صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 152

موضوع: ویزای همراه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    فعلاً برای محکم کاری یه بیمه 2 یا 3 ماهه مسافرتی بگیرید، برای مدتی که کارهای اوفی انجام بشه.
    من از خود vfs سوال کردم
    گفتن اگه شما کنوانسیون داشته باشی همراهتون بیمه نمیخواد
    ولی اگه کنوانسیون نباشی (با توجه به شرایط من که برای کوتوتل اقدام کردم) گفتند همسرتون حتما باید بیمه خارجی داشته باشه (یعنی ایرانی نباشه)
    ما از swisscare بیمش کردیم
    مدارکم تحویل دادیم

Junior Member

مسئله دیگه اینکه گفتن کارهای اوفی اینترنتی شده دیگه کاغذی نیست
    گفته همون موقع که جواب ویزاتون میاد بهتون میگن چجوریه؟
    کسی اطلاع داره چیکار باید کرد؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

بهتون گفته :
    نقل قول نوشته اصلی توسط stream12 نمایش پست ها
    همون موقع که جواب ویزاتون میاد بهتون میگن چجوریه
    این یعنی صبر کنید تا جوابتون بیاد! ولی در کل برای اوفی شما باید آدرس محل اقامتتون اوکی شده باشه و بعد اینترنتی از اوفی همونجا وقت بگیرید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Member

سلام دوستان، دولت فرانسه عقد ازدواج به صورت غیر حضوری (وکالتی)‌ رو قبول میکنه؟

سلام دوستان
    من برای دکترا پذیرش دارم و میخام برای ویزا اقدام کنم. همسرم قراره حدود 3 ماه بعد از من بیان فرانسه. به نظرتون باید الان با هم برای ویزا اقدام کنیم یا ایشون بعد از رفتن من باید خودشون اقدام کنند؟
    پیشاپیش سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط material_ir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکترا پذیرش دارم و میخام برای ویزا اقدام کنم. همسرم قراره حدود 3 ماه بعد از من بیان فرانسه. به نظرتون باید الان با هم برای ویزا اقدام کنیم یا ایشون بعد از رفتن من باید خودشون اقدام کنند؟
    پیشاپیش سپاس
    با سلام
    هم زمان با هم اقدام کنین بهتره. البته باید حواستون باشه که بهتون ویزای 3 ماهه میدن و وقتی رسیدین فرانسه از طریق prefecture اقدام به گرفتن titre de sejour میکنین که اعتبارش 3 ساله خواهد بود.
    موفق باشین

Junior Member

دوستان سلام

من با ویزای Salarié در فرانسه هستم و 6 ماه است که اینجا کار می کنم میخوام همسرم رو به طور موقتی با ویزای کوتاه مدت به فرانسه بیارم تا بعدا برای ویزای بلند مدت اقدام کنم. می خواستم بدونم با توجه به شرایط ممکنه ریجکتی وجود داشته باشه و این تو سابقه برای ویزای بلند مدت دردسر ساز بشه.

و اگر بخوام برای ویزا اقدام کنم، ارسال دعوتنامه از طریق شهرداری راه درستی است؟

ممنون میشم اگه بتونین راهنمایی کنید.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hesiliii نمایش پست ها
    دوستان سلام

من با ویزای Salarié در فرانسه هستم و 6 ماه است که اینجا کار می کنم میخوام همسرم رو به طور موقتی با ویزای کوتاه مدت به فرانسه بیارم تا بعدا برای ویزای بلند مدت اقدام کنم. می خواستم بدونم با توجه به شرایط ممکنه ریجکتی وجود داشته باشه و این تو سابقه برای ویزای بلند مدت دردسر ساز بشه.

و اگر بخوام برای ویزا اقدام کنم، ارسال دعوتنامه از طریق شهرداری راه درستی است؟

ممنون میشم اگه بتونین راهنمایی کنید.
    سلام،
    اول اجازه بدین یه اشاره ای به انواع ویزای کاری بکنم و بعد در مورد اقدامات لازم در هر مورد توضیح بدم:

وقتی میگیم ویزای کاری، اینجا مشخصاً ویزای دکترا یا پست داک یا اصولاً ساینتیفیک نیست. منظور اینه که یک نفر حداقل با مدرک فوق لیسانس و سابقه کار کافی، به استخدام یک موسسه غیر آموزشی-پژوهشی در میاد.
    در این وضعیت شما دو تا زیر شاخه خیلی بزرگ دارید:
    1-ویزای کاری کلاسیک
    2- Passeport Talent (توجه کنید که Passeport Talent انواع مختلف داره و اینجا فقط مدلهای Salarié Qualifié, Salarié Hautement Qualifié و Salarié Détaché مورد بحث قرار می گیرن)

در ویزای کاری کلاسیک، نهاد صادر کننده اجازه استخدام DIRECCTE اه، دوندگی زیاد داره و پس از رسیدن به فرانسه و مشغول شدن به کار تازه بعد از 18 ماه می تونید نسبت به آوردن همسر و فرزندانتون اقدام کنید. احتمالاً ویزای شما از این جنسه و متاسفانه راه خیلی ساده و مطمئنی برای آوردن همسرتون زودتر از این بازه وجود نداره. اگه خونه و زندگی تون خوبه، اوضاع مالی تون اوکیه، باید یا با دعوتنامه معمولی (از شهرداری) اقدام کنید و توضیح بدید که ایشون میان و بر می گردن تا سال آینده از راهش براشون اقدام بشه. به طور کلی ویزایی که همسر کارمند می گیره، حق کار هم نداره (یعنی اگه بخواد کار منه باز باید ویزاش رو از طریق پرفکتور تغییر بده و باز هم DIRECCTE باید روش نظر بده و این یعنی شر!) و اقامتش کاملاً وابسته به همسرشه. اگه می خواید ایشون بیش از 3 ماه بمونن، بهتره براشون ویزای تحصیلی بگیرید.

اگه ویزای شما از جنس Passeport Talent باشه، اولاً هر زمان که خواستید می تونید خانواده تون رو بیارید پیش خودتون. همسر چنین کسی می تونه کار بکنه بدون این که محدودیت های DIRECCTE روش اعمال بشه (یعنی لزومی نداره حتماً در رشته خودشون و حتماً با حقوق بالا کار کنن و کارهای شبیه کار دانشجویی و نیمه وقت هم می تونن بکنن). به طور کلی نهاد صادر کننده این نوع ویزا پرفکتور و یا سفارتخانه کشوریه که دارید ازش اقدام می کنید و اصولاً به DIRECCTE ارتباطی پیدا نمی کنه. از طرف دیگه، متاسفانه خیلی از شرکتها چندان با این نوع ویزا آشنایی ندارن. وگرنه در شرایط برابر، Passeport Talent هم کمی سریعتره و هم امتیازات بیشتری به دارنده اش میده.
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام،
    اول اجازه بدین یه اشاره ای به انواع ویزای کاری بکنم و بعد در مورد اقدامات لازم در هر مورد توضیح بدم:

وقتی میگیم ویزای کاری، اینجا مشخصاً ویزای دکترا یا پست داک یا اصولاً ساینتیفیک نیست. منظور اینه که یک نفر حداقل با مدرک فوق لیسانس و سابقه کار کافی، به استخدام یک موسسه غیر آموزشی-پژوهشی در میاد.
    در این وضعیت شما دو تا زیر شاخه خیلی بزرگ دارید:
    1-ویزای کاری کلاسیک
    2- Passeport Talent (توجه کنید که Passeport Talent انواع مختلف داره و اینجا فقط مدلهای Salarié Qualifié, Salarié Hautement Qualifié و Salarié Détaché مورد بحث قرار می گیرن)

در ویزای کاری کلاسیک، نهاد صادر کننده اجازه استخدام DIRECCTE اه، دوندگی زیاد داره و پس از رسیدن به فرانسه و مشغول شدن به کار تازه بعد از 18 ماه می تونید نسبت به آوردن همسر و فرزندانتون اقدام کنید. احتمالاً ویزای شما از این جنسه و متاسفانه راه خیلی ساده و مطمئنی برای آوردن همسرتون زودتر از این بازه وجود نداره. اگه خونه و زندگی تون خوبه، اوضاع مالی تون اوکیه، باید یا با دعوتنامه معمولی (از شهرداری) اقدام کنید و توضیح بدید که ایشون میان و بر می گردن تا سال آینده از راهش براشون اقدام بشه. به طور کلی ویزایی که همسر کارمند می گیره، حق کار هم نداره (یعنی اگه بخواد کار منه باز باید ویزاش رو از طریق پرفکتور تغییر بده و باز هم DIRECCTE باید روش نظر بده و این یعنی شر!) و اقامتش کاملاً وابسته به همسرشه. اگه می خواید ایشون بیش از 3 ماه بمونن، بهتره براشون ویزای تحصیلی بگیرید.

اگه ویزای شما از جنس Passeport Talent باشه، اولاً هر زمان که خواستید می تونید خانواده تون رو بیارید پیش خودتون. همسر چنین کسی می تونه کار بکنه بدون این که محدودیت های DIRECCTE روش اعمال بشه (یعنی لزومی نداره حتماً در رشته خودشون و حتماً با حقوق بالا کار کنن و کارهای شبیه کار دانشجویی و نیمه وقت هم می تونن بکنن). به طور کلی نهاد صادر کننده این نوع ویزا پرفکتور و یا سفارتخانه کشوریه که دارید ازش اقدام می کنید و اصولاً به DIRECCTE ارتباطی پیدا نمی کنه. از طرف دیگه، متاسفانه خیلی از شرکتها چندان با این نوع ویزا آشنایی ندارن. وگرنه در شرایط برابر، Passeport Talent هم کمی سریعتره و هم امتیازات بیشتری به دارنده اش میده.
    سلام
    مرسی دوست عزیز بابت توضیح کاملتون. بلی، ویزای من از نوع ویزای کلاسیک هست. دو سوال برای من مطرح شده اگه راهنمایی کنید ممنون میشم:

1. اگه من ثابت کنم که شرایط مالی و خونه زندگی اوکیه، تو دریافت ویزا مشکلی ایجاد نمیشه؟ حالا شرایط کار برای همسرم وجود نداشته باشه ولی هر چند ماه یکبار بتونه بیاد مشکلی نیست
    2. ما به صورت موازی هم داریم برای ویزای تحصیلی (اپلای کردن برای دانشگاه ها و گرفتن پذیرش) اقدام می کنیم. اینکه شما زدید من براش ویزای تحصیلی بگیرم آیا من می تونم جداگانه بدون پذیرش برای ویزای تحصیلی همسرم اقدام کنم؟ یا اینکه نه راهش همون پذیرش گرفتنه؟

بازم ممنون بابت پاسخ

Moderator

رشته و دانشگاه

سلام،
    در خصوص سوال اولتون کسی نمی تونه تضمین کنه که همه چی اوکی میشه چون ممکنه افسر رسیدگی کننده اصولاً پرونده رو با دقت لازم بررسی نکنه و بدشانسی هم حساب میشه چون پیگیریش آسون نیست و باید کلی با سفارت کلنجار برید و آخر هم ممکنه درست نشه. به هر حال ریسکیه که باید پذیرفت.
    مقصودم از ویزای تحصیلی، مشخصاً ویزای آموزش زبانه که برعکس ویزای دانشگاهی، پذیرشش ددلاین مشخصی نداره و می تونید به سرعت تهیه بفرمایید
    ویرایش توسط Kavehmb2000 : October 20th, 2019 در ساعت 04:14 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)