صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 152

موضوع: ویزای همراه

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه

سلام

برای کنفرانس چند ماه بعد میخوام برم لیل با همسرم. من یه بار رفتم خودم و شینگن گرفتم چند ماه پیش. متاسفانه همسرم سال پیش ویزاش از ایتالیا ریجکت شد برا کنفرانس اون زمانی بود که ایتالیا همه رو ریجکت میکرد (نیمدونم هنوز هم اونطوریه یا نه) حتی برای کنفرانس. هر دومون خارج از کشور هستیم. الان میخوایم هر دومون بریم. خارج از کشور هستیم. سوالی که دارم اینه که من باید شناسنامه رو ترجمه کنم یا سند ازدواج رو؟ کسی تا حالا خارج از کشور این کار رو کرده که در کشوری دیگه برای کشور ثالث و سفارتش چطور باید ترجمه بشه؟ اگر انگلیسی ترجمه بشه کجا باید مهر بزنیم تا رسمی تر بشه؟ دانشگاه هم نامه میده و ساپورت میکنه که برمیگردم و یه جورایی تای داریم هر دومون دانشجو هستیم
    سوال دیگه من میتونم فقط خودم حساب بانکی خودم رو نشون بدم با درامدم برا هردومون؟ یا نامه لازمه که تایید بشه من هزینه همسرم رو هم تامین میکنم؟ یعنی نامه رسمی؟
    ممنون میشم کسی تجربه داره کمک کنه

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

برای کنفرانس چند ماه بعد میخوام برم لیل با همسرم. من یه بار رفتم خودم و شینگن گرفتم چند ماه پیش. متاسفانه همسرم سال پیش ویزاش از ایتالیا ریجکت شد برا کنفرانس اون زمانی بود که ایتالیا همه رو ریجکت میکرد (نیمدونم هنوز هم اونطوریه یا نه) حتی برای کنفرانس. هر دومون خارج از کشور هستیم. الان میخوایم هر دومون بریم. خارج از کشور هستیم. سوالی که دارم اینه که من باید شناسنامه رو ترجمه کنم یا سند ازدواج رو؟ کسی تا حالا خارج از کشور این کار رو کرده که در کشوری دیگه برای کشور ثالث و سفارتش چطور باید ترجمه بشه؟ اگر انگلیسی ترجمه بشه کجا باید مهر بزنیم تا رسمی تر بشه؟ دانشگاه هم نامه میده و ساپورت میکنه که برمیگردم و یه جورایی تای داریم هر دومون دانشجو هستیم
    سوال دیگه من میتونم فقط خودم حساب بانکی خودم رو نشون بدم با درامدم برا هردومون؟ یا نامه لازمه که تایید بشه من هزینه همسرم رو هم تامین میکنم؟ یعنی نامه رسمی؟
    ممنون میشم کسی تجربه داره کمک کنه
    سلام!

متاسفانه اطلاعاتی که دادید ناقصه...
    آیا هر دو در یک کشور خارجی اقامت دارید؟ (یعنی از یک سفارتخونه اقدام می کنید؟) وضعیت اقامتتون اونجا اوکیه؟ (یعنی اقلاً 6-8 ماه از اقامت قانونیتون باقی مونده باشه) همسرتون توی کنفرانس رجیستر شدن؟ تخصصشون به موضوع کنفرانس می خوره؟ نمی تونن از ویزای توریستی استفاده کنن؟ آیا مرخصی کافی دارید که بگید بعد از کنفرانس مدتی می خواید از تعطیلات استفاده کنید؟ همسرتون حتماً باید به عنوان وابسته به شما سفر کنن؟ شما در مورد ویزای کوتاه مدت صحبت می کنید. توی مدارک ویزا، آیا ترجمه شناسنامه یا عقدنامه خواسته شده؟ چرا یه ایمیل به کنسولگری فرانسه در کشور محل اقامتتون نمی زنید و ازشون نمی پرسید چه مدارکی لازمه؟

موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام!

متاسفانه اطلاعاتی که دادید ناقصه...
    آیا هر دو در یک کشور خارجی اقامت دارید؟ (یعنی از یک سفارتخونه اقدام می کنید؟) وضعیت اقامتتون اونجا اوکیه؟ (یعنی اقلاً 6-8 ماه از اقامت قانونیتون باقی مونده باشه) همسرتون توی کنفرانس رجیستر شدن؟ تخصصشون به موضوع کنفرانس می خوره؟ نمی تونن از ویزای توریستی استفاده کنن؟ آیا مرخصی کافی دارید که بگید بعد از کنفرانس مدتی می خواید از تعطیلات استفاده کنید؟ همسرتون حتماً باید به عنوان وابسته به شما سفر کنن؟ شما در مورد ویزای کوتاه مدت صحبت می کنید. توی مدارک ویزا، آیا ترجمه شناسنامه یا عقدنامه خواسته شده؟ چرا یه ایمیل به کنسولگری فرانسه در کشور محل اقامتتون نمی زنید و ازشون نمی پرسید چه مدارکی لازمه؟

موفق باشید
    بله هر دو اقامت دانشجویی داریم. کنفرانس ماه می هست نمیدونم چقدر زودتر میشه اقدام کرد؟ اگر بشه اپریل یا حتی مارچ اقدام کرد بله بیش از 6 ماه باقی میمونه. نه رجیستر نشدن. ویزای توریستی باید استفاده کنن. مرخصی نیست. دانشجو هستیم 4 روز بعدش برمیگردیم. وابسته که بله به خاطر تمکن مالی. نمیدونم ترجمه شناسنامه میخوان یا نه ولی چون بحث تمکن مالی هست اصولا میخوان دیگه
    احتمال داره فقط به یک نفرویزا بدن؟
    واللا سوالاتی که شما پرسیدید فکر کنم بیشتر از سوالات افسر سفارت باشه!
    سفارت میدونم که میپیچونه یا جواب تمپیت میده.
    به هر حال ممنون از جوابتون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    بله هر دو اقامت دانشجویی داریم. کنفرانس ماه می هست نمیدونم چقدر زودتر میشه اقدام کرد؟ اگر بشه اپریل یا حتی مارچ اقدام کرد بله بیش از 6 ماه باقی میمونه. نه رجیستر نشدن. ویزای توریستی باید استفاده کنن. مرخصی نیست. دانشجو هستیم 4 روز بعدش برمیگردیم.
    واللا سوالات رو برای راهنمایی دقیقتر پرسیدم
    برای اینکه ویزاتون به مشکل بر نخوره باید ۶-۸ ماه بعد از تاریخ پایان ویزا از کشور مبدأ اقامت داشته باشین. اگه ندارین هم به هر حال اقدام کنید... شاید توجه نکردن و ویزا دادن
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    واللا سوالات رو برای راهنمایی دقیقتر پرسیدم
    برای اینکه ویزاتون به مشکل بر نخوره باید ۶-۸ ماه بعد از تاریخ پایان ویزا از کشور مبدأ اقامت داشته باشین. اگه ندارین هم به هر حال اقدام کنید... شاید توجه نکردن و ویزا دادن
    بله درسته
    من میخواهم با همسرم برم. چون تمکن مالی میخواهم نشوم بوم و هر دو دانشجو هستیم و قطعا باید برگردیم. من میتونم تمکن خودم رو فقط نشوم بدم؟ چون ایشان حسابش فعال نیس زیاد. و قطعا سفارت کاغذی میخواد که نشون بده متاهل هستیم. به خاطر اون پرسیدم. در مورد اقامت چون یک ساله میدن کمی سخت هست دیگه تازه کردنش. نمیدونم اگه اقامت توم شه و دوباره اقدام کنیم و نرسه کارت آیا کاغذ اقدام کافیه؟
    در نهایت چند ماه زودتر اپلی کنیم؟

Junior Member

سلام دوستان. من برای مستر 1 پذیرش گرفتم. همسرم میخواد ویزای همراه بگیره. توی مصاحبه ی کامپوس چون همسرم مشغول نوشتن تز دکتراش بود, گفتم فعلاً نمیخواد بیاد و بعداً جدا میخواد برای پست داک اقدام کنه. حالا کارهاش انجام شده و تصمیم گرفتیم فعلاً به عنوان همراه بیاد. به نظرتون مشکلی پیش نمیاد که با هم همزمان برای ویزا اقدام کنیم(چون با حرف مصاحبه م تناقض داره.) یا بهتره من برم و بعد همسرم بیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonchild نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای مستر 1 پذیرش گرفتم. همسرم میخواد ویزای همراه بگیره. توی مصاحبه ی کامپوس چون همسرم مشغول نوشتن تز دکتراش بود, گفتم فعلاً نمیخواد بیاد و بعداً جدا میخواد برای پست داک اقدام کنه. حالا کارهاش انجام شده و تصمیم گرفتیم فعلاً به عنوان همراه بیاد. به نظرتون مشکلی پیش نمیاد که با هم همزمان برای ویزا اقدام کنیم(چون با حرف مصاحبه م تناقض داره.) یا بهتره من برم و بعد همسرم بیاد؟
    با سلام، در کل ویزای همراه مشکلی برای ویزای شما ایحاد نمی کنه . چون در هر صورت بعد از اینکه شما بیایید ایشون هم ویزا رو می گیرند، چون همسرتون هستن اینها میدونن که بالاخره همسرتون میاد که شما رو ببینه حالا چه الان ویزا بدن چه بعدا خیلی تفاوتی نمی کنه.
    شما همین حرفی که اینجا زدید که الان کارهاش اوکی شده و آمادگسش رو داره را می تونید روز مصاحبه برای ویزا هم بگید و قابل درک و فهم هست. در کل منظورم اینه که اینها اگر بخواتن به شما ویزا بدن ، درخواست ویزای همراه در اول یا بعد از اومدن شما خیلی تفاوتی نمی کنه براشون.

Junior Member

ممنونم برای پاسخگویی.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من امسال پذیرش مستر 2 گرفتم از دانشگاهی در پاریس. متاهل هستم و دارای یک فرزند 3 ساله. به نظر شما اگه واسه همسر و فرزندم درخواست ویزای همراه بدم شانس ویزا گرفتنم میاد پایین؟
    لطفا اگه کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم پاسخ من رو بده؟

سلام دوستان
    مختصر اینکه من و همسرم ویزا داریم اما ظاهرا میگن مرزا بستست
    کسی میتونه کمک کنه؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)