صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 152

موضوع: ویزای همراه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    اگر کسی راجع به نامه تک همسری اطلاعی داره که آیا همون نامه ای هست که باید از امور خارجه گرفت؟ یا به چه صورت هست ممنون میشم اطلاع رسانی کنه.
    یه تعهد محضری هست مبنی بر تک همسری که باید به فرانسه ترجمش کنید دفاتر اسناد رسمی خوذشون فرمت دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    نه مشکلی نیست - شما چون همسرتون از 18 ماه بیشتره که اونجاست باید از اوفی اقدام کنه - یعنی باید حقوق داشته باشه
    سلام من متوجه پاسخ شما که "باید حقوق داشته باشه" نشدم

Junior Member

من همسرم اتحادیه اروپا هست و تازه رفته در فرانسه درس بخونه در مقطع دکترا و از دانشگاه حقوق میگیره چون کارهای ازمایشگاهی انجام میدن.حالا من به اقای ملک ارا زنگ زدم و ایشون گفتن باید بیای اینجا و لیست مدارک مورد نیاز همسر دانشجو رو بدیم بهت.تازگیا. کسی نرفته که بتونه این لیست رو واسه من بفرسته؟ ویه سوال دیگه اینکه من همسرم توی یک خونه 22 متری زندگی میکنه که خوابگاه هست.مشکلی که نداره نه؟چون مدیر خوابگاه گفته ما مشکلی نداریم اگه همسرت اینجا زندگی کنه.3.اینکه باید مدار ک مالی حقوق یک ماه قبل باشه مشکلی نداره؟چون همسر من تازه پذیرش شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salam4 نمایش پست ها
    من همسرم اتحادیه اروپا هست و تازه رفته در فرانسه درس بخونه در مقطع دکترا و از دانشگاه حقوق میگیره چون کارهای ازمایشگاهی انجام میدن.حالا من به اقای ملک ارا زنگ زدم و ایشون گفتن باید بیای اینجا و لیست مدارک مورد نیاز همسر دانشجو رو بدیم بهت.تازگیا. کسی نرفته که بتونه این لیست رو واسه من بفرسته؟ ویه سوال دیگه اینکه من همسرم توی یک خونه 22 متری زندگی میکنه که خوابگاه هست.مشکلی که نداره نه؟چون مدیر خوابگاه گفته ما مشکلی نداریم اگه همسرت اینجا زندگی کنه.3.اینکه باید مدار ک مالی حقوق یک ماه قبل باشه مشکلی نداره؟چون همسر من تازه پذیرش شده

شما برای نامه تک همسری چی ارایه دادی؟

Junior Member

گواهی تک همسرس همون گواهی تجرد هستش که شما برای تهیه اون باید شناسنامه تونو ببرین ثبت احوال امور خارجه که فک کنم تو حسن آباد باشه( بازم بپرسین چون مطمئن نیستم از جاش)و اونجا این گواهی رو بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salam4 نمایش پست ها
    مدارکی که من پارسال گرفتم اینها بود. شما شخصا باید برید پیش آقای ملک آرا برای همین یک برگه. سعی کنید هرچی ایشون میگن گوش کنید چون کار خودتون راحت تر میشه.
    111.JPG222.JPG

Junior Member

برای گواهی تک همسری باید برید یک محضرخونه و اونجا ازشون بخواهید که سندی مبنی بر نداشتن همسر دیگه براتون تنظیم کنن همین. البته باید محضرخونه ای که این مورد رو بدونه پیدا کنید، من نمونه ای که خودم گرفتم رو براتون میزنم میتونین پرینت بگیرین و ببرین محضردار همینطور براتون بنویسه ، حتما ذکر کنید که یک اقرارنامه میخواهید.موفق باشین.

aa 001.jpg

در پرانتز چیزی هم برای اطلاع عمومی بگم که این نامه ی تک همسری رو فقط از چند کشور خاص میگیرن کشورهایی که چند همسری قانونیه !! متاسفانه ایران هم جزء همین کشورهاست.
    ویرایش توسط pedramkn : June 3rd, 2014 در ساعت 12:56 AM

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

بچه ها میخواستم بدونم که آیا امکانش وجود داره که همسرم به همراه من برای ویزای همراه اقدام کنه؟ من خودم میخوام ویزای دانشجوی بگیرم خواستم بدونم ایا تقفلضل برای ویزای همراه واسه همسرم همزمان با من ممکن هست یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    بچه ها میخواستم بدونم که آیا امکانش وجود داره که همسرم به همراه من برای ویزای همراه اقدام کنه؟ من خودم میخوام ویزای دانشجوی بگیرم خواستم بدونم ایا تقفلضل برای ویزای همراه واسه همسرم همزمان با من ممکن هست یا نه؟
    امکانش هست بله ولی... بهتره اول شما اول برید جاگیر بشید بعد ایشون بیان . این جوابی بود که سفارت به ما داد.
    به نظرم بهتره اول شما اقدام کنین و چون قانونی هست به نام قانون احترام به خانواده، اگر مدارکتون برای همسرتون کامل باشه حتما ایشون هم یعد از 3 یا 4 ماه میتونند به شما بپیوندن.

Junior Member

سلام دوستان
    من به عنوان همسر دانشجو برای ویزا اقدام کردم. از اونجایی که سند اقامتی نتونستیم گیر بیاریم همسرم مجبور شد تنها بره فرانسه. اما به محض اینکه همسرم سند اقامتی رو برام ایمیل کردن من برای ویزا اقدام کردم و پس از ۵ روز ویزام اومد و من الان تو فرانسه هستم. منظورم اینه که ویزای همراه به نظر خیلی ساده تر از ویزاهای دیگه ست. البته من همه ی مدارکم کامل بود و فاند همسرم هم کافی بود. حدود ۲۳۰۰ یورو در ماه.
    الان سوالم اینه که اگه من بخوام درس بخونم ایا باید صبر کنم تا پذیرشم قطعی بشه و بعد برم اداره افی یا اینکه نامه ای که سفارت داده واسه افی رو الان ببرم اونجا و بعد که پذیرشم اومد تغییر status بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)