صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 60

موضوع: کسانی که از دانشگاه Polytechnique Montréal پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Polytechnique Montréal پذیرش دارند و عازم هستند

سلام دوستان

من برای ترم زمستان 2017 پذیرش دارم برای دکترای مکانیک. دوستایی که عازم هستند پیام بدین تا در ارتباط باشیم. ممنون!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Polytechnique Montréal پذیرش دارند و عازم هستند

سلام دوستان عزیز. من بدنبال اطلاعاتی در مورد رنکینگ، سطح دانشگاه، ... پلی تکنیک مونترال هستم. فردا مصاحبه با یکی از استادای اونجا دارم.
    براساس ویکی پدیا، دانشکده ای از دانشگاه مونترال هست. چقد وابستگی و تعلق وجود داره؟ مدرکی که در پایان تحصیلات به شخص داده میشه، از طرف کجاست و اسم کدومیک نوشته میشه؟
    و هر اطلاعات مفید دیگه که به ذهنتون میرسه
    سپاس فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aspirant نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من بدنبال اطلاعاتی در مورد رنکینگ، سطح دانشگاه، ... پلی تکنیک مونترال هستم. فردا مصاحبه با یکی از استادای اونجا دارم.
    براساس ویکی پدیا، دانشکده ای از دانشگاه مونترال هست. چقد وابستگی و تعلق وجود داره؟ مدرکی که در پایان تحصیلات به شخص داده میشه، از طرف کجاست و اسم کدومیک نوشته میشه؟
    سپاس فراوان

سلام، یه کمی دیر رسیدم انگار، امیدوارم مصاحبه به خوبی پیش رفته باشه. منم همین چند وقت پیش مصاحبه داشتم.
    از نظر وابستگی، داخل کمپس دانشگاه مونترال هست ولی به عنوان یک دانشگاه با تشکیلات جدا فعالیت میکنه. مدرک هم به اسم پلی تکنیک مونترال هست.
    دانشگاه به زبان فرانسه است اما با موافقت استادت میشه دوره دکترا رو به صورت کامل به انگلیسی گذروند و کورس ها رو هم اگر لازم بود توی دانشگاههای دیگه مونترال که انگلیسی زبان هستند گذروند.
    تقریبا همه اطلاعات خیلی کامل توی سایت خود پلی تکنیک هست
    امبدوارم مفید باشه برات

Junior Member

سلام ممنون میشم دوستان پلی تکنیکی راهنمایی کنن زود:

دیشب از ی استادای مهندسی واسه دکترا اوکی گرفتم و گفت اپلای کن مستقیم...

ددلاین هم ظاهرا 15 نوامبره من مخام تو دسامبر تافل بدم:
    http://www.polymtl.ca/admission/etud...des-dadmission
    ی تافل دارم ک نمرم پایینه ولی تو سایتش گفتن برای زبان مینیمم ندارن...:
    http://www.polymtl.ca/admission/etud...rise-recherche
    میتونم با تافل پایین اقدام کنم و اپلیکشن انلاین پر کنم ؟
    توصیه نامه استاد را انلاین بفرستم یا بعد اپلیکیشن با سایر مدارکم مهر وموم شده پستی ؟ فرم توصیه نامه پیدا نکردم تو سایت...
    و آیا حتمن زبان فرانسه لازمه؟ بلد نباشیم به مشکل میخوریم... استاد چیزی نپرسید ک بلدی یا نه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_ghf نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم دوستان پلی تکنیکی راهنمایی کنن زود:

دیشب از ی استادای مهندسی واسه دکترا اوکی گرفتم و گفت اپلای کن مستقیم...

ددلاین هم ظاهرا 15 نوامبره من مخام تو دسامبر تافل بدم:
    http://www.polymtl.ca/admission/etud...des-dadmission
    ی تافل دارم ک نمرم پایینه ولی تو سایتش گفتن برای زبان مینیمم ندارن...:
    http://www.polymtl.ca/admission/etud...rise-recherche
    میتونم با تافل پایین اقدام کنم و اپلیکشن انلاین پر کنم ؟
    توصیه نامه استاد را انلاین بفرستم یا بعد اپلیکیشن با سایر مدارکم مهر وموم شده پستی ؟ فرم توصیه نامه پیدا نکردم تو سایت...
    و آیا حتمن زبان فرانسه لازمه؟ بلد نباشیم به مشکل میخوریم... استاد چیزی نپرسید ک بلدی یا نه...
    سلام، اول بهتون تبریک می گم
    برای چه ترمی می حواهید برید؟ ددلاین ترم تابستون 1 نوامبره. البته رو ددلاین ها خیلی سخت گیر نیستن. من خودم برای ترم زمستون فرستادم توی سپتامبر، در صورتی که دلاینش ژوئن هست.
    اره مینیممی رو سایت ننوشه، به نظرم همون تافل رو بفرستید. حالا پایین یعنی چند؟؟ حتی pdf نمره تافل رو ایمیل کنین هم قبول می کنن نیاز به ریپورت نیست. یا اینکه همون رو پرینت بگیرید با مدارک بفرستید. توصیه نامه هم مهر و موم نمی خواد:
    http://www.polymtl.ca/admission/en/g...ut-application
    اسم فایل توصیه نامه هم Appreciation Report on Post-Graduate Applicants هست.
    راجع به زبان هم تو کامت بالایی توضیح دادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aspirant نمایش پست ها
    سپاس فراوان
    پلی‌ تکنیک مونترال در واقع دانشکده مهندسی‌ دانشگاه مونترال هست ولی‌ به صورت خودمختار اداره می‌شه (از نظر بودجه، قوانین، ادمیشن، ... کاملا مستقل عمل میکنه ). مدرک نهایی توسط خود پلیتکنیک صادر میشه ولی‌ آرم و تأیید دانشگاه مونترال رو داره.

در رنکینگ‌ها معمولاً پلیتکنیک را با دانشگاه مونترال با هم رنک میکنند (که بر اساس رنکینگ تایمز در رده ۱۱۱ جهانی‌ و ۵ کانادا قرار داره). خود پلیتکنیک هم بعد از واترلو بزرگترین دانشکده مهندسی‌ کانادا رو داره. زبان پلی‌تکنیک فرانسه هست (مثل دانشگاه مونترال) ولی‌ در ردهٔ دکترا دانشگاه به دانشجو اجازه میده که ریسرچ و درسا رو به انگلیسی انجام بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    زبان فرانسه است
    زبان پلی‌تکنیک فرانسه هست (مثل دانشگاه مونترال) ولی‌ در ردهٔ دکترا دانشگاه به دانشجو اجازه میده که ریسرچ و درسا رو به انگلیسی انجام بدن.

Junior Member

سلام
    1- شنیده های من حاکی از اینه که ایالت کبک ایالتی صنعتی گونه هست و احتمال پیدا کردن کار بعد از فارغ التحصیلی زیادتر است. بخصوص اگر از دانشگاهی مثل Polymtl فارغ التحصیل شده باشیم که بیشتر اساتید آن یا خودشون شرکت دارند و یا با پروژه های دولتی در ارتباط هستند و لذا می توانند دانشجویان خود را به سر کار ببرند.
    2-آیا این درست است که فارغ التحصیلان Polymtl بهتر و راحتتر از فارغ التحصیلان Concordia و یا حتی McGill می توانند کار پیدا کنند؟ طوری که بسیاری از بچه های دانشگاه شریف به سمت Polymtl کشیده شده اند.
    3- آیا این درست است که فارغ التحصیل M.sc/M.eng نسبت به فارغ التحصیل Ph.D بهتر می تواند کار پیدا کند؟ (به علت Overqualified بودن فارغ التحصیلان دکتری)
    دوستان خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

Junior Member

سلام.
    از دوستان کسی هست که در مورد هزینه های این دانشکاه مثل هزینه تحصیل (, application fee , tuition fee) و هزینه زندگی توضیح بدن؟
    همچنین مدارک برای بررسی اولیه باید از ایران پست بشه؟
    ممنون.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_64 نمایش پست ها
    سلام.
    از دوستان کسی هست که در مورد هزینه های این دانشکاه مثل هزینه تحصیل (, application fee , tuition fee) و هزینه زندگی توضیح بدن؟
    همچنین مدارک برای بررسی اولیه باید از ایران پست بشه؟
    ممنون.
    این سایت ببینید
    http://www.polymtl.ca/futur-etudes-superieures/finances