صفحه 9 از 154 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

سلام،
    مرسی از این اطلاعات خوبی که راجع به ATAS گذاشتید.
    من به یک مشکل عجیب برخوردم که شدیدا نیاز به کمک و هم فکری شما دارم. من از ناتینگهام و باث برای PhD پذیرش گرفتم، اوایل فروردین همزمان برای ATAS هردو اقدام کردم، بعد از حدود 3 هفته جواب اومد که ATAS ناتینگهام Accept و باث Refuse شده. استاد راهنما توی باث یه قولهایی واسهء Fund بهم داد منم فرم بازنگری ATAS رو پر کردم ولی بعد از 2 هفته اینم Reject شد با لینکه پروژه تعیین شده تو ناتینگهام خیلی High-tech بود و روی نانوکامپوزیت و برعکس پروژه باٍ ساده تر. الان که دارم مینویسم استاد با کمک هزینه موافقت کرده ولی نمیدونم با ATAS چیکار کنم و واقعا نگرانم.
    لطفا اگه پیشنهادی به ذهنتون میرسه بهم بگیدددددددددددددددددددددد دددددددددددد

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

ایها الناس کمک:
    من تا حالا فکر کنم 9 یا 10 تا پذیرش در زمینه های مختلف (مکانیک) گرفتم و تا حالا همش رد شده:
    1- منچستر: اثر ضربه در مواد کامپوزیت فلزی
    2- منچستر: حل عددی ماشین کاری با سرعت بالا
    3- بریستول: شکست مواد نانو کامپوزیت
    4- شفیلد: کامپوزیت (ریزش رو یادم نیست)
    5- شفیلد (شکست خطوط راه آهن)
    6- ادینبورگ (شکست مواد کامپوزیت لایه ای)
    7- پلای موس: شکست مقاطع جوش شده
    8- استرا...: حل عددی خزش و خستگی در مواد ترکدار
    9- ناتینگهام: خستگی در دمای بالا در نیروگاه های قدرت (جواب این هنوز نیومده ولی اینم حتما رد میشه)
    10- ....

حالا من موندم چیکار کنم. مثلا موردی مثل شماره 5 خیلی عجیبه که رد شده . آخه بررسی شکست خطوط راه آهن که نه ربطی به بمب داره و نه انرژی هسته ای. یه کلام هم نمی گن دلیلش چیه!! اگه دلیلش خود منم خود بگن که نه وقت خودم رو بگیرم نه وقت و هزینه دانشگاه ها رو. امروز دیدم آقا امیر پروژه نانو کامپوزیتش تایید شده ، نمی دونم پس چرا برای من تایید نمیشه!!!!! فکر کنم اینا می خوان ما بریم آفتوبه سازی بخونیم یه پول هنگفت هم بهشون بدیم دم سفارت هم برای ویزا التماس کنیم؟؟؟!!!!
    نظر درستان چی هست؟ ممنون می شم راهنمایی کنید
    ضمنا پروژه فوق من روی شکست مواد ترد بوده (مثل سنگ ها و بعضی پلیمرها)

ممنون
    حامد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saghafi نمایش پست ها
    ایها الناس کمک:
    من تا حالا فکر کنم 9 یا 10 تا پذیرش در زمینه های مختلف (مکانیک) گرفتم و تا حالا همش رد شده:
    1- منچستر: اثر ضربه در مواد کامپوزیت فلزی
    2- منچستر: حل عددی ماشین کاری با سرعت بالا
    3- بریستول: شکست مواد نانو کامپوزیت
    4- شفیلد: کامپوزیت (ریزش رو یادم نیست)
    5- شفیلد (شکست خطوط راه آهن)
    6- ادینبورگ (شکست مواد کامپوزیت لایه ای)
    7- پلای موس: شکست مقاطع جوش شده
    8- استرا...: حل عددی خزش و خستگی در مواد ترکدار
    9- ناتینگهام: خستگی در دمای بالا در نیروگاه های قدرت (جواب این هنوز نیومده ولی اینم حتما رد میشه)
    10- ....

حالا من موندم چیکار کنم. مثلا موردی مثل شماره 5 خیلی عجیبه که رد شده . آخه بررسی شکست خطوط راه آهن که نه ربطی به بمب داره و نه انرژی هسته ای. یه کلام هم نمی گن دلیلش چیه!! اگه دلیلش خود منم خود بگن که نه وقت خودم رو بگیرم نه وقت و هزینه دانشگاه ها رو. امروز دیدم آقا امیر پروژه نانو کامپوزیتش تایید شده ، نمی دونم پس چرا برای من تایید نمیشه!!!!! فکر کنم اینا می خوان ما بریم آفتوبه سازی بخونیم یه پول هنگفت هم بهشون بدیم دم سفارت هم برای ویزا التماس کنیم؟؟؟!!!!
    نظر درستان چی هست؟ ممنون می شم راهنمایی کنید
    ضمنا پروژه فوق من روی شکست مواد ترد بوده (مثل سنگ ها و بعضی پلیمرها)

ممنون
    حامد
    حامد جان سلام، والا منم نمیدونم چه خبره، این ATAS یک هیئت نامعلومه که کسی نه میدونه کین نه چیکاره و نه راه تماسی باهاشون داره! من با یکی از افرادی که تویه این زمینه وارده مشورت کردم، میگوفت باید بگید خود دانشگاه مربوطه باهاشون تماس بگیره. تو هنوز هیچ Accept نگرفتی؟ عجیبه؟
    حالا من خودمم نمیدونم باید چیکار کنم، اساسا گیج شدم................

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

سلام داش امیر
    ممنون بابت پاسختون. تا حالا یه accept خشک وخالی هم ندادند. تازه الان 7 ماه منتظر ویزای استرالیا هستم و یه ماه پیش هم برای ویزای آمریکا اقدام کردم. اینقدر این در و اون در زدم دیگه خسته شدم.

Junior Member

حالا خوبه تو گزینه های زیادیرو امتحان کردی، من که صرف چسبیدام به انگلیس ولاغیر، و اساسی حالگیریه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UMASS Lowell

سلام حامد جان.
    فكر مي كنم اين چند وقته بدون دليل دارن رد مي كنن. من خودم 4 تا decline دارم. فكر مي كردم فقط مشكل منه. حالا كه مال شما رو ديدم روحيه گرفتم. موضوعات من هم خيلي نزديك به موضوعات شما بود. يكي هم نانو كامپوزيت بود كه رد شد.
    حتي يكي مربوط به تحليل پليمر موجود در صفحات خورشيدي، ولي بازم رد شد. حدود 10 ماهه كه الاف ATAS شدم.
    ولي الان يه پروژه فرستادم كه بايو هستش، كه اگه اينم رد كنن ديگه كلا بي خيال مي شم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UMASS Lowell

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_m1080 نمایش پست ها
    سلام،
    مرسی از این اطلاعات خوبی که راجع به ATAS گذاشتید.
    من به یک مشکل عجیب برخوردم که شدیدا نیاز به کمک و هم فکری شما دارم. من از ناتینگهام و باث برای PhD پذیرش گرفتم، اوایل فروردین همزمان برای ATAS هردو اقدام کردم، بعد از حدود 3 هفته جواب اومد که ATAS ناتینگهام Accept و باث Refuse شده. استاد راهنما توی باث یه قولهایی واسهء Fund بهم داد منم فرم بازنگری ATAS رو پر کردم ولی بعد از 2 هفته اینم Reject شد با لینکه پروژه تعیین شده تو ناتینگهام خیلی High-tech بود و روی نانوکامپوزیت و برعکس پروژه باٍ ساده تر. الان که دارم مینویسم استاد با کمک هزینه موافقت کرده ولی نمیدونم با ATAS چیکار کنم و واقعا نگرانم.
    لطفا اگه پیشنهادی به ذهنتون میرسه بهم بگیدددددددددددددددددددددد دددددددددددد
    با استاد صحبت كن، بگو مشكل اينه، اگه بتونه واست موضوع پروژه رو عوض كنه يا حداقل پروژه قبلي رو با يه خلاصه ديگه بفرسته. اگه استاد پايه باشه ميتونه موضوع پروژه رو واسط عوض كنه. به استاد هم بگو كه جاي ديگه ACCEPT شدي تا بدونه مشكل پروژه هستش.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

سلام
    ممنون جواد جان. یه روحیه دیگه هم می خوام بدم چند روز پیش یه کی دیگه هم رد شد. دانشگاه ناتینگهام بود و شکست در مواد نیروگاههای قدرت. من که دیگه بیخیال شدم. وقتی موضوع شکست در ریل های آهن رو رد می کنند دیگه چیو می خوان قبول کنند. بگه با ریل راه آهن هم میشه بمب ساخت یا انرژی هسته ای گرفت!!!!!!!؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UMASS Lowell

امر جان. يادم رفت بگم كه من يه بار اين كار رو كردم و استاد قبول كرد. اگه خواستي متن ايميل كه زدم به استاد رو واست مي فرستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط جواد نمایش پست ها
    امر جان. يادم رفت بگم كه من يه بار اين كار رو كردم و استاد قبول كرد. اگه خواستي متن ايميل كه زدم به استاد رو واست مي فرستم
    سلام جواد جان، ایده ای که دادی فوق العادس، راستش خودمم به این فکر میکردم ولی نمیدونستم که آیا شدنیه یا نه! مرسی اگر برات ممکنه به Amir_m1080@yahoo.com متن نامتو واسم میل کن ممنون! راستی یکی از استادای من میگفت اینا با فلزات و هرچی در اون رابطه باشه مشکل دارن، اینم در حد ایدست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)