صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 152

موضوع: ویزای همراه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه

[QUOTE=Kavehmb2000;2257707]من این تاپیک رو زودتر نخونده بودم چون فعال نبود.
    1- اگر وضعیت مالیتون درست باشه همسرتون هم ویزاش رو خواهد گرفت، ولی با اون ویزا حق تحصیل و کار نخواهد داشت... و این ویزا هم فقط برای یک سال صادر میشه. (پایینتر توضیح می دم برای حل مشکلش چه باید بکنید)....

ممنون از جواب کاملتون. ببینید من خودم بورسی ک گرفتم ماهی 1000یورو بهم میده دانشگاه پاریس 3 و خوابگاه هم میدن بهم. خودم خانمم! منظورم اینه که شوهرم به عنوان همراه میخواد باهام بیاد و حتما قصد کار کردن داره و هدفمنده. مدرک تحصیلیش ارشده زبان انگلیسیش خیلی قویه ولی فرانسه هیچی نمیدونه. من خودم مدرک فرانسه ام c1 هست. حالا با توجه به شرایطی که گفتم پیشنهاد شما که باتجربه اید و محیط رو کامل میشناسید چیه؟ اول تنها برم بعد برای اون اقدام کنم؟ کدوم نوع ویزا رو بهتره اقدام کنم؟
    واقعا ممنون از محبت و راهنماییتون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

[QUOTE=sanspareil_eb;2258412]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    من این تاپیک رو زودتر نخونده بودم چون فعال نبود.
    1- اگر وضعیت مالیتون درست باشه همسرتون هم ویزاش رو خواهد گرفت، ولی با اون ویزا حق تحصیل و کار نخواهد داشت... و این ویزا هم فقط برای یک سال صادر میشه. (پایینتر توضیح می دم برای حل مشکلش چه باید بکنید)....

ممنون از جواب کاملتون. ببینید من خودم بورسی ک گرفتم ماهی 1000یورو بهم میده دانشگاه پاریس 3 و خوابگاه هم میدن بهم. خودم خانمم! منظورم اینه که شوهرم به عنوان همراه میخواد باهام بیاد و حتما قصد کار کردن داره و هدفمنده. مدرک تحصیلیش ارشده زبان انگلیسیش خیلی قویه ولی فرانسه هیچی نمیدونه. من خودم مدرک فرانسه ام c1 هست. حالا با توجه به شرایطی که گفتم پیشنهاد شما که باتجربه اید و محیط رو کامل میشناسید چیه؟ اول تنها برم بعد برای اون اقدام کنم؟ کدوم نوع ویزا رو بهتره اقدام کنم؟
    واقعا ممنون از محبت و راهنماییتون
    من سعی کردم جواب رو ژنریک بنویسم... در این مورد زن و مرد بودن خیلی فرق نمی کنه... مگر اینکه شوهرتون انتظار داشته باشه تازه وقتی رسیدین خونه یه فکری هم به حال غذا و شستن ظرفها و لباسها و غیره بکنین
    پیشنهاد من (که البته در این مورد تجربه زیادی ندارم، چون مجردم) اینه که سعی گنید با هم بیاید... اینطوری اقلاً یکی می تونه اول کار دنبال کارهای اداری و غیره بره... شوهرتون اگه تو فیلدهایی مثل مهندسی خصوصاً نرم افزار یا بازرگانی بین المللی کار می کنه شانس داره کار پیدا کنه ولی پیشنهاد می کنم از همین الان تشریف ببرن کلاس فرانسه (ببینید اگه 5 روز در هفته پیدا میشه خیلی خوبه... و نیازی به بیش از 2 ساعت در روز نیست فعلن)... مطمئن باشید درآمدی رو که در سه ماه آینده بابت کلاس رفتن از دست میدید در فرانسه چند برابرش رو سود می کنید (فقط تفاوت یک ترم بیشتر درس خوندن در آلیانس که شهریه اش کمتر از سوربنه حدود 2000 یوروست) از الان هم دنبال پذیرش زبان براشون باشید... شانس گرفتن ویزا با پذیرش زبان و در سطوح پایین خیلی کمه... ولی کیس شما استثناییه و ایشون همسرش داره به عنوان دانشجو میره... پس ویزا رو خواهد گرفت به احتمال قوی

فهرست جدید مدارک رو از آدرس زیر ببینید:

-http://www.ambafrance-ir.org/-Type-de-visa-de-long-sejour

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alisheikhshab نمایش پست ها
    فهرست جدید مدارک رو از آدرس زیر ببینید:

-http://www.ambafrance-ir.org/-Type-de-visa-de-long-sejour
    سلام.
    میخواستم براتون پیام خصوصی بفرستم صندوق پیامتون پره و نشد. میشه لطف کنید شمارتون یا آیدی تلگرامتونو برام تو خصوصی بفرستید . نیاز به راهنماییتون دارم. ممنون میشم

Junior Member

سلام
    ممنون از اطلاعات خوبتن.
    من به تازگی تونستم واسه دکترا فاند بگیرم و به زودی می‌خوام واسه ویزا اقدام کنم. (فاند کمی‌ بیش از ۲۰۰۰ یورو در ماه)
    مشکلی‌ که وجود داره اینه که من ازدواج کردم و همسرم نمیتونه همزمان با من واسه ویزا اقدام کنه به خاطره اینکه خودش داره انگلیس درس میخونه و مقدور نیست که بیاد ایران برای اپلای کردن ویزا.
    می‌خواستم ببینم که این مشکلی‌ در روند ویزا گرفتن همسرم ایجاد نمی‌کنه اگه مثلا ۴-۵ ماه بعد از من واسه ویزا اقدام کنه؟
    و اینکه می‌تونه از همون انگلیس واسه ویزا اقدام کنه یا حتما باید بیاد ایران واسه ویزا؟
    ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط eri7018 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از اطلاعات خوبتن.
    من به تازگی تونستم واسه دکترا فاند بگیرم و به زودی می‌خوام واسه ویزا اقدام کنم. (فاند کمی‌ بیش از ۲۰۰۰ یورو در ماه)
    مشکلی‌ که وجود داره اینه که من ازدواج کردم و همسرم نمیتونه همزمان با من واسه ویزا اقدام کنه به خاطره اینکه خودش داره انگلیس درس میخونه و مقدور نیست که بیاد ایران برای اپلای کردن ویزا.
    می‌خواستم ببینم که این مشکلی‌ در روند ویزا گرفتن همسرم ایجاد نمی‌کنه اگه مثلا ۴-۵ ماه بعد از من واسه ویزا اقدام کنه؟
    و اینکه می‌تونه از همون انگلیس واسه ویزا اقدام کنه یا حتما باید بیاد ایران واسه ویزا؟
    ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید.
    سلام،
    قاعدتاً مشکلی نیست... در خصوص این که از کجا باید اقدام کنن هم بستگی داره به این که مقیم کجا هستن... اگه ویزای تحصیلی بلند مدت انگلیس دارن، قاعدتاً باید بتونن از سفارت فرانسه در لندن یا یکی از کنسولگریهای فرانسه در شهرهای دیگر انگلیس اقدام کنن... به هر حال این جواب، پاسخ رسمی نیست و بهتره وقتی اقدام می فرمایید این رو هم از سفارت فرانسه در ایران بپرسید.

Junior Member

سلام ، من پذیرش مستر دارم و سنم هم 30 هست ، الان من باید تو مدارک برای اخذ ویزا گواهی بیمه خصوصی برای خودم ارایه کنم ؟ برای همسرم بعنوان همراه این کارو دارم انجام میدم ، البته همون بیمه مسافرتی IOS ، این بیمه مورد قبول سفارت هست آیا ؟ مرسی پیشاپیش

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samtom نمایش پست ها
    سلام ، من پذیرش مستر دارم و سنم هم 30 هست ، الان من باید تو مدارک برای اخذ ویزا گواهی بیمه خصوصی برای خودم ارایه کنم ؟ برای همسرم بعنوان همراه این کارو دارم انجام میدم ، البته همون بیمه مسافرتی IOS ، این بیمه مورد قبول سفارت هست آیا ؟ مرسی پیشاپیش
    برای ویزای تحصیلی تا جایی که من می دونم نیازی به بیمه توریستی نیست. با این وجود از کنسولگری سوال بفرمایید

برا ویزای همراه باید گواهی سوپیشینه داشت؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MORIIIIIIIIII نمایش پست ها
    برا ویزای همراه باید گواهی سوپیشینه داشت؟
    نیاز به گواهی "عدم" سوء پیشینه دارید
    یعنی نیازی نیست اول سوء پیشینه پیدا کنید (محکومتون کنن در دادگاه) و بعد تشریف ببرید دنبال گواهیش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)