صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: رفیوز شدن پرونده مهاجرتی حتی بعد از دریافت CSQ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رفیوز شدن پرونده مهاجرتی حتی بعد از دریافت CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    اینکه شما بیمه هستید یا نه و حتی اینکه شما الان کار میکنید یا نه تو مرحله فدرال، مدیکال و سکیوریتی موضوع مهمی نیس. کسی با بیمه شما کاری نداره.
    اما چیزی که خیبی مهمه مشخص بودن محل کلر فعلی شماست. در صورتیکه براتون آپدیت اومد و ازتون cv خواستت اطلاعلت رو بر اساس شغل فعلیتون بدید.
    مرسی از جوابت aidav عزیز
    ولی شغل فعلیم توی یک مرکز فرهنگیه و هیچ ربطی به پرونده نداره بعلاوه توی مدارک و فرم هایی که فرستادم همه را با شغل قبلیم پر کردم. به نظر شما معمولا از کیا آپدیت و رزومه می خوان؟ من خیلی نگرانم
    ممنون

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nikzad_iut نمایش پست ها
    مرسی از جوابت aidav عزیز
    ولی شغل فعلیم توی یک مرکز فرهنگیه و هیچ ربطی به پرونده نداره بعلاوه توی مدارک و فرم هایی که فرستادم همه را با شغل قبلیم پر کردم. به نظر شما معمولا از کیا آپدیت و رزومه می خوان؟ من خیلی نگرانم
    ممنون
    دوست عزیز
    اصلا اهمیتی نداره شغلتون چیه. فدرال با مسائل تخصصی در رابطه با کارتون کاری نداره. فقط جنبه سکیوریتی و صداقت شما مهمه.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

دوست عزیز
    اصلا اهمیتی نداره شغلتون چیه. فدرال با مسائل تخصصی در رابطه با کارتون کاری نداره. فقط جنبه سکیوریتی و صداقت شما مهمه.
    مرسی از جوابتون، پس امیدوارم ازم آپدیت نخوان چون یک ماه پیش فرم ها را طبق سابقه کاری که باهاش بیمه دارم پر نکردم و کار قبلی را زدم. البته همین الانم می تونم گواهی کار از محل کار قبلم به تاریخ روز بگیرم ولی بیمه جای دیگه هستم.

Junior Member

سلام دوستان

برای من بدترین اتفاق ممکن افتاد ، لطفاً اگه فکری به ذهنتون می رسه راهنمایی کنید

من مصاحبم شهریور پارسال بود ، همه چی درست و سرجاش بود ... همه مراحل انجام و حتی لندینگ فی هم پرداخت شد .... اما بعد لندینگ فی ، یه 7 ماه تآخیر در صدور ویزا بود و بعد 7 ماه یه ایمیل دریافت کردم که شما به دلیل محل کارت ( مپنا ) به نظر ریجکتی و اگه ظرف 30 روز اعتراضی داری بگو!!!!! این موضوع مال دو ماه پیشه ... منم اول متآسفانه خیلی عصبانی شدم و یه ایمیل یکم تند زدم که تصمیم شما هیچ پایه ای نداره و صرفا سیاسی است ...بعد هم بلافاصله یه ایمیل دیگه زدم و ضمن عذر خواهی ، یه ایمیل زدم و توضیح دادم کار من به تحریم ربطی نداره ، ضمن اینکه توضیح دادم محل کار من تحریم نیست ... چون جوابی نگرفتم چند روز پیش ایمیل زدم درخواست مصاحبه دوم دادم که ابهامات رفع شه ... اما ایمیل اومد که شما در همان تاریخ 13 نوامبر ریجکت شدی ! کسی شنیده بعد ریجکت بشه دو.باره اعتراض کرد یا کاری کرد ؟ من لیسانسم شیمیه .... و فرانکوفون و CSQ با اولویت بالا ....

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_wz نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای من بدترین اتفاق ممکن افتاد ، لطفاً اگه فکری به ذهنتون می رسه راهنمایی کنید

من مصاحبم شهریور پارسال بود ، همه چی درست و سرجاش بود ... همه مراحل انجام و حتی لندینگ فی هم پرداخت شد .... اما بعد لندینگ فی ، یه 7 ماه تآخیر در صدور ویزا بود و بعد 7 ماه یه ایمیل دریافت کردم که شما به دلیل محل کارت ( مپنا ) به نظر ریجکتی و اگه ظرف 30 روز اعتراضی داری بگو!!!!! این موضوع مال دو ماه پیشه ... منم اول متآسفانه خیلی عصبانی شدم و یه ایمیل یکم تند زدم که تصمیم شما هیچ پایه ای نداره و صرفا سیاسی است ...بعد هم بلافاصله یه ایمیل دیگه زدم و ضمن عذر خواهی ، یه ایمیل زدم و توضیح دادم کار من به تحریم ربطی نداره ، ضمن اینکه توضیح دادم محل کار من تحریم نیست ... چون جوابی نگرفتم چند روز پیش ایمیل زدم درخواست مصاحبه دوم دادم که ابهامات رفع شه ... اما ایمیل اومد که شما در همان تاریخ 13 نوامبر ریجکت شدی ! کسی شنیده بعد ریجکت بشه دو.باره اعتراض کرد یا کاری کرد ؟ من لیسانسم شیمیه .... و فرانکوفون و CSQ با اولویت بالا ....
    دوست عزیز
    شما ۳۰ روز بهتون وقت دادن برای اعتراض باید بصورت رسمی و اداری اعتراض میزاشتید اونهم در یک نامه و با احترام و توضیحات و مدارکی که میتونست ثابت کنه محل کار شما تحریمی نیس رو ضمیمه میکردید. بعد از گذشت مهلت ۳۰ روزه که نمیشه کاری کرد‌.

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

aidav و دوستان عزيز لطفا راهنمايي كنيد

مگه اينكه تو شركتي كار كنيم كه تحريم باشه پروندمون رد مي شه اين ديگه چي بود، شركتي كه من توش كار مي كنم پارسال جزو تحريمي ها شد يعني چي
    اين چه ربطي به نوع كار من داره يعني منم ريجكت مي كنن
    شركت ما كارش در حوضه لوله گذاري دريا و ساخت سكو هستش ولي بنا به هر دليلي جزو تحريمي هاست به نظرتون چه كار كنم اگه از اول مي دونستم كه اقدام نمي كردم هر كسي رو كه تو شركت تحريمي كار كنه ريجكت مي كنند يا نه
    ویرایش توسط frough : February 1st, 2015 در ساعت 02:39 PM
    نفر اصلي شيمي - ارسال مدارك 2013/07/13 - دريافت فايل نامبر 2013/10/22 - نفر دوم حسابداري - يك فرزند - مدرك زبان-TEF- B2-B2-
    ارسال آپديت 2016/05/13-

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط frough نمایش پست ها
    aidav و دوستان عزيز لطفا راهنمايي كنيد

مگه اينكه تو شركتي كار كنيم كه تحريم باشه پروندمون رد مي شه اين ديگه چي بود، شركتي كه من توش كار مي كنم پارسال جزو تحريمي ها شد يعني چي
    اين چه ربطي به نوع كار من داره يعني منم ريجكت مي كنن
    شركت ما كارش در حوضه لوله گذاري دريا و ساخت سكو هستش ولي بنا به هر دليلي جزو تحريمي هاست به نظرتون چه كار كنم اگه از اول مي دونستم كه اقدام نمي كردم هر كسي رو كه تو شركت تحريمي كار كنه ريجكت مي كنند يا نه
    نه به خیلی موارد بستگی داره. بطور معمول به مصاحبه دوم دعوت میکنند. مگر اینکه برای اونها چیز خاصی ثابت شده باشه که هیچ جای تردیدی براشون نمونده باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

نه به خیلی موارد بستگی داره. بطور معمول به مصاحبه دوم دعوت میکنند. مگر اینکه برای اونها چیز خاصی ثابت شده باشه که هیچ جای تردیدی براشون نمونده باشه.
    ممنون از وقتي كه گذاشتيد فقط اينكه مي گيد مگر چيز خاصي ثابت شده باشه منظورتون خود شخصه ديگه مثلا سابقه هاي ديگه يا امور مشكوك داشته باشه؟
    چون توي شركتها چي مي گذره و چي كار ميكنند كه كارمنداش خبر ندارند كه
    نفر اصلي شيمي - ارسال مدارك 2013/07/13 - دريافت فايل نامبر 2013/10/22 - نفر دوم حسابداري - يك فرزند - مدرك زبان-TEF- B2-B2-
    ارسال آپديت 2016/05/13-

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط frough نمایش پست ها
    ممنون از وقتي كه گذاشتيد فقط اينكه مي گيد مگر چيز خاصي ثابت شده باشه منظورتون خود شخصه ديگه مثلا سابقه هاي ديگه يا امور مشكوك داشته باشه؟
    چون توي شركتها چي مي گذره و چي كار ميكنند كه كارمنداش خبر ندارند كه
    اینکه از نظر اونها چی مهم باسه رو من دقیقا نمیدونم . اما جای نگرانی نیس تعداد زیادی هستند که در شرکتهای تحریمی کار کردند بدون مصاحبه دوم یا با مصاحبه دوم رفتن.
    میتونید تاپیک مصاحبه دوم رو بذای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

دوستان سلام.بعد از 13 ماه سپری شدن از تاریخ مدیکال و اپدیت شغلی و سربازی امروز یه ایمیل دریافت کردم مبنی بر اینکه من در پلیس ایران سرباز بودم و چون پلیس ایران قوانین بین المللی حقوق بشر رو زیر پا گذاشته (از جمله دستگیری های خودسرانه و حبس و شکنجه و ازین قبیل) از نظر اونا منم شریک جرمم.البته من پلیس یگان ویژه بودم.فقط برای کنترل استادیوم ها میرفتیم.گفتن اطلاعاتی بدم تا از نگرانی درشون بیارم.دوماه فرصت دادن.کسی مساله مشابه داشته؟فایل کبک اگوست 2011.مدیکال می 2014

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)