات خيلي خوبي پيدا كردم:
    http://www.immigrationboards.com/vie...r=desc&start=0

ویرایش توسط azim_utd : October 7th, 2009 در ساعت 01:36 PM

Junior Member

سلام
    من یه offer از انگلیس دارم، الان برایه ویزا باید چیکار کنم؟ رشته ام تو لیست رشته هایی ATAS میباشد:
    ایا اول باید برای ATAS اقدام کنم و بعد از اومدن نتیجه اون برایه ویزا اقدام کنم یا همزمان میتونم برایه هر دو (ویزا و ATAS) درخواست بدم؟
    ATAS حتما باید بصورت انلاین باشد؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلامو
    یه سوال داشتم راجع به ATAC داشتم ممنون می شم که راهنمایی کنید
    من 1 ماه و نیم هست که برای ATAC اقدام کردم ولی هنوز جوابی نیومده کسی میدونه چه جوری میشه باهاشون تماس گرفت؟ یک ایمیل تو وب سایت هست که هر سوالی بکنی میگه در حال بررسی است و نمی توان زمان دقیق را اعلام کرد. من با conditional offer اقدام کردم و بعدا به من یک offer بدون condition و visa letter دادن . ایا به خاطر کاندیشن عقب افتاده؟ یا تلفنی هست که بشه شرایط را براشون توضیح داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehpayam نمایش پست ها
    سلامو
    یه سوال داشتم راجع به ATAC داشتم ممنون می شم که راهنمایی کنید
    من 1 ماه و نیم هست که برای ATAC اقدام کردم ولی هنوز جوابی نیومده کسی میدونه چه جوری میشه باهاشون تماس گرفت؟ یک ایمیل تو وب سایت هست که هر سوالی بکنی میگه در حال بررسی است و نمی توان زمان دقیق را اعلام کرد. من با conditional offer اقدام کردم و بعدا به من یک offer بدون condition و visa letter دادن . ایا به خاطر کاندیشن عقب افتاده؟ یا تلفنی هست که بشه شرایط را براشون توضیح داد؟
    به نظر من اول بايد جواب ATAS بياد ، بعد دانشگاه شماره ATAS شما رو رو VISA LETTER مى نويسه...قبلا فكر مى كنم با 21 روز كارى جواب مى دادن ، ولى واسه من 1 ماه و 10 روز شد ، شايد حالا ATAS طول مى كشه...ATAS آن لاين هست و به اميل شما جوابش مى ياد كه بايد پرينت بگيرى...شماره ATAS تون رو تو اميل بنويسين

نقل قول نوشته اصلی توسط shafagh نمایش پست ها
    به نظر من اول بايد جواب ATAS بياد ، بعد دانشگاه شماره ATAS شما رو رو VISA LETTER مى نويسه...قبلا فكر مى كنم با 21 روز كارى جواب مى دادن ، ولى واسه من 1 ماه و 10 روز شد ، شايد حالا ATAS طول مى كشه...ATAS آن لاين هست و به اميل شما جوابش مى ياد كه بايد پرينت بگيرى...شماره ATAS تون رو تو اميل بنويسين
    خیلی ممنون از جواب شما
    ممکنه به خاطر conditional بودن Offer من ATAS این قدر طول کشیده چون من الان unconditioanal offer هم از دانشگاه گرفتم ولی 1 ماه ونیم پیش با همان Conditional letter برای ATAC اقدام کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehpayam نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جواب شما
    ممکنه به خاطر conditional بودن Offer من ATAS این قدر طول کشیده چون من الان unconditioanal offer هم از دانشگاه گرفتم ولی 1 ماه ونیم پیش با همان Conditional letter برای ATAC اقدام کردم.
    ATAS فكر نمى كنم به CONDITION ربطى داشته باشه، ولى مى تونى از RESEARCH STUDENT OFFICE يا هر OFFICE كه با شما در ارتباط هست...(OFFICE اى كه VISA LETTER رو فرستاده)دانشگاهتون بپرسين كه اين مهم هست يا نه.و آيا بايد دوباره اقدام كنى...در ضمن بگو كه چون اينجا شرايط سخته واسه شما زمان مى بره كه بخواى دوباره اقدام كنى...و از كدوم نامه بايد واسه ويزا استفاده كنى...ولى سايت ATAS رو هم چك كنين...نميدونم به اميل ها جواب مى دن يا نه....اين كار ها طول مى كشه ، مخصوصا وقتى تقاضا زياد باشه...
    ویرایش توسط shafagh : December 25th, 2009 در ساعت 03:10 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UMASS Lowell

سلام. كسي جديدا تقاضاي ATAS داده؟ مال من كه چهار هفته شد ولي خبري نيومد. تازه از اول ژانويه توي سايتش نوشته كه مدت زمان تاييد از 10 روز به 20 روز تبديل شده. كسي جديدا ATAS نگرفته كه معلوم بشه چقدر وقت جواب مي دن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)