صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 152

موضوع: ویزای همراه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Theatre

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه

سلام
    اگر من با همسرم با هم اقدام کنیم برای ویزا،(من به عنوان همراه میخوام تقاضابدم)میخوام بدونم:1- آیا روی احتمال صدور ویزا برای هردومون تاثیر داره یا نه.؟
    2-در صفحات قبلی نوشته شده باید اول ویزای تحصیلی یک نفر از زوج بیاد بعد نفر دوم تقاضای ویزای همراه بده،اما در یکی از پستهای قبلی نوشته بود: اگر من قبلا میدونستم از اول همسرم رو با خودم می بردم،من کمی گیج شدم بلاخره به چه ترتیبی باید اقدام کردوروی صدور ویزا تاثیر داره یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meyerhold نمایش پست ها
    سلام
    اگر من با همسرم با هم اقدام کنیم برای ویزا،(من به عنوان همراه میخوام تقاضابدم)میخوام بدونم:1- آیا روی احتمال صدور ویزا برای هردومون تاثیر داره یا نه.؟
    2-در صفحات قبلی نوشته شده باید اول ویزای تحصیلی یک نفر از زوج بیاد بعد نفر دوم تقاضای ویزای همراه بده،اما در یکی از پستهای قبلی نوشته بود: اگر من قبلا میدونستم از اول همسرم رو با خودم می بردم،من کمی گیج شدم بلاخره به چه ترتیبی باید اقدام کردوروی صدور ویزا تاثیر داره یا نه؟

دوست گرامی قانون خاصی وجود نداره برای میزان تاثیر بر روی روند ویزا
    ولی یک چیز اثر انکار ناپذیری دارد اینکه شما در Motivation Letter یا فرم ویزا بنویسید که خانواده ام قطعا در طول مدت اقامت من در ایران خواهند ماند این باعث افزایش Tiement یا همان وابستگی به وطن هست که خیلی ها از این تکنیک استفاده میکنن و واقعا هم درست هست چون وقتی خانواده شخص ایجاست بخصوص درجه 1 مثل همسر و فرزند خوب شخص قطعا برمیگرده و ایجور مواقع سفارت یک امضا از همسر شخص که ایرانه میگیره که من بعدا برای ویزا اقدام نمیکنم. مثلا سفارت فرانسه برای یکی از دوستان من این نامه رو گرفت و کار رو 2 قبضه کرد و ایشون هم نامه رو داد چون واقعا قصدش موندن نبود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    metallurgy engineering

حالا اگر به فرض همسر من این امضارو داد ولی بعد که من رفتم خواست بیاد فرانسه ممکنه به خاطر این نامه بهش اجازه ندن که برای ویزا اقدام کنه؟

این امضا ونامه ارزش قانونی داره؟
    ویرایش توسط aida_11041 : July 22nd, 2012 در ساعت 06:48 PM دلیل: ادغام دو پست

Junior Member

بله ارزش قانونی داره منتها در نامه نوشته نشده که تا ابد نخواهم رفت نوشته میشه که در طول این ویزای یکساله نمیرم و برای سال دوم میتونه همسر تقاضا بده. منطقیش هم همینه چون تا نفر اول جا بیافته یک سال طول میکشه بهتره همراه بخصوص اگر زن و بچه باشه دیرتر بیاد که هزینه هاتون زیاد نشه البته این نظر شخصی هست شاید خیلی ها مخالف باشن.

Junior Member

برای تقاضای ویزای همسر باید همان وقت دانشجویی گرفت یا نه؟ جزو کدام طبقه بندی است ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سوال مهم:

آیا OFII مدارک رو با تایید کنسولی میخاد یا نه همون نسخه دوم ترجمه ها رو ببریم.

اگر کسی اخیرا استعلام گرفته یا ایمیلی از OFII داره لطفا بزاره که اینو بپرسیم بهر حال چند صد هزار هم مهمه و وقتش هم از اون مهم تر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    برای تقاضای ویزای همسر باید همان وقت دانشجویی گرفت یا نه؟ جزو کدام طبقه بندی است ؟
    برای وقت ویزای همراه ساعت 2 به بعد با آقای ملک آرا با همون شماره های سفارت تماس بگیرید.
    همسر شما چقدر وقته که فرانسه اقامت داره؟
    به من گفتن قانونی هست که اگر همسر دانشجو بیش از 18 ماه تو فرانسه باشه نمیتونی از اینجا درخواست ویزای همسر بدی و باید از فرانسه همسرت از طریق اوفی (OFFI) اقدام کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    مدارک لازم برای ویزای همسر هم با اونایی که تو اینجا هست یا حتا تو سایت سفارت هست فرق می کنه. باید دستی از سفارت گرفت. من گرفتم خواستی بگو برات بفرستم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

دوستان عزیز برای کامل کردن 2 برگه اوفی نیاز به ارایه مدارک مالی برای سال اول هست؟
    امسال از ما موجودی حساب تو ایران خواستند کلا پلیس مهاجرت مدارک مالی برای سال اول میخان یا نه؟ چون توی 2 برگه که سفارت داده ذکر نشده لینک این 2 برگه مشهور هم در زیر هست من که چیزی ندیدم

http://www.diplomatie.gouv.fr/fr/IMG...laire_ofii.pdf

واقعا از وقتی که میزارید ممنون

Junior Member

ممنون میشم بفرستید

بله فقط من اصلاح کنم که بیشتر از یک سال نه 18 ماه.
    من برای همسرم برای سال دوم میخام اقدام کنم و همین طور که گفتید اگر کسی از ابتدا خانواده رو نبره میتونه پس از یک سال و باید از طریق OFII ببره و نزدیک ترین دفتر OFII هم در ترکیه هست سند من هم سایت رسمی خود OFII هست که در زیر لینکش هست باز هم اگر اطلاع رسانی بکنن دوستان ممنون میشم

کلا مسول انتقال خانواده برای کسی که یک سال پیوسته ساکن بوده اوفی هست نه سفارت.
    http://www.ofii.fr/faire_venir_son_e..._year_150.html
    ویرایش توسط shadi5 : August 7th, 2012 در ساعت 09:18 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)