صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 152

موضوع: ویزای همراه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت بعد از اتمام تحصیلات در فرانسه

با سلام به دوستان،

می خواستم بدونم اگه از طریق دانشجویی ویزا بگیریم برای فرانسه، آیا به همسر هم ویزا میدن؟ یا باید جداگانه از طریق دیگه ای اقدام کرد برای همسر؟ و اینکه چون دفتر فرهنگی سفارت فرانسه تعطیل شده، ایا امکان اینکه از طریق سفارت فرانسه توی کشورهای دیگه اقدام کنیم هست؟ چون من الان در کردستان عراق ساکن هستم فکر می کنید همچین امکانی وجود داره؟ و کلا اینکه احتمال دادن ویزا از طریق دانشجویی چقدر هست؟

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    با سلام به دوستان،

می خواستم بدونم اگه از طریق دانشجویی ویزا بگیریم برای فرانسه، آیا به همسر هم ویزا میدن؟ یا باید جداگانه از طریق دیگه ای اقدام کرد برای همسر؟ و اینکه چون دفتر فرهنگی سفارت فرانسه تعطیل شده، ایا امکان اینکه از طریق سفارت فرانسه توی کشورهای دیگه اقدام کنیم هست؟ چون من الان در کردستان عراق ساکن هستم فکر می کنید همچین امکانی وجود داره؟ و کلا اینکه احتمال دادن ویزا از طریق دانشجویی چقدر هست؟

ممنون
    ببخشید بچه ها تقریبا جواب سوالمو با خوندن صفحات قبل گرفتم. فقط اینکه اگر همزمان با تقاضای ویزای دانشجویی برای همسر هم درخواست بدیم، همزمان با ویزای من ویزای همسر هم می دهند؟ یا برای اون ممکنه بیشتر طول بکشه؟

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    ببخشید بچه ها تقریبا جواب سوالمو با خوندن صفحات قبل گرفتم. فقط اینکه اگر همزمان با تقاضای ویزای دانشجویی برای همسر هم درخواست بدیم، همزمان با ویزای من ویزای همسر هم می دهند؟ یا برای اون ممکنه بیشتر طول بکشه؟

ممنون
    اگه اشتباه نکنم، شما باید اول ویزای خودتون بیاد. بعد که وارد فرانسه شدید همسرتون میتونه برای ویزای همسر دانشجو اقدام کنه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    metallurgy engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه

سلام وتشکر از کسی که این پست رو ایجادکرده.من چند سوال داشتم ممنون میشم اگر یک نفر مطلع بهم جواب ده.
    من منتظر جواب پذیرش هستم(امیدوارم جواب ویزا و پذیرش برای من وبقیه مثبت باشه).متاهل هستم اما فرزند ندارم.می خواستم بپرسم آیا میشه همسرم همزمان با من اقدام کنه به عنوان همراه واگر امکانش هست شرایطش چی هست؟واحتمال آمدن ویزای من رو کم نمی کنه؟(اگر همزمان اقدام کنیم)اگر جواب مثبت هست و احتمال آمدن ویزا را کم نمی کنه مدت زمانی که می تونه بمونه در فرانسه به عنوان همراه چقدر هست؟می تونه در مدتی که اونجاهست برای پذیرش زبان اقدام کنه در موسسات زبان ووقتی مدت ویزای همراهش تمام شد به عنوان دانشجوی زبان در فرانسه بمونه تا زمان پذیرش دانشگاهها برسه واقدام کنه؟وبعد با پذیرش دانشگاهش بمونه؟
    اگر نه،شمابهترین راهی که پیشنهاد میکنید چی هست؟،همسرم دانشجوی فوق لیسانس هست (فقط پایان نامه اش مانده)ومدرک دلف A1داره .
    بی نهایت ممنونم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط eclectisim1184 نمایش پست ها
    سلام وتشکر از کسی که این پست رو ایجادکرده.من چند سوال داشتم ممنون میشم اگر یک نفر مطلع بهم جواب ده.
    من منتظر جواب پذیرش هستم(امیدوارم جواب ویزا و پذیرش برای من وبقیه مثبت باشه).متاهل هستم اما فرزند ندارم.می خواستم بپرسم آیا میشه همسرم همزمان با من اقدام کنه به عنوان همراه واگر امکانش هست شرایطش چی هست؟واحتمال آمدن ویزای من رو کم نمی کنه؟(اگر همزمان اقدام کنیم)اگر جواب مثبت هست و احتمال آمدن ویزا را کم نمی کنه مدت زمانی که می تونه بمونه در فرانسه به عنوان همراه چقدر هست؟می تونه در مدتی که اونجاهست برای پذیرش زبان اقدام کنه در موسسات زبان ووقتی مدت ویزای همراهش تمام شد به عنوان دانشجوی زبان در فرانسه بمونه تا زمان پذیرش دانشگاهها برسه واقدام کنه؟وبعد با پذیرش دانشگاهش بمونه؟
    اگر نه،شمابهترین راهی که پیشنهاد میکنید چی هست؟،همسرم دانشجوی فوق لیسانس هست (فقط پایان نامه اش مانده)ومدرک دلف A1داره .
    بی نهایت ممنونم.
    اگه همسرتون بخواد از طریق ویزای "همسر" اقدام کنه، خیر با شما نمیتونه درخوسات بده. باید ویزای خودتون بیاد و شما برید و بعدش برای ویزای همسر اقدام کنید. ولی اگه بخواین هر دو با هم تقاشضا بدین، همسرتون هم باید جدا پذیرش داشته باشه و مستقل اقدام کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    metallurgy engineering

ممنون آقای آرش از جوابتون ولی برای من یه سوال پیش اومده اگر همسرم برای ویزای همراه کنه چه مدارکی لازم داره؟ (سفارت گویا اعلام کرده مدت زمانی که همراه می تونه بمونه سه ماه هست)
    وبعد از اینکه اومدچون سه ماه فرصت کمی هست برای اینکه بتونه بیشتر بمونه باید چه اقداماتی بکنه وچه مدارکی باید تهیه کنیم درواقع بعداز اینکه اومد توخود فرانسه چیکار می تونیم انجام بدیم که بتونه بمونه.خواهش می کنم راهنماییم کنیین .ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

ممنون آقای آرش از جوابتون ولی برای من یه سوال پیش اومده اگر همسرم برای ویزای همراه کنه چه مدارکی لازم داره؟ (سفارت گویا اعلام کرده مدت زمانی که همراه می تونه بمونه سه ماه هست)
    وبعد از اینکه اومدچون سه ماه فرصت کمی هست برای اینکه بتونه بیشتر بمونه باید چه اقداماتی بکنه وچه مدارکی باید تهیه کنیم درواقع بعداز اینکه اومد توخود فرانسه چیکار می تونیم انجام بدیم که بتونه بمونه.خواهش می کنم راهنماییم کنیین .ممنون.
    من نشنیدم در مورد اینکه سه ماهه هست. مدارک ویزای همسر رو اینجا مینویسم، لطفا بقیه بچه ها به این پست مراجعه کنن، خواهشا دوباره نپرسن بقیه:
    مدارک مورد نیاز ویزا بلند مدت همسر دانشجو، بدون حق تحصیل و کار :
    1) چهار نسخه فرمهای درخواست ویزای بلند مدت.
    2) پنج قطعه عکس جدید.
    3) CV
    4) در صورت شاغل بودن، گواهی اشتغال به کار یا اشتغال به تحصیل همراه با ترجمه فرانسه آن.
    5) گواهی موافقت مرخصی همراه با ترجمه فرانسه آن.
    6) کپی شناسنامه ایرانی همراه با ترجمه فرانسه آن.
    7) کپی سند ازدواج همراه با ترجمه فرانسه آن.
    8) تعهد دست نویس متقاشی مینی بر اینکه از دولت فرانسه تقاضای کار، بیمه اجتماعی و کمک مالی نخواهد داشت و از بیمه خصوصی با پوشش 30000 یورو استفاده خواهد کرد.
    9) حواله بانکی معادل 7500 یورو به فرانسه(در صورت همراهی فرزندان، این مبلغ افزایش خواهد داشت)، به نام همسر دانشجو، در یکی از شعب بانک های ایران در فرانسه. (با توجه به تحریم های جدید، احتمالا این بند به گواهی حساب بانکی با موجودی 7500 یورو تغییر کرده)
    10) کپی 5 صفحه اول پاسپورت.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

در مورد 3 ماهه بودن، همونطور که میبینید نوشته شده ویزا بلند مدت، پس بیشتر از 3 ماهه صادر میشه. مشکلی نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    آرش جان خیلی ممنون از راهنماییات واقعا کارگشان.
    در مورد ویزای همسر که به عنوان همراه هست خانم کشوری به من گفتن باید برای ایشون هم یک پرونده ی جدا تشکیل بدی ،حرفی از اینکه باید اول خودم برم بعد همسرم بیاد نزد!!! اینها چرا حرفو کامل نمیزنن ،چه کار باید کرد بالاخره؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramkn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آرش جان خیلی ممنون از راهنماییات واقعا کارگشان.
    در مورد ویزای همسر که به عنوان همراه هست خانم کشوری به من گفتن باید برای ایشون هم یک پرونده ی جدا تشکیل بدی ،حرفی از اینکه باید اول خودم برم بعد همسرم بیاد نزد!!! اینها چرا حرفو کامل نمیزنن ،چه کار باید کرد بالاخره؟
    والا این که مشخصه باید پرونده جدا تشکیل بدی. ولی اینکه همزمان با هم درخوسات بدین، من زیاد مطمئن نیستم بازم. بهتره از خود خانم کشوری بپرسین. اینا باید حتما ازشون سوال بشه که جواب بدن، همینجوری چیزی نمیگن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)