صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 152

موضوع: ویزای همراه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Génie Biomédical

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه

سلام دوستان
    1- اگر من برای مستر بخوام ویزای دانشجویی بگیرم آیا همسرم می تونه به طور همزمان درخواست ویزای همراه بده؟ یا اینکه حتما من باید اول ویزا بگیرم بعدش ایشون اقدام کنه؟
    2- آیا همسرم با ویزای همراه اجازه کار داره؟
    3- اگر هر دو برای ویزای دانشجویی اقدام کنیم به هردومون همزمان ویزا میدن یا روی این مسئله گیر می دهند؟

Junior Member

با سلام
    من برای فرصت مطالعاتی میخوام اقدام کنم. مدارک لازم برای ویزای همراه برای همسرم چیه؟ لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

این یکی از مدارک مورد نیاز برای ویزای همراه هست :
    Engagement sur l'honneur (sur papier libre) en français de n'exercer aucune activité professionnelle salariée en France, (si le demandeur a moins de 65 ans), ni de solliciter une aide financière d'aucune sorte, ni de demander à bénéficier la sécurité sociale en France

همراه همینو باید بنویسه که تقاضای کار نمیده و امضا کنه؟ یه سوال دیگه اینکه انگیزه نامه برای همراه باید حاوی چه مطالبی باشه؟

Junior Member

سلام، یه سوالی دارم،همسر من الان حدود دو سالِ که توی فرانسه درس می خونه، اگه ما از تاریخ عقدمون 2 هفته گذشته باشه و من بخوام با ویزای همراه اقدام کنم، به نظرتون به اینکه شاید این ازدواج سوری باشه گیر نمی دن؟ سوال دیگه اینکه من خودم هم از دانشگاهی که همسرم درس می خونه پذیرش گرفتم، آیا با این ویزا می تونم اونجا درس بخونم؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

با سلام به همه دوستان عزیز

من برای یک دوره 6 ماهه کارآموزی اقدام کرده ام و دعوت نامه گرفته ام: چند تا سوال در مورد مدارک لازم برای سفارت داشتم؟
    1- از انجایی که من با همسرم می خوام برم، آیا عدم سو پیشینه می خواد؟ مدارک همراه به چه صورتی هستش و مبلغ حمایت مالی برای همراه چی هستش؟
    2-به نظرتون چقدر احتمالش هست که ویزای کاپل بدهند؟
    3-در مورد ویزای کاپل، آیا پرونده ها با هم مورد بررسی قرار می گیرن و هزینهاش به چه صورته؟

با تشکر

Junior Member

در مورد محل اقامت برای ویزای همراه، حتما باید اسم همسرم هم در گواهی محل سکونت درج بشه یا فقط اسم خودم کافیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط visavisa نمایش پست ها
    در مورد محل اقامت برای ویزای همراه، حتما باید اسم همسرم هم در گواهی محل سکونت درج بشه یا فقط اسم خودم کافیه؟
    کافیه باید نشون بدید که یه آپارتمان اجاره کردید یا رزرو کردید بهتره برای زوج بالای 40 متر اگر فرزند هم هست 50 متر باشه.(حدودا)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mn_mogni نمایش پست ها
    بچه اینجا چرا کسی نیست سوالا رو جواب بده
    من اگر ویزام بیاد همون موقع میتونم در خواست بدم که یک ویزای توریستی به همسرم بدن؟
    بله منعی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kerasny نمایش پست ها
    سلام، یه سوالی دارم،همسر من الان حدود دو سالِ که توی فرانسه درس می خونه، اگه ما از تاریخ عقدمون 2 هفته گذشته باشه و من بخوام با ویزای همراه اقدام کنم، به نظرتون به اینکه شاید این ازدواج سوری باشه گیر نمی دن؟ سوال دیگه اینکه من خودم هم از دانشگاهی که همسرم درس می خونه پذیرش گرفتم، آیا با این ویزا می تونم اونجا درس بخونم؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید
    نه مشکلی نیست - شما چون همسرتون از 18 ماه بیشتره که اونجاست باید از اوفی اقدام کنه - یعنی باید حقوق داشته باشه

Junior Member

اگر کسی راجع به نامه تک همسری اطلاعی داره که آیا همون نامه ای هست که باید از امور خارجه گرفت؟ یا به چه صورت هست ممنون میشم اطلاع رسانی کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)