صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 113

موضوع: ویزای کشور مجارستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای مجارستان

بچه ها خواهش ميكنم هركسب تجربه اي داره در زمينه ي دير اومدن ويزا به من بگه.ثبت نام دانشگاه مم اين هفته بود و به زور تا آخر سپتامبر وقت گرفتم ازشون. اينكه تا الان نيومده يعني ريجكت شده؟ از كجا و از چه طريقي ميتونم پيگير باشم؟ چون هرچي زنگ ميزنم جوابمو نميدن. ميگن ما نميدونيم. امروز اومدم تهران و الان دارم ميرم دم سفارت.چيكار بايد بكنم؟؟خواهشا راهنمايي كنين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Solidsolid نمایش پست ها
    از خود سفارت با شما تماس گرفتند و گفتند كه اومده ويزاتون؟ من هر روز تماس ميگيرم و ميگن كه هيچ خبري نيست.
    ميشه تاريخ دقيق وقت مصاحبتون رو به من بگيد؟
    7 تیر مصاحبه داشتم 12 شهریور نتیجه اومد مدارکم دست موسسه ای هست که کارام رو انجام داده ، از 28 ام هم میتونم برم

Junior Member

صرفا جهت اطلاع

من وقت سفارت اینترنتی(ایمیل) گرفتم نه با تلفن
    خیلی هم زود پاسخ دادن
    شاید اخیرا اینطوری شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bio medical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط angelpars نمایش پست ها
    صرفا جهت اطلاع

من وقت سفارت اینترنتی(ایمیل) گرفتم نه با تلفن
    خیلی هم زود پاسخ دادن
    شاید اخیرا اینطوری شده

سلام دوسن عزیز. منم اینترنتی بود و دو روز پیش مصاحبه داشتم. با اینکه زیانم خیلی خوبه ولی خودم هول کردم خیلی. زود پاسخ دادن یعنی چند روزه؟ جدیدا اینترنتی شده. مصاحبه شما چطور بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematic, geometry

پیش فرض سوال : زندگی و کار در مجارستان-فرصت مطالعاتی و اخذ ویزا

سلام به همه دوستان. من دانشجوی دکتری هندسه هستم و برای گذروندن دوره فرصت مطالعاتیم از دبرسن پذیرش گرفتم. 2 نوامبر 2017 مصاحبه سفارت رفتم اما تا الان جواب ویزام نیومده. 2 ژانویه 2018 هم تاریخ شروع دعوت نامه م هستش.ویزا معمولا چقد طول میکشه تا صادر بشه؟

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی مجارستان

سلام دوستان. به نظر شما بهترین روش گرفتن وقت سفارت چطوریه؟ ایمیل یا تلفن؟ و اینکه اگر دوستان کسی یک تجربه کامل از خودش از زمانی که به سفارت رفته و روند مصاحبه و اگر نکات خاصی هست که باید رعایت بشه بزاره بسیار ممنون میشم که بقیه دوستان هم استفاده کنن.

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

دوستان برای ویزا باید نوع C (کوتاه مدت) که کمتر از 90 روز هست اقدام کنیم یا نوع D که بیش از 90 روزه؟؟؟ ما که قراره 4 سال واسه دکترا اونجا باشیم چرا باید نوع C باشه؟ یکی از دوستان سایت زیر رو برای چک لیست گفتن گفتن ایا درسته؟ ممنونم
    http://www.vfsglobal.com/hungary/ira...-training.html

Junior Member

سلام.
    دوستانی که انتخاب شدن هرچه زودتر برای سفارت وقت بگیرن. برای وقت گرفتن از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه به این شماره 22596020 زنگ بزنید. منوی فارسی رو انتخاب کنید. بعد خدمات کنسولی. بعد ویزا و اقامت. بعد ویزای تایپ D.
    شماره پاسپورت رو دم دست داشته باشید. همون روز یا فرداش وقتتون رو براتون ایمیل میکنند. معمولا چهار تا هشت هفته بعدش نوبت میدن بهتون. نیازی به اطلاعات پذیرش نیست فقط شماره پاسپورت مورد نیاز هست. فرمارو هم برای کلا همه جا دیجیتالی پر کنید و فقط تاریخ امضا و اسم رو دستنویس باشه.
    مدارک مورد نیاز واسه کسانی که نامه بورس و پذیرش رو روز مصاحبه همراه دارن:
    - نامه بورس
    -نامه پذیرش دانشگاه
    -2 قطعه عکس 3.5 در 4.5
    - ترجمه شناسنامه (تایید امورخارجه)
    -پاسپورت
    -فرم تکمیل شده درخواست ویزا که از سایت سفارت دانلودش باید بکنید
    -بلیط رفت رزرو شده از حدود 25 آگوست به بعد تاریخش باشه بهتره
    -پرینت رزرو نوبت که ایمیل شده براتون
    -ترجمه آخرین مدرک تحصیلی (امورخارجه)
    * واسه محکم کاری مدارکی رو که روی سایت بورس آپلود کردین کلا همراتون باشه. مدارک تحصیلی همه تایید امور خارجه میخواد.
    هزینه 60 یورویی ویزا برای بورسیه ها گرفته نمیشه ولی باز همراتون باشه بد نیست
    هزینه زندگی حداقل ماهی 250 یورور نیازه. حالا شما حقوقت رو کم کن ازش ببین چقدر باید ببری. هر چی بیشتر ببری بهتره دیگه.
    درمورد محل اسکان بعد از اینکه نامه های پذیرش و بورس رو حالا ایمیل میشه یا پست، با COORDINATOR برنامتون تماس بگیرید و بهش درباره اینکه میخواهید از خوابگاه دانشگاه استفاده کنید اطلاع بدید تا کاراش رو جلوتر براتون بکنه. اطلاعات دیگه رو هم از همون بگیرین. اونایی هم که خوابگاه نمیخوان دیگه باید برسن همونجا یه جایی رو پیدا کنن و بهتره واسه دو سه روز اول یه هتلی یا هاستلی رزرو کنن.
    دقت کنید اینا فقط برای بورسیه ها هست. بچه های دیگه مدارک دیگه ای هم مثل بیمه نامه و گردش حسابو و بقیه مواردی که هست رو باید داشته باشن.
    دوستان کسی میدونه روال تعهدی که باید به امور دانشجویان داده بشه چجوریه؟

سلام. علی جان ممنون بابت توضیحات کاملی که دادین لطف کردین. در مورد تعهد دوستان تماس گرفته بودن با سازمان امور دانشجویان و گفتن که تعهد و ضمانتی مثل اینکه فعلا نمیگیرن ولی بعد از دکترا مدرک گیر هست و باید برگشت و معادل چهار سال خدمت کرد حالا باز تو هفته اینده حضوری خودم میرم میپرسم اطلاع میدم.

یک سوالی داشتم: من مدارک ارشد و لیسانسم بهمراه شناسنامه رو سال قبل تقریبا جون 2017 ترجمه کردم و مهر دادگستری و وزارت خارجه خورده ایا واسه سفارت دوباره باید از تازه اینا رو ترجمه کنم یا که مشکلی نداره؟ سفارت گیر نمیده که ترجمه هاتون قدیمیه؟
    و اینکه به شما چه تاریخی دادن واسه مصاحبه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_95 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستانی که انتخاب شدن هرچه زودتر برای سفارت وقت بگیرن. برای وقت گرفتن از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه به این شماره 22596020 زنگ بزنید. منوی فارسی رو انتخاب کنید. بعد خدمات کنسولی. بعد ویزا و اقامت. بعد ویزای تایپ D.
    شماره پاسپورت رو دم دست داشته باشید. همون روز یا فرداش وقتتون رو براتون ایمیل میکنند. معمولا چهار تا هشت هفته بعدش نوبت میدن بهتون. نیازی به اطلاعات پذیرش نیست فقط شماره پاسپورت مورد نیاز هست. فرمارو هم برای کلا همه جا دیجیتالی پر کنید و فقط تاریخ امضا و اسم رو دستنویس باشه.
    مدارک مورد نیاز واسه کسانی که نامه بورس و پذیرش رو روز مصاحبه همراه دارن:
    - نامه بورس
    -نامه پذیرش دانشگاه
    -2 قطعه عکس 3.5 در 4.5
    - ترجمه شناسنامه (تایید امورخارجه)
    -پاسپورت
    -فرم تکمیل شده درخواست ویزا که از سایت سفارت دانلودش باید بکنید
    -بلیط رفت رزرو شده از حدود 25 آگوست به بعد تاریخش باشه بهتره
    -پرینت رزرو نوبت که ایمیل شده براتون
    -ترجمه آخرین مدرک تحصیلی (امورخارجه)
    * واسه محکم کاری مدارکی رو که روی سایت بورس آپلود کردین کلا همراتون باشه. مدارک تحصیلی همه تایید امور خارجه میخواد.
    هزینه 60 یورویی ویزا برای بورسیه ها گرفته نمیشه ولی باز همراتون باشه بد نیست
    هزینه زندگی حداقل ماهی 250 یورور نیازه. حالا شما حقوقت رو کم کن ازش ببین چقدر باید ببری. هر چی بیشتر ببری بهتره دیگه.
    درمورد محل اسکان بعد از اینکه نامه های پذیرش و بورس رو حالا ایمیل میشه یا پست، با COORDINATOR برنامتون تماس بگیرید و بهش درباره اینکه میخواهید از خوابگاه دانشگاه استفاده کنید اطلاع بدید تا کاراش رو جلوتر براتون بکنه. اطلاعات دیگه رو هم از همون بگیرین. اونایی هم که خوابگاه نمیخوان دیگه باید برسن همونجا یه جایی رو پیدا کنن و بهتره واسه دو سه روز اول یه هتلی یا هاستلی رزرو کنن.
    دقت کنید اینا فقط برای بورسیه ها هست. بچه های دیگه مدارک دیگه ای هم مثل بیمه نامه و گردش حسابو و بقیه مواردی که هست رو باید داشته باشن.
    دوستان کسی میدونه روال تعهدی که باید به امور دانشجویان داده بشه چجوریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faradonbeh نمایش پست ها
    سلام. علی جان ممنون بابت توضیحات کاملی که دادین لطف کردین. در مورد تعهد دوستان تماس گرفته بودن با سازمان امور دانشجویان و گفتن که تعهد و ضمانتی مثل اینکه فعلا نمیگیرن ولی بعد از دکترا مدرک گیر هست و باید برگشت و معادل چهار سال خدمت کرد حالا باز تو هفته اینده حضوری خودم میرم میپرسم اطلاع میدم.

یک سوالی داشتم: من مدارک ارشد و لیسانسم بهمراه شناسنامه رو سال قبل تقریبا جون 2017 ترجمه کردم و مهر دادگستری و وزارت خارجه خورده ایا واسه سفارت دوباره باید از تازه اینا رو ترجمه کنم یا که مشکلی نداره؟ سفارت گیر نمیده که ترجمه هاتون قدیمیه؟
    و اینکه به شما چه تاریخی دادن واسه مصاحبه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام. اطلاعی ندارم. باید از خود سفارت بپرسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)