صفحه 8 از 154 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UMASS Lowell

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyasadeghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم، ATAS مخفف چی هست؟ چون من تازه می خوام اپلای کنم و تازه دارم اطلاعات کسب کنم...
    Academic Technology Approval Scheme (ATAS)

من چند روز پیش برای ATAS اقدام کردم. با اینکه رفرنس ها رو نوشته بودم یه ایمیل اومد که رفرنس هاتو تعیین نکردی! منم تو جواب همون ایمیل دوباره فرستادم. مشکلی که نداشت به همون ایمیل فرستادم؟
    atas@fco.gov.uk

سلام . من هم براي ATAS اقدام كرده بودم كه 21 روز طول كشيد و در زمان ثبت نام هم به دو مقاله ISI خودم اشاره كرده بودم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UMASS Lowell

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaffarilaleh نمایش پست ها
    سلام . من هم براي ATAS اقدام كرده بودم كه 21 روز طول كشيد و در زمان ثبت نام هم به دو مقاله ISI خودم اشاره كرده بودم.
    الان ATAS اومده يا هنوز منتظريد كه بياد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zada نمایش پست ها
    من چند روز پیش برای ATAS اقدام کردم. با اینکه رفرنس ها رو نوشته بودم یه ایمیل اومد که رفرنس هاتو تعیین نکردی! منم تو جواب همون ایمیل دوباره فرستادم. مشکلی که نداشت به همون ایمیل فرستادم؟
    atas@fco.gov.uk
    مشکلی نداشت. امروز یه ایمیل اومد که بعد از 20 روز کاری جواب مشخص میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UMASS Lowell

سلام. اگه كسي جديدا ATAS گرفته، خواهشا خبر بده، و اگه ممكنه همراه با جزئيات رشته و دانشگاه و فاند،
    عيب كارم چيه، 2 بار decline شدم. تازه اگه appeal رو هم در نظر بگيريد چهار بار

نقل قول نوشته اصلی توسط zada نمایش پست ها
    مشکلی نداشت. امروز یه ایمیل اومد که بعد از 20 روز کاری جواب مشخص میشه.
    سلام

برای من هم یه مشکل مشابهی به وجود آمده. با وجودی که Student ID number رو وارد کردم، هفته ی پیش دیدم یه میلی به من زدند و گفتند که ما Student ID number شما رو نداریم و تا زمانی که اونو برای ما نفرستید، Application شما به تعلیق در میاد. من همون موقع در جواب میلشون(atas@fco.gov.uk) اون شماره رو براشون فرستادم. ولی دیگه هیچ جوابی به من ندادند که پرونده ی من کامل و پروسه های بعدی روی آن انجام می شه. من یه بار دیگه بازم بهشون میل زدم ولی بازم هیچ جوابی ندادند. الان یه کم در این مورد نگرونم. راستی یه سئوال، شما از زمانی که اطلاعات که ازتون خواسته بودند رو در جواب میلشون براشون فرستاده بودین تا زمانی که بهتون میل زدند و گفتند که جوابش تا 20 روز کاری دیگه میاد، چقدر طول کشید؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi22 نمایش پست ها
    سلام

برای من هم یه مشکل مشابهی به وجود آمده. با وجودی که Student ID number رو وارد کردم، هفته ی پیش دیدم یه میلی به من زدند و گفتند که ما Student ID number شما رو نداریم و تا زمانی که اونو برای ما نفرستید، Application شما به تعلیق در میاد. من همون موقع در جواب میلشون(atas@fco.gov.uk) اون شماره رو براشون فرستادم. ولی دیگه هیچ جوابی به من ندادند که پرونده ی من کامل و پروسه های بعدی روی آن انجام می شه. من یه بار دیگه بازم بهشون میل زدم ولی بازم هیچ جوابی ندادند. الان یه کم در این مورد نگرونم. راستی یه سئوال، شما از زمانی که اطلاعات که ازتون خواسته بودند رو در جواب میلشون براشون فرستاده بودین تا زمانی که بهتون میل زدند و گفتند که جوابش تا 20 روز کاری دیگه میاد، چقدر طول کشید؟

ممنون
    حدود 9 روز طول کشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran university.material sience and eng

Question پاسخ : ATAS Application

سلام دوستان
    من 29 روز پیش atas را پر کردم.آیا بعد از پر کردن فرم ها و قبل از اومدن جواب نهایی ، ایمیلی زده میشه که فرم کامل شده یا نه؟ من الان اصلا نمیدونم که atas را کامل کردم یا نه؟ همه سوال ها را جواب دادم مرحله آخرهم که NEXT زدم،از صفحه سوالات خارج شد رفت تو صفحه login.ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 29 روز پیش atas را پر کردم.آیا بعد از پر کردن فرم ها و قبل از اومدن جواب نهایی ، ایمیلی زده میشه که فرم کامل شده یا نه؟ من الان اصلا نمیدونم که atas را کامل کردم یا نه؟ همه سوال ها را جواب دادم مرحله آخرهم که NEXT زدم،از صفحه سوالات خارج شد رفت تو صفحه login.ممنون میشم کمک کنید
    سلام دوست عزیز،
    این مشکل برای من هم پیش اومد و دلیلش این بود که با اینترنت اکسپلولر فرم رو پر نکردم و با فایر فاکس پر کرده بودم. ولی علیرغم اینکه با فایر فاکس پر کرده بودم دو روز بعد ایمیلی بهم زدن که ما application تو رو گرفتیم. و بعد هم نزدیک 19 روز بعد اومد ATAS من. شما اگه تا حالا رسیدی دریافت نکردین راه های زیر رو من پیشنهاد میکنم:
    1) اول از همه تو قسمت SPAM ایمیلتون رو خوب بگردین. بیشتر موقع ها ایمیلهای ATAS میره اونجا.
    2) اگه تو SPAM نبود چیزی، تلاش کنین با user و pass ای که دارین برین توی اکانت ATAS تون. اگه تونستین برین، یعنی Application رو ناقص پر کرده بودین و سریع تکمیلش کنین این دفعه با Internet Explorer.
    3) اگه نتونستین برین تو اکانت، سریع یه ایمیل بزنین به خود اون ATAS (ایمیلشون فکر کنم اینه: atas@fco.gov.uk) و قضیه رو توضیح بدین. منتظر جوابشون نمونین و پس از اون، اصلا وقت رو از دست ندین و دوباره یه application دیگه پر کنین، یادتون باشه این دفعه با Firefox پر نکنین و فقط با Internet Explorer فرمها رو پر کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)