صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: رفیوز شدن پرونده مهاجرتی حتی بعد از دریافت CSQ

پیش فرض پاسخ : رفیوز شدن پرونده مهاجرتی حتی بعد از دریافت CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط manizheh نمایش پست ها
    سلام دوستان...من رو هم ریجکت کردن...اون هم به دلیل شغل همسرم که تو شرکت تحریمی بود (البته تولید پلیمر.).خیلی ناراحتم ..من برایشان جواب مفصلی نوشته بودم با هزاران دلیل ولی اینها در نامه ریجکت نوشته اند که مدارک من بدستشان نرسیده..و حال اینکه من خودم توی سایت tnt چک کردم که دلیورد شد...وکیلم معتقد است که دنبال بهانه میگشتد ... من پیوند کلیه شده ام ولی در جواب مدبکال مدارک کاملی فرستادم که نشان بدهد من excessive demand نیستم و همه چیز اوکی بود ...حالا یا اون رو دیدن الکی بهانه کردن یا واقعا به خاطر همسرم...آیا به نظر شما اینها مدارک ما را واقعا دریافت نکرده اند؟ خیلی سر در گمم ...کمکم کنید لطفا...من اعتراض خواهم کرد و رسید تی ان تی رو ارائه خواهم کرد..ولی نا امیدم..نا امید...خیلی بی انصافن. ..خیلی..حیف از 5 سال عمر و جوانیم
    سلام دوست عزیز،

واقعا متاسفم که همچین اتفاقی برایتان افتاده است.
    ولی به هیچ عنوان نا امید نشید. شما 5 سال زمان گذاشتید 1 سال هم روش چیزی رو عوض نمیکنه. به نظر من به وکلا خیلی اعتماد نکنید خودتون بهتر میتونید پرونده رو پیش ببرید، من غالبا دیده ام که برخی از وکلا در حد بچه های این فروم هم اطلاعات ندارند و از همه مهمتر برایشان فقط پول شما اهمیت دارد.

پس به نظر من بهتر هست که خودتان خوب سایت را مطالعه کنید، از نحوه اعتراض به طور کامل مطلع شوید و مدارک لازم برای اثبات مواردی را که فرمودید را تهیه نمایید.

موفق باشید
    رشته عمران - انگلیسی آیلتس 7 (4 امتیاز از 6) - فرانسه (C1 خودم و همسرم) - سابقه کار 6 سال - فایل نامبر کبک Mai 2014 - آپدیت کبک August 2014 - دعوت به مصاحبه December 2014 - فرستادن مدارک فدرال March 2015 - فایل نامبر فدرال July 2015 - مدیکال و آپدیت August 2015 - فرستادن مدیکال و آپدیت September 2015 - ویزا October 2015

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirzaee_meh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،واقعا متاسفم که همچین اتفاقی برایتان افتاده است.ولی به هیچ عنوان نا امید نشید. شما 5 سال زمان گذاشتید 1 سال هم روش چیزی رو عوض نمیکنه. به نظر من به وکلا خیلی اعتماد نکنید خودتون بهتر میتونید پرونده رو پیش ببرید، من غالبا دیده ام که برخی از وکلا در حد بچه های این فروم هم اطلاعات ندارند و از همه مهمتر برایشان فقط پول شما اهمیت دارد.پس به نظر من بهتر هست که خودتان خوب سایت را مطالعه کنید، از نحوه اعتراض به طور کامل مطلع شوید و مدارک لازم برای اثبات مواردی را که فرمودید را تهیه نمایید.موفق باشید
    سلام دوست خوبم ...ممنون که به پست من جواب دادید و با من همدردی کردید...بله من به خاطر اینکه توی سفارت بی نظمی هست رد شدم ..من از طریق پست تی آن تی رسید دریافت مدارکم توسط سفارت کانادا رو گرفتم و چشم امیدم هم به آینه. تمام مدارک و این رسید و رسید تحویل مدارکم به تی آن تی رو هم همراه با یک نامه توضیحی به پیوست دوباره ایمیل کردیم و یک بار هم میخواهم همه را توسط پست بفرستم...به نظرتان دوباره چک میکنند ؟ دعا کنید که مشکل حل شود و کآرم به اعتراض ب دادگاه فدال نکشد...از شما متشکرم.
    تنها با امید زنده آیم...

Junior Member

باسلام به همگی دوستان.پرونده ما رو درمرحله فایل فدرال ریجکت کردن بدلیل اینکه فرزندی داشتم که تحت حضانت همسرقبلی ام بوده ومن با احتساب اینکه جزم dependent child من نمیشه فرم جداگانه براش پرنکردم وهیچ مدرک خاصی هم مثل مرحله اول کبک براش نفرستادم وحالا اونها گفتن که باید میفرستادم وبه همین دلیل پروندمونو ریجکت کردن.ایا کسی میتونه بمن کمک کنه ؟من باید چکار کنم؟چطور اعتراض کنم؟کسی رو سراغ دارید که بتونه کمک کنه؟مرسی از همگی

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mgh48 نمایش پست ها
    باسلام به همگی دوستان.پرونده ما رو درمرحله فایل فدرال ریجکت کردن بدلیل اینکه فرزندی داشتم که تحت حضانت همسرقبلی ام بوده ومن با احتساب اینکه جزم dependent child من نمیشه فرم جداگانه براش پرنکردم وهیچ مدرک خاصی هم مثل مرحله اول کبک براش نفرستادم وحالا اونها گفتن که باید میفرستادم وبه همین دلیل پروندمونو ریجکت کردن.ایا کسی میتونه بمن کمک کنه ؟من باید چکار کنم؟چطور اعتراض کنم؟کسی رو سراغ دارید که بتونه کمک کنه؟مرسی از همگی
    دوست عزیز
    شما چطور ازین قانون سفت و سخت اطلاع نداشتید؟ این دادن اطلاعات غلط و گمراه کننده بشمار میاد.
    معمولا در این مرحله پرونده وقتی به این دلایل ریجکت میشه بسختی قابل بازیابیه. اما بهرحال شما با ارسال یک کاورلتر خوب و اظهار بی اطلاعی از اینکه باید میفرستادید چون قبلا فرستادید و... تلاش خودتون رو بکنید. انشالله درست میشه.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

باسلام .مرسی از پاسخ تان. میخواستم بدانم وقتی ریجکت دراین مرحله انجام میدن ایا پرونده را هم پس میفرستن؟ چون در ایمیل پس از پیگیری جواب دادن که یک نامه توضیحی برایمان پست کردن به ادرس خانه. ایا میشه که csq را ازانها پس گرفت ودوباره فرم ها ودرخواست فرستاد؟ یا حتی درخاستcsq المثنی داد وپرونده کامل جدید فرستاد؟باتشکرازپاسخ شما

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mgh48 نمایش پست ها
    باسلام .مرسی از پاسخ تان. میخواستم بدانم وقتی ریجکت دراین مرحله انجام میدن ایا پرونده را هم پس میفرستن؟ چون در ایمیل پس از پیگیری جواب دادن که یک نامه توضیحی برایمان پست کردن به ادرس خانه. ایا میشه که csq را ازانها پس گرفت ودوباره فرم ها ودرخواست فرستاد؟ یا حتی درخاستcsq المثنی داد وپرونده کامل جدید فرستاد؟باتشکرازپاسخ شما
    زمانیکه شما در مرحله فدرال ریجکت میشید. سی اس کیو اتوماتیک باطل میشه و بدرد نمیخوره.
    شما بهتره با همون بخش فدرال مکاتبه کنید مشکلتون رو حل کنید چون مدارک شما رو محفوظ نگه میدارن تا 40 سال.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Member
    رشته و دانشگاه
    A&P

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    دوست عزیز
    این موضوع عادی هست. بدلیل عدم رعایت برخی قوانین حقوق بشر توسط پلیس ایران برای افرادی که تو دم و دستگاه پلیس ایران کار میکنن این موضوع پیش میاد.
    شما رفیوز شدید و حق اعتراض و رسیدگی و دفاع از پروندتون تو موعد مقرر بهتون داده شده. شما هر اونچه مدرک که میتونید جمع کنید و یک نامه خوب تهیه کنید و بگید فعالیتهاتون دقیقا در چه زمینه هایی بوذه مثلا در قالب رزومه، عکس یا هرچی که بتونه بی گناه بودن شما رو ثابت کنه.
    البته یک نکته رو بگم که از نظر اونها استادیوم یکی از مهمترین قوانین حقوق بشر رو داره زیر پا میگذاره. زیاد شلوغش نکنین. خیلی ساده باشه وظایفتون. و اینکه ترک کار کردید و...
    انشالله که درست میشه.
    با سلام
    نفر همراه پرونده ما هم در نیروی انتظامی خدمت کرده. در دژبانی نیروی انتظامی. آیا اولا این قضیه به نفر همراه هم مربوط میشه و دوما آیا همه قسمت های نیروی انتظامی این مشکل براشون هست؟
    ممنون

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)