صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: رفیوز شدن پرونده مهاجرتی حتی بعد از دریافت CSQ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

This refers to your application for a Permanent Resident Visa for Canada.

Review of your application has raised concerns regarding your admissibility to Canada which may result in a refusal of your application. Before rendering a decision on your ap
    plication, I wish to advise you of these concerns and provide you with an opportunity to respond.
    In your application you indicated you actively worked for the following organizations:
    - The Iranian National Police

Publicly available information indicates that established that this is an organization that is known to have committed Crimes against Humanity. These crimes included but are not limited to, arbitrary arrest, imprisonment and torture. While you may not have directly committed these crimes against humanity, you nonetheless acted in a “support function” in a way that allowed crimes to occur. By arresting individuals and handing them over to the judiciary, you played an integral role in facilitating the commission of crimes against humanity. Thus you were complicit in aiding and abetting in the commission of crimes against humanity committed by the Iranian Police during your period of service.

Based on the above information, there are reasonable grounds to believe that you are a member of the inadmissible class of persons described in section 35(1)(a) of the Immigration and Refugee Protection Act.

Before a final decision is made on your application you have 60 days to submit any information that would allay my concerns. Failure to do so may result in a determination that you are inadmissible to Canada.

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط aliata نمایش پست ها
    دوستان سلام.بعد از 13 ماه سپری شدن از تاریخ مدیکال و اپدیت شغلی و سربازی امروز یه ایمیل دریافت کردم مبنی بر اینکه من در پلیس ایران سرباز بودم و چون پلیس ایران قوانین بین المللی حقوق بشر رو زیر پا گذاشته (از جمله دستگیری های خودسرانه و حبس و شکنجه و ازین قبیل) از نظر اونا منم شریک جرمم.البته من پلیس یگان ویژه بودم.فقط برای کنترل استادیوم ها میرفتیم.گفتن اطلاعاتی بدم تا از نگرانی درشون بیارم.دوماه فرصت دادن.کسی مساله مشابه داشته؟فایل کبک اگوست 2011.مدیکال می 2014
    دوست عزیز
    این موضوع عادی هست. بدلیل عدم رعایت برخی قوانین حقوق بشر توسط پلیس ایران برای افرادی که تو دم و دستگاه پلیس ایران کار میکنن این موضوع پیش میاد.
    شما رفیوز شدید و حق اعتراض و رسیدگی و دفاع از پروندتون تو موعد مقرر بهتون داده شده. شما هر اونچه مدرک که میتونید جمع کنید و یک نامه خوب تهیه کنید و بگید فعالیتهاتون دقیقا در چه زمینه هایی بوذه مثلا در قالب رزومه، عکس یا هرچی که بتونه بی گناه بودن شما رو ثابت کنه.
    البته یک نکته رو بگم که از نظر اونها استادیوم یکی از مهمترین قوانین حقوق بشر رو داره زیر پا میگذاره. زیاد شلوغش نکنین. خیلی ساده باشه وظایفتون. و اینکه ترک کار کردید و...
    انشالله که درست میشه.
    ویرایش توسط aidav : June 28th, 2015 در ساعت 10:27 AM
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رفیوز شدن پرونده مهاجرتی حتی بعد از دریافت CSQ

دوست عزیزم aidav
    تابحال مورد مشابه این دوستمون یه گوشتون خورده که بعد از پاسخ به نامه به ویزا رسیده باشه...همسر دوست منم همچین نامه ای دریافت کرده...البته اون کارمند اداره ای هست که تازه تحریم شدن..ولی یک کارمند ساده است..اونها خیلی نگرانن...نمیدونن آخر کار چی میشه بعد از از این همه زحمت...
    تنها با امید زنده آیم...

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط manizheh نمایش پست ها
    دوست عزیزم aidav
    تابحال مورد مشابه این دوستمون یه گوشتون خورده که بعد از پاسخ به نامه به ویزا رسیده باشه...همسر دوست منم همچین نامه ای دریافت کرده...البته اون کارمند اداره ای هست که تازه تحریم شدن..ولی یک کارمند ساده است..اونها خیلی نگرانن...نمیدونن آخر کار چی میشه بعد از از این همه زحمت...
    بله در واقع اگر فرد شخصا قانونی رو زیر پا نگذاشته باشه و بتونه از حقوق خودش دفاع کنه در نهایت ویزا خواهد گرفت. به تلاش شخص بستگی داره، بخواد بره کانادا میره آخرش. نا امید نشید.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

ممنونم دوست عزیز از پاسختان...یک سوال دیگر هم داشتم از محضر شما و دوستان...آیا اطلاع دارید که زمان شروع سکوریتی چک دقیقا کی هست؟ هر سایتی چیزی نوشته ..آیا بعد از اینکه نتایج مدیکال تایید شدند تو سفارت شروع میشه ؟ یکی از دوستانم خودش مشکل مدیکال داشت ..هنوز حل نشده و جو آب قطعی نگرفته برای همسرش نامه مشکل سکوریتی اومده که در پست بالا اشارهکردم..الان هم اطلاع ندارن که مدیکالشون اوکی شده یا نه...نگرانی شون دوبرابر شده...ممنون از همه شما
    تنها با امید زنده آیم...

Junior Member

سلام
    کسی میدونه آیا برای فارغ التحصیلان دانشگاههایی مثل امام حسین و بقیه ا... و امام صادق محدودیت و مشکلی برای سکوریتی وجود داره یا نه؟
    امکانش هست که حتی بعد از CSQ فارغ التحصیلان این دانشگاهها رو رفیوز کنن
    ارسال مارس 2011 - رفرنس نامبر : ژوئن 2011- نامه آپديت ژوئن 2014 - ارسال آپديت اوت 2014 نامه انتظار: سپتامبر 2014 - نامه مصاحبه: دسامبر 2014 - مصاحبه: فوريه 2015 - رسید مدارک به سیدنی 6 ژوئیه 2015 - فایل نامبر فدرال 13 اوت 2015 -مدیکال 22 سپتامبر 2015

سلام

دوستان ، کسی می دونه اگه بعد از ریجکت شدن در مرحله security ، هنوز CSQ اعتبار داره ، آیا می شه بدون اقدام از صفر ( از مرحله کبک ) ، فقط مدارک را برای فدرال با همون CSQ بفرستیم ؟ من به دلیل کار در شرکت تحریمی ریجکت شدم ، الان می تونم کارمو عوض کنم با مدارک بیمه جدید که ثابت کنه جای دیگه کار می کنم با همون CSQ مدارکو بفرستم برای بخش فدرال ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

نقل قول نوشته اصلی توسط meghbalpour نمایش پست ها
    سلام

دوستان ، کسی می دونه اگه بعد از ریجکت شدن در مرحله security ، هنوز CSQ اعتبار داره ، آیا می شه بدون اقدام از صفر ( از مرحله کبک ) ، فقط مدارک را برای فدرال با همون CSQ بفرستیم ؟ من به دلیل کار در شرکت تحریمی ریجکت شدم ، الان می تونم کارمو عوض کنم با مدارک بیمه جدید که ثابت کنه جای دیگه کار می کنم با همون CSQ مدارکو بفرستم برای بخش فدرال ؟
    سلام دوست عزيز خيلي متاسف شدم و خيلي نااميد

منم تو يه شركت تحريمي كار مي كنم ولي شنيده بودم كه اينا يه فرصت مي دن بري مصاحبه دفاع كني از كاري كه انجام مي دادي و توضيح بدي كه وظايف من چي بوده و آفيسر رو قانع كني ولي براي شما يكجا ريجكت كردن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

من فكر مي كردم با اين روند برداشتن تحريم ها اينا ديگه با كار تو شركت تحريمي كاري ندارند و براشون مشكلي نداره ، ممكنه بگيد چند سال سابقه كار داشتيد

و در مورد سوالتون فكر مي كنم امكان پذير نباشه و اگر هم بشه بازم اينكه شما سابقه قبليتون تو يه شركت تحريمي بوده چيزي رو عوض نمي كنه و مشكل سازه وقتي بايد سابقه 5 سال اخيرو بفرستيد
    نفر اصلي شيمي - ارسال مدارك 2013/07/13 - دريافت فايل نامبر 2013/10/22 - نفر دوم حسابداري - يك فرزند - مدرك زبان-TEF- B2-B2-
    ارسال آپديت 2016/05/13-

سلام ، مرسی ، بله متأسفانه من برای مصاحبه دوم هم دعوت نشدم....
    من با حدود 7 سال سابقه اقدام کردم ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meghbalpour نمایش پست ها
    سلام ، مرسی ، بله متأسفانه من برای مصاحبه دوم هم دعوت نشدم....
    من با حدود 7 سال سابقه اقدام کردم ....
    سلام دوستان...من رو هم ریجکت کردن...اون هم به دلیل شغل همسرم که تو شرکت تحریمی بود (البته تولید پلیمر.).خیلی ناراحتم ..من برایشان جواب مفصلی نوشته بودم با هزاران دلیل ولی اینها در نامه ریجکت نوشته اند که مدارک من بدستشان نرسیده..و حال اینکه من خودم توی سایت tnt چک کردم که دلیورد شد...وکیلم معتقد است که دنبال بهانه میگشتد ... من پیوند کلیه شده ام ولی در جواب مدبکال مدارک کاملی فرستادم که نشان بدهد من excessive demand نیستم و همه چیز اوکی بود ...حالا یا اون رو دیدن الکی بهانه کردن یا واقعا به خاطر همسرم...آیا به نظر شما اینها مدارک ما را واقعا دریافت نکرده اند؟ خیلی سر در گمم ...کمکم کنید لطفا...من اعتراض خواهم کرد و رسید تی ان تی رو ارائه خواهم کرد..ولی نا امیدم..نا امید...خیلی بی انصافن. ..خیلی..حیف از 5 سال عمر و جوانیم
    تنها با امید زنده آیم...

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)