صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: تالار آشنایی پذیرفته شدگان دانشگاه های سوئیس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار آشنایی پذیرفته شدگان دانشگاه های سوئیس

a degree or qualification of an equivalent standard obtained in approved institution of higher education outside switzerland, with a final average grade equivalent to 8 out of 10

ببخشید دوستان من متوجه این مورد نمیشم، یعنی بر چه اساسی مدرکمو ارزیابی می کنند؟

Junior Member

سلام. دوستان کسی در رشته روابط بین الملل پذیرش گرفته؟

Junior Member

1. 2016
    2. PhD
    3. University of Basel, Biomedical Engineering
    4. University of Kashan, Photonics
    5. 16.82
    6. -
    7. -

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست تو رشته های مدیریت ترجیحا مدیریت مالی تونسته باشه اپلای بگیره و البته فاند؟
    خیلی زیاد ب کمک احتیاج دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alidar نمایش پست ها
    در واقع من تازه اومدم بازل و خرجها هنوز پایدار نشدن که بتونم مقدار دقیق بدم، ولی برای یک زندگی دانشجویی، تخمینهای زیر به ذهنم میرسه
    - کرایه خونه: 700 (احتمال کمی هست که پیدا کنین) تا 900 (کمی منطقی تره که این ر پیدا کنین) و 1100 و به بالا (اگه خیلی بدشانس باشین و خونه پیدا نکنین)
    - بیمه دانشجویی: 80
    - خوراک: 200 (در صورت خرید از آلمان که خیلی نزدیک و اصن تراموا داره مستقیم) و 450 (در صورت خرید از سوییس).
    - حمل و نقل درون شهری: 100 (با بند و تبصره تا 60 هم میشه)
    - تفریحات: بدلخواه (مثلا غذای بیرون از 15-20 شروع میشه تا ...، سینما 20 فرانک ...)
    - پوشاک: از 0 تا 200 فرانک (واقعا نیازی به خرید از اینحا ندارین چندان)

نکته خیلی مهم اینه که اگه تو خونه غذا درست و کنین و بخورین، خرجتون بسیار کم میشه.
    اگه فاند داشته باشین و 2500 و به بالا باشه، اصن و ابدا نترسین (شاید کمی از تفریحات پر خرجتون کم بشه، ولی مطمین باشین راحت خواهید بود).
    اگه فاند هم ندارین خب کلا کشور گرونیه سویس و خرجهای بالا ر باید در نظر بگیرین
    با سلام
    میدونم از تاریخ پستتون 2 سال گذشته ولی جای دیگه ای پیدا نکردم که سوالم رو بپرسم.
    من میخوام برای مقطع مستر دانشگاه بازل ثبت نام کنم ولی یه کپی برابر با اصل از مدارک میخواد که نمیدونم چه جوری تهیش کنم. شما در این مورد چی کار کردید؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام خدمت دوستان
    کسیو داریم که ارشد هوش مصنوعی یا نرم افزار یا یکی از گرایش های کامپیوتر اونجا اپلای گرفته باشه؟
    اگه کسی هست لطفا معرفی کنید
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد کاربردی - بازل

ممکنه الان دیر باشه ولی:
    در مورد من: مدارک دانشگاه من از اول انگلیسی بود و ترجمه نمیخواست. دانشگاه بازل مدرک دبیرستان ر میخواست که طبیعتا فارسی بود. دستورالعملهای دانشگاه ر که خوندم، تنها اپشن قابل اجرا برای من اونموقع این بو
    بود که ببرم سفارت تایید کنه. ولی من ایمیل زدم به دانشگاه و توضیح دادم که سخته برام، چون تهران نیستم. دانشگاه هم کلا گفت نمیخواد اصن ترجمه کنی.دستورالعملهای دانشگاه ر بخونین، روشهای تایید مدرک ر ممکنه اپدیت کرده باشند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_123 نمایش پست ها
    با سلام
    میدونم از تاریخ پستتون 2 سال گذشته ولی جای دیگه ای پیدا نکردم که سوالم رو بپرسم.
    من میخوام برای مقطع مستر دانشگاه بازل ثبت نام کنم ولی یه کپی برابر با اصل از مدارک میخواد که نمیدونم چه جوری تهیش کنم. شما در این مورد چی کار کردید؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alidar نمایش پست ها
    در واقع من تازه اومدم بازل و خرجها هنوز پایدار نشدن که بتونم مقدار دقیق بدم، ولی برای یک زندگی دانشجویی، تخمینهای زیر به ذهنم میرسه
    - کرایه خونه: 700 (احتمال کمی هست که پیدا کنین) تا 900 (کمی منطقی تره که این ر پیدا کنین) و 1100 و به بالا (اگه خیلی بدشانس باشین و خونه پیدا نکنین)
    - بیمه دانشجویی: 80
    - خوراک: 200 (در صورت خرید از آلمان که خیلی نزدیک و اصن تراموا داره مستقیم) و 450 (در صورت خرید از سوییس).
    - حمل و نقل درون شهری: 100 (با بند و تبصره تا 60 هم میشه)
    - تفریحات: بدلخواه (مثلا غذای بیرون از 15-20 شروع میشه تا ...، سینما 20 فرانک ...)
    - پوشاک: از 0 تا 200 فرانک (واقعا نیازی به خرید از اینحا ندارین چندان)

نکته خیلی مهم اینه که اگه تو خونه غذا درست و کنین و بخورین، خرجتون بسیار کم میشه.
    اگه فاند داشته باشین و 2500 و به بالا باشه، اصن و ابدا نترسین (شاید کمی از تفریحات پر خرجتون کم بشه، ولی مطمین باشین راحت خواهید بود).
    اگه فاند هم ندارین خب کلا کشور گرونیه سویس و خرجهای بالا ر باید در نظر بگیرین
    آقای alidar
    ظاهرا شما شهر بازل زندگی میکنید، لطفا اگر امکانش هست سوال منو جواب بدبد، ممنون میشم.

من از یه موسسه بریا دکترا در زمینه پابلیک هلث اقدام کردم و تقریبا جواب مثبت گرفتم.ولی با توجه به چیزایی که خوندم یه کم در مورد هزینه ها نگرانم کرد.
    کل خدماتی که من دریافت میکنم ایناست: کمک هزینه تحصیلی ماهیانه 1920 فرانک + هزینه بیمه سلامت اجباری + هزینه مسکن یکبار در ابتدای تحصیل 300 فرانک+ کارت حمل و نقل عمومی با 50 درصد تخفیف برای یکسال+ هزینه بلیط برگشت به ایران یکبار در انتهای تحصیل+ خدمات پشتیبانی و سفرهای مختلف و تورهای گشت و گذار.
    با این وجود ممکن به مشکل مالی بربخورم؟؟؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234