صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: ریجکت شدن بخاطر دوباره خواندن فوق لیسانس

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن بخاطر دوباره خواندن فوق لیسانس

سلام دوستان
    من هفته پیش از قبرس به همین دلیل ریجکت شدم... کسانی که با این شرایط ریجکت شدند در مصاحبه دوم چه مدرکی را مضاف بر مدارک قبلی ارائه دادند؟ در حالی که رشته ها کاملا از هم متفاوت بوده است!!! البته فقط بهانه بود... به نظر شما بهتر است با جه فاصله زمانی دوباره برای مصاحبه افدام کنم؟! با این شرایط آنکارا رفتن مناسب است؟!
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    سلام دوستان
    من هفته پیش از قبرس به همین دلیل ریجکت شدم... کسانی که با این شرایط ریجکت شدند در مصاحبه دوم چه مدرکی را مضاف بر مدارک قبلی ارائه دادند؟ در حالی که رشته ها کاملا از هم متفاوت بوده است!!! البته فقط بهانه بود... به نظر شما بهتر است با جه فاصله زمانی دوباره برای مصاحبه افدام کنم؟! با این شرایط آنکارا رفتن مناسب است؟!
    من 11 جون وقت مصاحبه از دبی داشتم برای فوق مجدد مرتبط با رشتم که ویزا گرفتم الان 1 هفته هم هست که clear شدم ازم در مورد فوقم سوال کرد گفتم که رشته جدیدم رشته قبلیمو تکمیل می کنه.

Junior Member

دوستان،

من 2 هفته پیش در باکو مصاحبه داشتم و منتظر کلیرنس هستم. من برای گرفتن دومین فوق لیسانس با فاند کامل پذیرش دادم. رشته ای که میخوام بخونم از نظر اسمی مشابه رشته قبلی است ولی از نظر نوع درس و گرایش اختلاف داره. آفیسر در مورد اینکه چرا میخوام دوباره فوق بگیرم هیچ سوالی از من نپرسید.

موفق باشید
    نعیم

به جز دوست عزیزمون MFarahi2009 که موفق شدند از دبی ویزا بگیرند... آیا از دوستان کسی بوده که برای مستر مجدد و ترجیحا بدون فاند ویزا گرفته باشه؟ در ضمن از کدوم کشور اقدام کرده؟ ....
    ممنون می شم اگر از تجربه دوستانی که یکبار مستر مجدد ریجکت شدند و دفعه دوم ویزا گرفتن نیز مطلع شوم.... با سپاس و تشکر فراوان
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarafino62 نمایش پست ها
    البته این پست خیلی قدیمیه.... ولی برای من که فوق داشتم و دارم برای یه فوق دیگه با گرایش دیگه می رم، خیلی خیلی گیر داد آفیسر و تا تونست از طرق مختلف گفت خوب که چی؟؟؟؟ چی بیشتر می خوای یاد بگیری؟؟؟ خوب تو کارت یاد بگیر. برای کارت چی نیاز داری که تو این فوق بدست نیاوردی.... ولی در کل بهتون بگم فقط با اعتماد به نفس از اول تا آخرش تاکید کنید که هدفتون ارتقای علم توی زمینه ایه که دارید می رید بخونید. هدفتون رو با سئوالهای مختلف جویا می شه. هواستون باشه سوتی ندید.
    شما کجا رفته بوديد واسه مصاحبه؟

اگه توی مصاحبه بفهمن که می خوام نصفه کاره فوقم رو ول کنم و برای Direct PhD که فاند کامل داره برم US. آیا مشکلی داره؟ استادم توی دانشگاهی که ادمیت شدم میدونه که فوقمو ول می کنم. ولی موقع اپلای توی application نزدم که فوق دارم می خونم. اگه صداشو در نیارم می فهمه؟

پیش فرض پاسخ : دوباره خواندن فوق لیسانس

سلام.من فوق لیسانس زمین شناسی با گرایش آب شناسی هستم.برای مستر از KSU پذیرفته شدم.موقع مصاحبه هم افسر سفارت به این موضوع که چرا دوباره میخوام مستر بخونم گیر نداد.فقط بهش گفتم که این گرایشی که قصد دارم بخونم تا حدودی با فوق لیسانس قبلیم متفاوته.همین.ویزام هم با موفقیت گرفتم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوباره خواندن فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_Safaei نمایش پست ها
    سلام.من فوق لیسانس زمین شناسی با گرایش آب شناسی هستم.برای مستر از KSU پذیرفته شدم.موقع مصاحبه هم افسر سفارت به این موضوع که چرا دوباره میخوام مستر بخونم گیر نداد.فقط بهش گفتم که این گرایشی که قصد دارم بخونم تا حدودی با فوق لیسانس قبلیم متفاوته.همین.ویزام هم با موفقیت گرفتم.
    ببخشيد شما فاند داشتيد؟؟ کجا رفتيد مصاحبه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من می خوام یه مستر دوم بگیرم. تو فیلد خودم تو یه گرایش دیگه.
    سابقه ی کاریمم در رابطه با گرایشی که می خوام بخونم نیست. به جز اینکه من به این رشته علاقه مندم. چه توضیحی به officer بدم که قانع بشه؟
    ممنون

Junior Member

منم 24 آوریل تو دبی برای مستر مجدد بدون فاند اقدام کردم و نه تنها به خودم به همسرم هم ویزا دادند. اصلن افیسر یه کلمه هم راجع بهش نپرسد. خیلتون راحت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)