صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 113

موضوع: ویزای کشور مجارستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی مجارستان

تو این فروم خیلی کم در مورد ویزای دانشجویی مجارستان بحث شده. مدارک دقیقا چی هست؟ چقدر شانس ویزا بالاست؟ برای دوره زبان هم میدند؟ من میخوام برای دوره زبان برم اونجا.

سلام دوستان
    اگر کسی پاسخ بده ممنون میشم
    1-به تازگی کسی ویزای دانشجویی از مجارستان گرفته؟
    2-سختگیر هستند؟ و امکان رد شدن زیاده؟
    3-کل پروسه تقاضا تا دریافت ویزا چقدر طول کشیده؟
    4- مدرک زبان رو هم هنگام صدور ویزا میخوان؟
    با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

پیش فرض پاسخ : ویزای مجارستان

سلام من قصد دارم برای تحصیل پزشکی به مجارستان بیام،یک بار از آلمان ریجکت شدم، با چند تا شرکت تو تهران حرف زدم ،کالج پیش پزشکی پچ و کال مک دنیل رو پیشنهاد دادن، میگن چون از آلمان ریجکت شدم،احتمال اینکه بوداپست ویزام ریجکت بشه زیاده اما اگه پچ بخوام برم چون مدیر کالج شخص ایرانی به نام دکتر همتی هستن،راحتتر ویزا میگیرم، میخواستم ببینم درسته این حرف؟ یعنی ویزا شهر به شهر فرق داره؟ و هم اینکه اطلاعاتی از وضع دانشگاه و کالج پچ میخواستم، کالج چطور هست؟ بچه ها رو خوب برای امتحان آماده میکنن؟ و اینکه وضع زندگی؟ مسکن راحت پیدا میشه؟ خیلی شهر کوچیکیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

کسی جدیدا سفارت رفته برای ویزا؟ توصیه ای داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

دوستان کسی اینجا جواب مارو نداد،ما که اقدام کردیم ویزامونم گرفتیم،هر سوالی داشتین پیام خصوصی بدین

Junior Member

سلام بخشید من دانشجوی دکترای ایران هستم که می خواهم واسه فرصت مطالعاتی به یکی از انستیتوهای اکادمی مجارستان برم از اونها اوکی گرفتم و قبول کردن من واسه 1 سال اونجا باشم اما گفتن فقط برای 6 ماه به من جا میدن.....................کلی سوال داشتم:
    سفارت نمره زبان میخواد؟
    اگه من هزینه ها مو خودم بدم باید چقدر پول تو حسابم باشه؟در کل مدارک مالی مورد نیاز واسه سفارت چیه؟در مدت 1سال اجازه دارم بیام ایران و دوباره برگردم؟به اون موسسه بگم تو دعوت نامه چی بنویسه که بیشتر تاثیر کنه؟
    ایا از خانوادم مدارک یا تعهد مالی میخوان؟میشه یه فرد دیگه قبول کنه هزینه هامو ساپورت میکنه و نامه تمکن مالی بده؟لطفا راهنماییم کنید
    مرسی

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarjan نمایش پست ها
    سلام بخشید من دانشجوی دکترای ایران هستم که می خواهم واسه فرصت مطالعاتی به یکی از انستیتوهای اکادمی مجارستان برم از اونها اوکی گرفتم و قبول کردن من واسه 1 سال اونجا باشم اما گفتن فقط برای 6 ماه به من جا میدن.....................کلی سوال داشتم:
    سفارت نمره زبان میخواد؟
    اگه من هزینه ها مو خودم بدم باید چقدر پول تو حسابم باشه؟در کل مدارک مالی مورد نیاز واسه سفارت چیه؟در مدت 1سال اجازه دارم بیام ایران و دوباره برگردم؟به اون موسسه بگم تو دعوت نامه چی بنویسه که بیشتر تاثیر کنه؟
    ایا از خانوادم مدارک یا تعهد مالی میخوان؟میشه یه فرد دیگه قبول کنه هزینه هامو ساپورت میکنه و نامه تمکن مالی بده؟لطفا راهنماییم کنید
    مرسی
    ببينيد
    سفارت اينجور كشورها گاه به گاه قوانينشونو عوض مي كنن. يه موقع ميگن بيمه مسافرتي بيارين يه موقع ميگن نيارين!.
    اولين كاري كه شما بايد بكنيد اينه كه تشريف ببريد سفارت مجارستان در تهران و ببينيد اونا چه چيزايي نياز دارند و خيلي سوالاتو اونجا بپرسيد. و در زمينه اماده سازي مدارك تشريف بياريد اينجا تا كمكتون كنم.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

دوستان من برای دکتری زبان شناسی پذیرش گرفتم.برای ویزا اقدام کردم ولی اسپانسر یا قیم رو خالم معرفی کردم بعد از من پرینت حساب بانکی پدر یا مادر رو خواستن.حساب قیمم خیلی خوبه از پدر نه.خلاصه پرینت حسابو دادم بهشون.آیا ممکنه به همین دلیل ریجکتم کنن؟نگرانم خیلی

Junior Member

کسی اخیرا نرفته سفارت ؟

Junior Member

من 16 روز پیش رفتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)