صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: ریجکت شدن بخاطر دوباره خواندن فوق لیسانس

Junior Member

پیش فرض ریجکت شدن بخاطر دوباره خواندن فوق لیسانس

کسی تا حالا بخاط اینکه دوباره می خواد بره آمریکا فوق بخونه ...ریجکت شده ؟ می شه اصلا نگفت که فوق لیسانس دارم؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن بخاطر دوباره خواندن فوق لیسانس

1. بالاخره که توی CV و ریز نمرت که معلومه که فوق خوندین ! .. مگه اینکه اصلآ حتی به دانشگاه هم نخواین بگین و به عنوان یه لیسانسه برین !! ...
    2. در مورد این تاپیک وجود داره و بچه ها هم تحربیانتشون رو خوب منتقل کردند ... search کنین پیدا می کنین ...
    3. بالاخره بهتره یه ذره تغییر گرایش توی رشته فوقی که می خواین برین و چیزی که خوندین باشه ... اگه هم نبود دلیل برای اینکه یه جوری افیسر رو راضی کنین هست ... که اونم توی همون searchیی که می کنین پیدا می شه ..

موفق باشین

من هم قصدم همین هست و پرس و جو زیاد کردم. این مساله به خودی خود مشکلی نداره ولی اگه به هر دلیل سفارت روی دنده گیر دادن باشه میتونه به این قضیه گیر بده. بهترین راه هم اینه که گرایشتون رو عوض کنید. اینطوری توجیه کردن سفارت برای خوندن فوق دوم راحت تره. چند هفته پیش هم خبر دارم که یه نفر این شرایط رو توی قبرس داشت که بدون مشکل ویزاش رو گرفت.

Junior Member

من هم ميدونم كه روز 23 مي يه آقايي كه فوق ليسانس داشت، ميخواست بره آمريكا ph.D بخونه و فاند نداشت، لذا با پذيرش فوق ليسانس كه فاند داشت اقدام كرد و ويزا هم گرفت.
    The Lord: Wonderful things are happening. The way will unfold step by step.<br />... Do not limit Me

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

یه راه دیگه هم دارین اینه که این بهانه رو بیارین که برای اینکه بتونین پایتون رو قوی کنین دیدین که تحقیقاتی که توی فوق صورت می گیره خیلی لازمه برای رشتتون و برای تقویت خودتون می خواین دوباره ارشد رو بخونین .. ...
    باید براش یه دلیل خوب و منطقی داشته باشین که توجیه پذیر باشه ... مسئله خاصی نیست که بخاطرش فوق با فاندتون رو رد کنین ...

Junior Member

آیا اخیرا کسی با داشتن فوق لیسانس برای یک فوق لیسانس دیگه واسه ویزا مصاحبه شده؟ بسیار ممنون خواهم بود اگه دوستان تجربیاتشون را در اختیارم بگذارند.

Junior Member

سلام
    من پارسال در قبرس به خاطر این موضوع ریجکت شدم اما دلیل اصلی این بود که من میخواستم فوق اینجا مو نیمه کاره رها کنم و فاند هم داشتم .

سلام
    نظرتون راجع به: نیاز به داشتن تحصیلات در گرایش دیگه و مخصوصا شاخه مدیریتی و کافی بودن تحصیلات فوق لیسانس مدنظر برای Job Offer موجود چیه؟ دلیل خوبی برای قانع کردن آفیسر می تونه باشه؟! و اینکه مثلا مرخصی 2 ساله برای برگشت به کار داریم و حال آنکه دکتری زمان بیشتری نیاز داره؟! می تونه دلیل کافی باشه؟
    راستی از دوستانی که اخیرا برای ویزا رفتند کسی فوق لیسانس مجدد نبوده؟!! لطفا تجربیات خود را برای دیگران نیز مطرح کنید... ممنون ار توجهتون... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

پیش فرض پاسخ : دوباره خواندن فوق لیسانس

آیا اخیرا کسی از دوستان برای فوق لیسانس مجدد سفارت رفته و با موفقیت ویزا گرفته باشه؟ لطف می کنند اگر دوستان تجربیاتشون را در اختیار دیگران بگذارند.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zakarya
    سلام
    من پارسال در قبرس به خاطر این موضوع ریجکت شدم اما دلیل اصلی این بود که من میخواستم فوق اینجا مو نیمه کاره رها کنم و فاند هم داشتم .
    من فقظ پایان نامه ی فوق لیسانسم مونده ولی می خوام نیمه کاره ول کنم و برای فوق فول فاند پذیرش گرفتم ، با مدرک لیسانسم اقدام کردم ، گرایش این فوق جدید هم تا حدی متفاوته نسبت به چیزی که ایران می خوندم ... چی بگم توی مصاحبه؟ بگم که داشتم تو ایران فوق می خوندم؟ فکر کنم باید بگم چون احتمالا متوجه میشن ولی چه دلیلی بیارم که دارم نیمه کاره ولش می کنم؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)