صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 60

موضوع: کسانی که از دانشگاه Polytechnique Montréal پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Polytechnique Montréal پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    آقا نگاه کردم. بنظرم مقادیرش پایین هستش. شک کردم. یعنی سالی تقریبا 3500 تا به دانشگاهها بدیم؟
    ببخشید استادها معمولا چقدر فاند میدن؟
    ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Polytechnique Montréal پذیرش دارند و عازم هستند

چنانچه از دوستان کسی برای پاییز 2017 از Polymtl پذیرش گرفته و عازم هست، به من پیام خصوصی بده.

Junior Member

سلام ....پروفایلم آپدیت شده و نوشته قبولم...مستر عمران..پلی تکنیک .. فقط ایمیل نزدن ..نمیدونین چرا؟؟ و اینکه چقدر طول میکشه پست بیار پذیرش و ؟؟؟
    از دوستان هم کسی اگه برا پاییز 2017 داره میره به من پیام بده ..مخصوصا ارشد بدون فاند مثل خودم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA186 نمایش پست ها
    سلام ....پروفایلم آپدیت شده و نوشته قبولم...مستر عمران..پلی تکنیک .. فقط ایمیل نزدن ..نمیدونین چرا؟؟ و اینکه چقدر طول میکشه پست بیار پذیرش و ؟؟؟
    از دوستان هم کسی اگه برا پاییز 2017 داره میره به من پیام بده ..مخصوصا ارشد بدون فاند مثل خودم
    نمیدونم چرا بهتون با ایمیل اطلاع ندادن، اما شاید بد نباشه خودتون پیگیری کنین وضعیت پرونده تون رو. برای من 3 ماه طول کشید تا admission letter با پست اومد در خونه، اما شما با اسکن نامه پذیرش که براتون ایمیل میشه میتونین برای ویزا اقدام کنین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Polytechnique Montréal پذیرش د

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA186 نمایش پست ها
    سلام، این مسایل خیلی پیش و پا افتاده تر از آینه چه بخواهید نگرانش باشید. ایمیل بزنید و بپرسید چون این شغل کارمندای اون بخش دانشگاه هست و هر روز در حال حل چنین مشکلات دانشجوها هستن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Polytechnique Montréal پذیرش دارند و عا

سلام دوستان، این دانشگاه ازم خواسته از مدارک تحصیلیم دو نسخه براشون بفرستم. ولی من کلا یک نسخه ترجمه دارم. امکان داره کپی و بعد برابر اصلا بفرستم (اگر میشه کجاها برابر اصل میکنن)؟ یا امکانش هست یک نسخه اصل باشه یک نسخه کپی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chs نمایش پست ها
    سلام دوستان، این دانشگاه ازم خواسته از مدارک تحصیلیم دو نسخه براشون بفرستم. ولی من کلا یک نسخه ترجمه دارم. امکان داره کپی و بعد برابر اصلا بفرستم (اگر میشه کجاها برابر اصل میکنن)؟ یا امکانش هست یک نسخه اصل باشه یک نسخه کپی؟
    سلام..نسخه اول و ببرید همون دارالترجمه ای که قبلا دادین ترجمه با اصلش ... با 25 درصد هزینه قبلی براتون میزنن..مگه اینکه ترجمه تون برا خیلی وقت پیش باشه..
    درضمن من هیچکدوم از مهر های دادگستری و خارجه رو نزدم ...پذیرشم اومده الان

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

من برای دکتری (پاییز 2017) اقدام کردم، هنوز جوابی دریافت نکردم، به نظر شما باید از استاد پیگیری کنم؟
    کسی هست که دکتری (پاییز 2017) اقدام کرده باشه و جواب گرفته باشه؟ یا کلا روال کاریشون اینطوریه که دیر جوابای اپلیکیشن رو میدن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash6767 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

من برای دکتری (پاییز 2017) اقدام کردم، هنوز جوابی دریافت نکردم، به نظر شما باید از استاد پیگیری کنم؟
    کسی هست که دکتری (پاییز 2017) اقدام کرده باشه و جواب گرفته باشه؟ یا کلا روال کاریشون اینطوریه که دیر جوابای اپلیکیشن رو میدن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    شما اگه تایید قطعی از استاد راهنما داشتید پس هیچ مشکلی نخواهید داشت. چند وقته منتظرید؟

سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم. ممنون میشم جواب بدین. من از یکی از اساتید دانشگاه پلی مونترال برای مقطع دکترا پذیرش گرفتم. متاسفانه قبلش برای دریافت مدارکم اقدام نکرده بودم و الان تا اصل مدارکم برای دانشگاه کارشناسی و ارشد آماده بشه، تا الان طول کشید و ددلاین زمستان که استاد از من خواستن براش اپلای کنم در سایت دانشگاه 15 jun بود اما امروز دیدم که تغییرش دادن به اول jun. با توجه به اینکه وقتم برای گرفتن تایید سفارت و مهر وزارت علوم کمه، به نظرتون اگه ترجمه رسمی دارالترجمه رو براشون پست کنم قبول می کنن؟ چون دارالترجمه گفته 4 5 روزه برام آماده اش میکنه. و حدود 10 روز وقت دارم که مدارک رو پست و به دانشگاه برسونم. لطفا اگه کسی قبلا تجربه اش رو داشته برای دانشگاه مونترال راهنماییم کنه و اگه کسی هست که بخواد تو دو هفته آینده از ایران بره مونترال ممنون میشم بهم خبر بدین.