صفحه 2 از 16 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 152

موضوع: ویزای همراه

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام فكر نمي كنم كسي شرايطش مثل من بد باشه .ااينو مي گم تا بريد شكر كنيد
    الان 6 ماهه كه از همسرم دورم و اون فرانسه است و من اينجا تنها موندم.همسرم دانشجويي رفته.
    و الان 3 ماهه كه درخواست ويزا دادم و هيچ خبري نيست حداقل يه بار در هفته به سفارت زنگ مي زنم .متاسفانه هيچ جوابي دريافت نمي كنم.
    وبزرگترين ترسم در حال حاضر اينه كه اگه خدايي نكرده جنگ بشه من نتونم برم چي مي شه .اگه بهم ويزا ندن چي مي شه .اگه ديگه نتونم همسرمو ببينم چي مي شه .
    ما هر چي داشتيم و نداشتيم فروختيم .
    فقط يه توصيه عاجزانه تورو خدا كسي واسه فرانسه اقدام نكنه چون بدترين بلاهايي كه فكرشو نمي كنين مي اد پيداتون مي كنه

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    سلام فكر نمي كنم كسي شرايطش مثل من بد باشه .ااينو مي گم تا بريد شكر كنيد
    الان 6 ماهه كه از همسرم دورم و اون فرانسه است و من اينجا تنها موندم.همسرم دانشجويي رفته.
    و الان 3 ماهه كه درخواست ويزا دادم و هيچ خبري نيست حداقل يه بار در هفته به سفارت زنگ مي زنم .متاسفانه هيچ جوابي دريافت نمي كنم.
    وبزرگترين ترسم در حال حاضر اينه كه اگه خدايي نكرده جنگ بشه من نتونم برم چي مي شه .اگه بهم ويزا ندن چي مي شه .اگه ديگه نتونم همسرمو ببينم چي مي شه .
    ما هر چي داشتيم و نداشتيم فروختيم .
    فقط يه توصيه عاجزانه تورو خدا كسي واسه فرانسه اقدام نكنه چون بدترين بلاهايي كه فكرشو نمي كنين مي اد پيداتون مي كنه
    نگران جنگ نباشید اتفاقی نمیفته، الکی به خودتون استرس وارد نکنین.
    شما خودتون مستقل اقدام کردین یا از طریق ویزای همسر؟
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

سلام ارش خان خوبيد؟ با زحمتاي ما
    من همراه هستم.ولي الان سه ماهه اقدام كردم هيچ خبري نيست به نظر شما
    ممكنه اصلا پرونده هارو بررسي نكنن؟
    يا اگه بخوان جواب بدن به نظرتون چند ماهه ديگه بايد منتظر بود .؟
    باور كنيد ديگه جونم به لبم رسيده خيليييييييييييييييييييي شرايط سختي دارم

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام ارش خان خوبيد؟ با زحمتاي ما
    من همراه هستم.ولي الان سه ماهه اقدام كردم هيچ خبري نيست به نظر شما
    ممكنه اصلا پرونده هارو بررسي نكنن؟
    يا اگه بخوان جواب بدن به نظرتون چند ماهه ديگه بايد منتظر بود .؟
    باور كنيد ديگه جونم به لبم رسيده خيليييييييييييييييييييي شرايط سختي دارم
    سلام، خواهش میکنم.
    نه مطمئنا بررسی میشه. حالا بخاطر شرایطی که پیش اومده پروسش طولانی تر شده. شما نگران نباشین ومنتظر بمونین. زنگ میزنین چه جوابی میدن؟
    ضمنا سالهای گذشته چندین مورد بود که بعد از 3 ماه جوابشون اومد و در بعضی موارد مثبت بود.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

سلام
    هيچ حرف خاصي نمي زنن فقط ميگن ما هم مثل شما از چيزي خبر نداريم

سلام
    من نمونه كسي هستم كه همسرم 8 ماهه فرانسست و من هم 5 ماه درخواست ويزا دادم
    مداركم كامل و كامل بود اين رو چند بار اقاي ملك ارا لابه لاي حرفاش گفت.
    الان بعد از 5 ماه و روزي يه بار زنگ زدن جوابي نمي دن.يعني غير مستقيم مي گن صبر كن تا وقت ويزاي همسرت برسه و تموم بشه ما هم بهونه بياريم كه ديگه كجا ميري ويزاي همسرت تموم شد .چون ويزاي همسرم يك ساله داده شده.
    خواهش مي كنم از تمام ادم هايي كه با اين خيال خام مي خوان برن فرانسه كه 3 ماه ديگه خانوادم مي اد

لطفا نريد من شاهده زنده ام و گواهي ميدم كه بعدش چي مي شه.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

سلام،
    ممنون از توضیحتون.
    امکانش هست بفرمایین همسرتون در فرانسه چه نوع اقامتی دارن؟ و اینکه از طریق چه نوع پرونده ای قصد دارین وارد فرانسه بشین؟
    اگر ممکنه کمی بیشتر در مورد آنچه گذشته توضیح بدین، از شرایط (زمانبندی ها و مراحل تقاضا از دوطرف) و اینکه چه مدارکی تهیه کردید و ... چون ممکنه این تجربیات، راهکارهای بهتری به سایرین هم ارائه کنه.

متشکر.

سلام
    الان بعد از 5 ماه و روزي يه بار زنگ زدن جوابي نمي دن.يعني غير مستقيم مي گن صبر كن تا وقت ويزاي همسرت برسه و تموم بشه ما هم بهونه بياريم كه ديگه كجا ميري ويزاي همسرت تموم شد .چون ويزاي همسرم يك ساله داده شده.
    خواهش مي كنم از تمام ادم هايي كه با اين خيال خام مي خوان برن فرانسه كه 3 ماه ديگه خانوادم مي اد

همسر منهم مشابه همین مشکل را برای آلمان داشت. تا اینکه بالاخره به ما اعلام کردند که طبق قوانین جدید همسر من بایستی مدرکی ارائه کنه که نشون بده زبان آلمانی بلد هست. بعد از نشان دادن مدرک توانستیم ویزا را بگیریم. اما متاسفانه بمدت ۵-۶ ماه ما را معطل نگه داشتند.
    آیا از شما مدرک زبان فرانسه خواسته اند؟‌چون اون موقع به ما گفتن این قانون اتحادیه اروپاهست. حتی با اینکه دوره من بزبان انگلیسی بود و من نیازی به دانستن زبان آلمانی نداشتم.

سلام

در ضمن در مورد آخرین صحبت شما هم باید بگم که راست می گین. بیشتر افرادی که اقدام کرده اند برای فرانسه مشابه این مشکل را داشته اند. گاهی تا یکسال طول کشیده که همسر طرف بتونه همراهش بره فرانسه.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط arezae نمایش پست ها
    همسر منهم مشابه همین مشکل را برای آلمان داشت. تا اینکه بالاخره به ما اعلام کردند که طبق قوانین جدید همسر من بایستی مدرکی ارائه کنه که نشون بده زبان آلمانی بلد هست. بعد از نشان دادن مدرک توانستیم ویزا را بگیریم. اما متاسفانه بمدت ۵-۶ ماه ما را معطل نگه داشتند.
    آیا از شما مدرک زبان فرانسه خواسته اند؟‌چون اون موقع به ما گفتن این قانون اتحادیه اروپاهست. حتی با اینکه دوره من بزبان انگلیسی بود و من نیازی به دانستن زبان آلمانی نداشتم.
    درسته آلمان کمی قوانینش متفاوته...
    فرانسه فقط برای شرایط نتورلیزاسیون و دریافت تابعیت (از تاریخ اول ژانویه 2012) از متقاضیان دیپلم دلف یا مدرکی مشابه در سطح B1 میخواد. اما برای الحاق همسر، بند خاصی در این زمینه در نظر نگرفتن و اصولاً الزام خاصی اعلام نشده بوده..
    http://www.immigration.gouv.fr/IMG/p..._langue_Fr.pdf

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)