صفحه 10 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 233

موضوع: تحصیل در FH ها و تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

پیش فرض پاسخ : تحصیل در FH ها و تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط Nik2000 نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز .سوالم اینه مگه این Fh ها دوره های عملی نیستن ؟ یعنی معادل لیسانس محسوب میشن؟ نمیشه من هم توی این دورها ثبت نام کنم و هم از یه دانشگاه توی اتریش پذیرش بگیرم برای مستر و مسترم رو اونجا بخونم ؟ مرسی
    دوست عزیز این FHها مثل علمی-کاربردین .... یعنی مدرک دانشگاهی داره ولی فقط مقاطع لیسانس و فوق لیسانس داره و بعد از اون میتونید برای ادامه در مقطع دکتری برید دانشگاه هایی مثل تکنیک وین و یا ...
    معادل لیسانس نیست ...خود لیسانس هست... فقط متد آموزشیش فرق داره تازه نه اونم زیاد....

و بعضی هاشون رنکش از دانشگاه ها بالاتره ....
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    دوست عزیز این FHها مثل علمی-کاربردین .... یعنی مدرک دانشگاهی داره ولی فقط مقاطع لیسانس و فوق لیسانس داره و بعد از اون میتونید برای ادامه در مقطع دکتری برید دانشگاه هایی مثل تکنیک وین و یا ...
    معادل لیسانس نیست ...خود لیسانس هست... فقط متد آموزشیش فرق داره تازه نه اونم زیاد....

و بعضی هاشون رنکش از دانشگاه ها بالاتره ....
    ممنونم ... حقيقتش من فكر ميكردم كه يه چيزي مثل دوره هاي فني حرفه اي يا مجتمع فني خودمون باشن پس با اين حساب ميشه توي اينا در مقطع فوق ليسانس درس خوند. ببخشيد لينكي هست كه بشه اين كالج ها رو بررسي كنم مثلا همه كالج هاي fh توي وين ؟ ممنون از كمكتون

ممنونم دوستان از جوابتون .من در حال حاضر در مقطع فوق لیسانس در مالزی در حال تحصیل هستم و همچنین از یکی از دانشگاههای معتبر استرالیا برای فوق لیسانس هم پذیرش دارم ولی بخاطر هزینه های زیادی که داره حقیقتش از استرالیا رفتن منصرف شدم و فکر کردم که توی اتریش بهتر و راحت تر میتونم نسبت به استرالیا زندگی کنم (با توجه به اینکه من متاهلم و یک فرزند دارم و هزینه های تحصیل فرزندم هم در استرالیا اضافه میشه ) برای همین بهترین گزینه برای من اتریش بود .علاوه بر این من شنیدم در fh ها خیللی روی کارهای عملی تاکید دارن این برای من که It خوندم خبر خوبیه ولی از طرفی دوست دارم در کنار FH بتونم مسترم رو هم بگیرم نمیدونم امکان پذیر هست یا نه ؟
    یه سوال دیگه هم که دارم اینه که تحصیل در Fh رشته کامپیوتر انگلیسیه یا آلمانی ؟
    ممنونم
    تنوع گرایش ها و رشته ها در این نوع دانشگاه های علمی کابردی زیاده در برخی از اونها شما می تونید در دو رشته هم زمان مدرک بگیرید!یکی از خود همون فخوشوله ای که مبدای شما هست و دیگری در رشته ی دیگری از دانشگاه رسمی تری در کشور دیگر که پارتنر های اون فخوشوله هست.مثلا در گرایش مدیریت آی تی از فخوشوله وین و ام بی ای از دانشگاه اقتصاد خارکوف! یا در برنامه های دیگه دو ترم رو در دانشگاه سویدی و دو ترم دیگه رو در فخوشوله مورد نظر.که این برنامه ها به double degree master معروف هستند.من فکر می کنم نگرانی در ایم مورد که مدرک این علمی کاربردی ها اهمیت کمتری داره(به غلط در ذهن هاست) با شرکت در این نوع دوره ها رفع میشه.
    بله اکثرا به زبان انگلیسی اند و تز ارشد رو هم باید به انگلیسی ارایه بشه.
    فقط اینکه شرایط تحصیل در این دانشگاه ها سخت تر هست و همینطور قوانین آموزشی.....مثلا شنیدم اگر درسی رو سه بار بردارید و بیوفتی باید کل کورس و حتی اونایی که پاس شدی رو از نوع شروع کنی.... و مطلب میلاد عزیز هم تصدیق میشه خود من بر این باور بودم که تنها در اروپا قبول هیت ولی خیر این مدارک در تمام دنیا معتبر هستند فقط وابسته به دانشگاه و تشخیص استاد دکترا باید مقداری واحدهای پیش نیازی رو گذروند.اونم بخاطز اینکه اصول عملی تدریس میشه واحدهای تئوریک رو باید گذروند.در نهایت میگم بازم اولیت رو با دانشکده های فنی بذارید و این انتخواب آخرتون باشه...
    موفق باشید
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tesna نمایش پست ها
    تنوع گرایش ها و رشته ها در این نوع دانشگاه های علمی کابردی زیاده در برخی از اونها شما می تونید در دو رشته هم زمان مدرک بگیرید!یکی از خود همون فخوشوله ای که مبدای شما هست و دیگری در رشته ی دیگری از دانشگاه رسمی تری در کشور دیگر که پارتنر های اون فخوشوله هست.مثلا در گرایش مدیریت آی تی از فخوشوله وین و ام بی ای از دانشگاه اقتصاد خارکوف! یا در برنامه های دیگه دو ترم رو در دانشگاه سویدی و دو ترم دیگه رو در فخوشوله مورد نظر.که این برنامه ها به double degree master معروف هستند.من فکر می کنم نگرانی در ایم مورد که مدرک این علمی کاربردی ها اهمیت کمتری داره(به غلط در ذهن هاست) با شرکت در این نوع دوره ها رفع میشه.
    بله اکثرا به زبان انگلیسی اند و تز ارشد رو هم باید به انگلیسی ارایه بشه.
    فقط اینکه شرایط تحصیل در این دانشگاه ها سخت تر هست و همینطور قوانین آموزشی.....مثلا شنیدم اگر درسی رو سه بار بردارید و بیوفتی باید کل کورس و حتی اونایی که پاس شدی رو از نوع شروع کنی.... و مطلب میلاد عزیز هم تصدیق میشه خود من بر این باور بودم که تنها در اروپا قبول هیت ولی خیر این مدارک در تمام دنیا معتبر هستند فقط وابسته به دانشگاه و تشخیص استاد دکترا باید مقداری واحدهای پیش نیازی رو گذروند.اونم بخاطز اینکه اصول عملی تدریس میشه واحدهای تئوریک رو باید گذروند.در نهایت میگم بازم اولیت رو با دانشکده های فنی بذارید و این انتخواب آخرتون باشه...
    موفق باشید
    ممنونم از جواب خوب و کاملتون واقعا خوشحالم که اینجا هستم و الان کای اطلاعاتم بالا رفته از همه دوستان خوبی که اینجا وقت میزارن و جواب ما تازه کار ها رو میدن ممنونم .. من چون با پذیرش این کالج خا دارم میام الان دیگه وقت زیادی ندارم که بتونم پذیرش مستر از دانشگاه فنی بگیرم ولی این خیلی امیدوارم کرده که میتونم وقتی برسم اونجا پذیرش بگیرم . امیدوارم که بتونم موفق شم و پذیرش بگیرم ولی در خصوص اینکه گفتید درسی رو تا 3 بار بیشتر نمیشه پاس کرد من انقدر ها تنبل نیستم و خوشبختانه هیچوقت واحدی رو نیفتادم تا حالا پس میشه امیدوار باشم که بتونم پاس کنم دوستان اگه لینکی رو در مورد اسامی این کالج ها پیدا کردید بزراید یه دنیا کمکم کردید ممنونم از همه

ممنونم از جواب خوب و کاملتون واقعا خوشحالم که اینجا هستم و الان کای اطلاعاتم بالا رفته از همه دوستان خوبی که اینجا وقت میزارن و جواب ما تازه کار ها رو میدن ممنونم .. من چون با پذیرش این کالج خا دارم میام الان دیگه وقت زیادی ندارم که بتونم پذیرش مستر از دانشگاه فنی بگیرم ولی این خیلی امیدوارم کرده که میتونم وقتی برسم اونجا پذیرش بگیرم . امیدوارم که بتونم موفق شم و پذیرش بگیرم ولی در خصوص اینکه گفتید درسی رو تا 3 بار بیشتر نمیشه پاس کرد من انقدر ها تنبل نیستم و خوشبختانه هیچوقت واحدی رو نیفتادم تا حالا پس میشه امیدوار باشم که بتونم پاس کنم دوستان اگه لینکی رو در مورد اسامی این کالج ها پیدا کردید بزراید یه دنیا کمکم کردید ممنونم از همه
    دوست عزیز
    اگه میخواهید برید اونجا و دوباره پذیرش بگیرید یادتون باشه که حتما مدارک مورد نیاز رو که ترجمه میکنید همین جا به تائید سفارت برسونید و با خودتون ببرید
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

ممنونم ... حقيقتش من فكر ميكردم كه يه چيزي مثل دوره هاي فني حرفه اي يا مجتمع فني خودمون باشن پس با اين حساب ميشه توي اينا در مقطع فوق ليسانس درس خوند. ببخشيد لينكي هست كه بشه اين كالج ها رو بررسي كنم مثلا همه كالج هاي fh توي وين ؟ ممنون از كمكتون
    سلام

اين لينك رو نگاه كن http://en.m.wikipedia.org/wiki/List_...tria#section_1

اگر بگردي رشته هاي جالبي ميشه پيدا كرد چه در fh ها و چه دانشگاه ها مثلاً رشته اي هست كه به زبان انگليسي هست و شما ترم اول رو المان و ترم دوم وين و ترم سوم المان و ترم چهارم بستگي به انگار خودتون داره البته اين رشته مربوط به كامپيوتر نميشه
    در مجموع اين رو هم در تظر داشته باشيد كه بالاي ٩٠٪ رشته هايي كه در دانشگاه ها و نه fh ها تدريس ميشه به زبان المانيه

موفق باشيد
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

دوست عزیز
    این صفحه ویکی خیلی کمک میکنه
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ies_in_Austria
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

همه fh ها واسه پذیرش مدرک زبان (b2 یا ielts) رو میخوان؟ مثل دانشگاه نیست که بریم اونجا کالج زبان بخونیم؟

اگر کسی fh ای میشناسه که اول مدرک زبان نخواد معرفی کنه.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baby27784 نمایش پست ها
    همه fh ها واسه پذیرش مدرک زبان (b2 یا ielts) رو میخوان؟ مثل دانشگاه نیست که بریم اونجا کالج زبان بخونیم؟

اگر کسی fh ای میشناسه که اول مدرک زبان نخواد معرفی کنه.

ممنون
    من فكر كنم اگر مدرك زبان نداشته باشيد براتون قبل از شروع ترم اصلي كورس زبان ميزارن

من فكر كنم اگر مدرك زبان نداشته باشيد براتون قبل از شروع ترم اصلي كورس زبان ميزارن
    من چند تاشو دیدم جزو مدارکشون مدرک زبان رو واسه پذیرش.بر عکس دانشگاه ها که جزو مدارک اولیه واسه پذیرش نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)