صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 60

موضوع: کسانی که از دانشگاه Polytechnique Montréal پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Polytechnique Montréal پذیرش دارند و عازم هستند

من پذیرش دارم و منتظر ویزا هستم. شما کی برا ویزا اقدام کردین؟

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Polytechnique Montréal پذیرش دارند و عازم هستند

من هم تازه ویزا گرفتم و واسه 1 ماه دیگه مونترالم به امید خدا.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستانی که پذیرش گرفتن و دارن میان مونترال!
    یک فایل راهنما آماده شده که خیلی میتونه کمکتون کنه تو پروسه سفر و جاگیر پاگیر شدن زودترتون.
    http://toheed-mtl.ca/index.php/activ...wcomersbooklet

Junior Member

سلام دوستان ببخشید اینجا میپرسم جای دیگه رو پیدا نکردم
    توی مدارکی باید بفرستیم:
    detailed academic record
    final transcript

فرق این دو تا چیه؟ مگه ریز نمرات منظورش نیست؟

Member PARI23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Montreal

نقل قول نوشته اصلی توسط roham_06 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید اینجا میپرسم جای دیگه رو پیدا نکردم
    توی مدارکی باید بفرستیم:
    detailed academic record
    final transcript

فرق این دو تا چیه؟ مگه ریز نمرات منظورش نیست؟
    The Academic Record

This document is the full academic history of the student, listing each module taken each year and the results for each of those modules. The full academic history includes the certificate of conduct.
    The Academic Transcript

– This includes the academic record but also offers more detail on what the curriculum entails, e.g. the length of the course, the list of prescribed subjects, whether the subjects includes practical classes, the length of the modules and short description of each module. If details are only available in other languages, it should translated into English.

من شنیدم دانشگاه polytechnique montreal خیلی قوی هست و از mcgill هم بهتره !
    درسته ؟

Junior Member

سلام دوستان
    این لیست مدارک دقیقا چه مدارکی میشن به زبون خودمون؟
    Two original or certified copies of your detailed academic record for each year of study presented in support of your application (4 years minimum-
    Two original or certified copies of your final transcript, once it becomes available-
    Two original or certified copies of the proof of successful completion of your last degree or diploma-
    من الان باید از آموزش چی رو بگیرم؟ من فقط یه ریز نمره رو گرفتم که ترجمش کردم (غیر رسمی البته)

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

سلام؛
    دوستان عزیزی که دارن وسایلشون رو جمع میکنن و دیگه بانگ الرحیل براشون جاری شده (!)، محبت کنن و یه سر به این فروم برای پیدا کردن همسفر به کانادا بزنن و نظراتشون رو بگن.
    متشکرم
    دوستان عازم، رهسپاران سرزمین کانادا این تاپیک رو ببینید.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Junior Member Phontom_Lord آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    صنایع

سلام . من ثبت نام انلاین رو انجام دادم و ایمیل تایید برام اومد. اما یه سوال دارم، تو دستورالعمل تهیه مدارک نوشته بود که یه کد به نام admission application number میدن که باید رو همه ی مدارک نوشتخ بشه. ایمیل برام اومد و فقط یه عدد 5 رقمی ساده توشه به نام Votre code de demande d'admission Monavenir که ترجمش فرق داره با عبارتی که گفتم!! آیا این همون admission application number کد هست؟
    و سوال بعدیم اینه که رو مدارک ترجمه شده اینو بنویسم مشکلی پیش نمیاد؟!!! یا باید رو پاک بنویسم؟!! مرسی که زود جواب میدین.

Junior Member

سلام میخواستم بدونم برای اپلای کردن من که csq دارم هنوز وقت هست و باید انلاین اپلای کنم یا پستی و بمن گفتن باید استاد انتخاب کنم چقدر برای انتخاب استاد وقت دارم متشکرم از پاسختون