صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 152

موضوع: ویزای همراه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه

در ضمن برای یک زوج باید خونه 16 متر به بالا برای 3 نفر 25 متر به بالا باشه اگه هم بیشتر از 3 نفرید که به ازای هر نفر فکر کنم 5 متر نوشته بود باید اضافه شه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

مدارک پزشکی که باید به اوفی ارایه بشه آیا در ایران مرکز قابل قبول داره یا نه؟ که از همین جا اقدام کرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

آیا پس از اخذ ویزا به OFII باید مدارک مالی ارایه بشه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

در سایت OFII گفته باید فقز مدارک زیر را ارایه بدید
    1. تمبر 55 یورویی
    2. پاسپورت
    3. مدرک سکونت
    4. عکس

ترجمه شده انگلیسی در لینک زیر هست
    http://www.microsofttranslator.com/b...dure_1003.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    metallurgy engineering

سلام
    یکی از بچه ها که با شوهرش با هم اقدام کرده بودن در جواب آقای ملک آرا که پرسیده بود شوهرش بر میگرده یا نه(شوهر به عنوان همراه)گفته بود بله بر میگرده برای اینکه بهش ویزا بدن و آقای ملک آرا هم گفته بود پس ما ویزای سه ماهه به همسرت میدیم .سوال من اینه که اگر همراه بتونه ویزای سه ماهه بگیره آیا میتونه توی فرانسه ویزا رو تمدید کنه یا باید یرگرده ایران برای تمدید دوباره اقدام کنه؟
    اگر میتونه چطوری در فرانسه باید اقدام کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eclectisim1184 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از بچه ها که با شوهرش با هم اقدام کرده بودن در جواب آقای ملک آرا که پرسیده بود شوهرش بر میگرده یا نه(شوهر به عنوان همراه)گفته بود بله بر میگرده برای اینکه بهش ویزا بدن و آقای ملک آرا هم گفته بود پس ما ویزای سه ماهه به همسرت میدیم .سوال من اینه که اگر همراه بتونه ویزای سه ماهه بگیره آیا میتونه توی فرانسه ویزا رو تمدید کنه یا باید یرگرده ایران برای تمدید دوباره اقدام کنه؟
    اگر میتونه چطوری در فرانسه باید اقدام کنه؟

خوش به حالش که حداقل ویزای 3 ماهه بهش دادن.از همسرم منم همین سوال رو پرسید و همسرم هم همین جواب رو داد ولی گفت که جدا از من اقدام کنه و زنگ بزنه سفارت وقت بگیره همون روز...مثل اینکه امسال اینجوری شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meyerhold نمایش پست ها
    سلام
    اگر من با همسرم با هم اقدام کنیم برای ویزا،(من به عنوان همراه میخوام تقاضابدم)میخوام بدونم:1- آیا روی احتمال صدور ویزا برای هردومون تاثیر داره یا نه.؟
    2-در صفحات قبلی نوشته شده باید اول ویزای تحصیلی یک نفر از زوج بیاد بعد نفر دوم تقاضای ویزای همراه بده،اما در یکی از پستهای قبلی نوشته بود: اگر من قبلا میدونستم از اول همسرم رو با خودم می بردم،من کمی گیج شدم بلاخره به چه ترتیبی باید اقدام کردوروی صدور ویزا تاثیر داره یا نه؟
    به من هم یک سری گفتن که اول خودت اقدام کن و بعد که گرفتی همسرت.ولب من همزمان اقدام ردم که اخر سر هم خود اقای ملک ارا گفت همسرت باید جدا درخواست بده که وقتی با بخش فرهنگی مشورت کردم گفت اونطوری خیلی احتمال ویزات میومد پایین و یک توفیق اجباری پیدا کردی....ولی یکی از دوستانم پارسال همسرش گفته بوده نمیخوام برگردم و ویزای همراه هم گرفته بوده...و من فهمیدم که کاملا شانسی هست...

Junior Member

كسي هست كه براي الحاق خانواده (همسر) به دانشجو از طريق OFFI اقدام كرده باشه؟ ممنون ميشم به من پيام خصوصي بدن.

Junior Member

بچه ها یعنی الان به من هم ملک ارانزاشت که همسرم به عوان همراه تو پرونده ی من باشهو گفت که برای همسرم از سفارت وقت بگیرم و گفت که تا ویزای تو بیاد ویزای همسرت هم میاد و یک نامه بنویسیم که من میخوام همسرم روهمراهی کنم.و این رو هم گفت که 2 هفته ای جوابش میاد و میتونید باهم بروید.یعنی اگر نوبت وقت همسرم بشه بهش ویزا نمیدن که با من بیاد؟
    ما خودمون یکی رو داریم که ویزا میگیره.به نظر شما به حرف اونا اعتماد کنم یا از طریق همین دوستمون ویزا بگیریم.

بچه اینجا چرا کسی نیست سوالا رو جواب بده
    من اگر ویزام بیاد همون موقع میتونم در خواست بدم که یک ویزای توریستی به همسرم بدن؟
    ویرایش توسط mahspice : August 21st, 2013 در ساعت 09:11 PM دلیل: ترکیب پستها

Junior Member

شما جواب این سوال رو فهمیدید؟ برای همسرتون درخواست ویزای همراه دادید؟ فایده ای داشت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)