صفحه 15 از 24 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 233

موضوع: تحصیل در FH ها و تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش

پیش فرض پاسخ : تحصیل در FH ها و تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش

دوستان کسی هخشوله هنر ( رشته عکاسی - لیسانس)میشناسه؟ لطفا یه چنتا که شهریه بالا نداره و ترجیحا وین معرفی کنین.
    با تشکر

یه سوال :
    همه ی هحشوله ها امتحان عملی و مصاحبه دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من که از لیسانس میخوام اقدام کنم سر رشته ای از اون رشته ندارم!!! چه طوری امتحان عملی بدم؟

اینطور که من خوندم واسه پذیرش دانشگاه حتما باید رشته مرتبط باشه.
    این موضوع در مورد هخشوله هم صدق میکنه؟ یعنی من باید پذیرش لیسانس اون رشته ای که میخوام بخونمو تو کنکور ایران داشته باشم؟؟؟
    ممنون میشم یکی منو از سردرگمی در بیاره.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    البته در تکمیل صحبتهای دوستمون باید بگم اینجا ازین مدارس عالی زیاد هست و قوانین مختلفی دارن و یه چیز تویه همشون مشترکه فارغ التحصیل های این مدارس عالی برای جذب در بازار کار در درجه ول باید اتریشی باشن و در درجه بعدی از کشورهای عضو اتحادیه و بعد نوبت به مهاجرینی که اقامت دارن میرسه و در نوبت آخر کسایی مثل ما

ولی کلا هدف این مدارس جذب نیروی کار هست که به درد بازار کار بخوره
    روال ویزا گرفتنشون با دانشگاه هاشون فرق می کنه ؟

Junior Member

دوستان می خاستم بدونم به جز fh ها دانشگاه های دیگه ای هستن تو اتریش که در رشته های فنی مهندسی(الکترونیک مخابرات) تدریس به زبان انگلیسی باشه؟اگه آره اسمشونو میگین مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط lutra نمایش پست ها
    دوستان می خاستم بدونم به جز fh ها دانشگاه های دیگه ای هستن تو اتریش که در رشته های فنی مهندسی(الکترونیک مخابرات) تدریس به زبان انگلیسی باشه؟اگه آره اسمشونو میگین مرسی
    توی این لینک همه چیز هست :
    http://www.oead.at/welcome_to_austri...in_austria/EN/

سلام به دوستان عزیز و ممنون از راهنماییتون
    من ارشد مدیریت تکنولوژی و لیسانس علوم پایه هستم
    میخواستم ببینم کدوم فاخ شوله یا دانشگاه اتریش واسه مقطع لیسانس تو زمینه مدیریت توریسم اقدام کنم که امتحان ورودی هم نداشته باشه و رایگان

سلام
    من دیپلم ریاضی دارم بنظرتون میتونم از فاخ ها طراحی صنعتی پذیرش بگیرم یا حتما باید رشته مربوط به دیپلمم بشه ممنون میشم کمکم کنید دوستان.

من از سرزمین آه آمده ام، سرزمین اندوه های بسیار

فکر میکنم بتونید. به نظر من (من خودم دانشجوی تکنیک وین هستم)، کلا FH ها بهترند و از روال ورود به اتریش و ثبت نام بگیر تا کار پیدا کردن و فارغ التحصیلی و ... مرتب تر و آینده دار تر هستند (برخلاف افکار بقیه هموطنان). در کل دنیا مورد قبول هستند و در ایران هم تا لیسانس بدون چون و چرا و تا فوق لیسانس با برسی قابل قبولند. کلا در اتریش شما دکترا بگیرید یا لیسانس یا فق دیپلم داشته باشید نهایتا حقوق ماهانه بین ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو خواهید داشت که این مال سیستم سوسیالیستی بودنه. اینجا من خودم هرجا اپلای کردم، گفتن مهم نیست چی خوندی یا میخوای بخونی، مهم اینه که این کار رو بلد باشی. این دقیقا برعکس سیستم ایرانه و برای همین هم هضمش برای ۹۹ درصد هموطنان عجیب. من به نتیجه رسیدم که هرچی در ایران بودی رو فراموش کن و اینجا دوباره ساخته بشو و حتی ایرانی بودنت هم بیخیال شو تا بتونی اینجا به پرفکت هات برسی. موفق باشید.

Banned

دوستان برای رشته کامپیوتر دوره کارشناسی ارشد از دانشگاه های fh می خواستم اقدام کنم....چند سوالی که دارم

1) این که دانشگاههای fh چه مدرک زبان آلمانی برای ابتدای کار نیاز دارند؟چون جز نیازها اصلا زبان رو نزدند...

2) اینکه آیا کلاس زبان آلمانی خود این fh ها برگزار می کنند؟؟

3) برای رشته کامپیوتر درصد قبولی چقدر هست در این دانشگاهها... با معدل کارشناسی تقریبا بالای 16 ...

4) بعد اینکه نوشته شده مثلا 30 نفر نیاز دارند...واقعا همین قدر پذیرش دارند برای هر رشته؟؟

5) برخلاف دانشگاههای دیگه اتریش نیازی به این نیست که مدرکی نشون بدیم که کارشناسی ارشد در ایران قبول شدیم...درسته؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)