صفحه 6 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 233

موضوع: تحصیل در FH ها و تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در FH ها و تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    برای گرفتن پذیرش از دانشگاه شما همون مدارک مورد نیاز رو لازم دارین و اگه درستون در فاخشوله رو تموم نکنید نمیتونین باهاش در دانشگاه پذیرش بگیرین و به نظر من این کار رو نکنید و به فکر دانشگاه باشید دوست من اینجا کسی باری ادامه تحصیل به این مراکز فنی حرفه ای فکر نمیکنه
    ممنون دوستان که جواب دادید اما یه سوال دیگه : میشه لیسانس رو توی fh خوند و مستر رو توی دانشگاه ؟شرایطش چیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    برای گرفتن پذیرش از دانشگاه شما همون مدارک مورد نیاز رو لازم دارین و اگه درستون در فاخشوله رو تموم نکنید نمیتونین باهاش در دانشگاه پذیرش بگیرین و به نظر من این کار رو نکنید و به فکر دانشگاه باشید دوست من اینجا کسی باری ادامه تحصیل به این مراکز فنی حرفه ای فکر نمیکنه
    ممنون دوستان که جواب دادید اما یه سوال دیگه : میشه لیسانس رو توی fh خوند و مستر رو توی دانشگاه ؟شرایطش چیه ؟ در ضمن من fh رو واسه روز مبدا نگه داشتم گزینه اولم نبوده و نیست .میلادجان fh من توی اون لیست نبود !!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط payyyam نمایش پست ها
    ممنون دوستان که جواب دادید اما یه سوال دیگه : میشه لیسانس رو توی fh خوند و مستر رو توی دانشگاه ؟شرایطش چیه ؟ در ضمن من fh رو واسه روز مبدا نگه داشتم گزینه اولم نبوده و نیست .میلادجان fh من توی اون لیست نبود !!!!!!!!!!!!!!!!
    بله میتونید هر مقطعی رو بخونید از جهت ادامه تحصیل مشکلی ندارند ولی فقط چون تمرکز این علمی-کاربردی های بیشتر روی مباحث عملی هستند.شما برای ادامه تحصیل در دانشگاه مجبورید یکسری واحد های پیش نیاز بگذرونید.اگر بخواهیم مثالی بزنیم تقریبا مثل تفاوت بچه های فنی حرفه ای با کاردانش در مقطع دیپلم......من عموی خودم لیسانس و فوق لیسانس شو از همین فخوشوله ها گرفته و چندین ساله که مشغوله کاره .....
    فقط اینو فراموش نکنید که ادامه تحصیل در کشورهایی که این نوع سیستم آموزشی رو دارند اتریش،آلمان،سویس فراهمه ولی پس از ادامه تحصیل فکر نمی کنم مشکل یا تفاوتی بین دانش آموختگان این دانشگاه ها با بقیه باشه.بازم دوستان صاحب نظر پاسخ بدهند...
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

اسم دانشگاهتون رو میفرمایید که چیه ؟؟؟
    اگر میتونی برای یونی اقدام کنی که دیگه عال میشه حالا لیسانس به مستر رو نمیدونم.
    چون من اوایل فکر میکردم نمیتونم اقدام کنم تا حدودی رفتم سراغ همین FH ها ایمیل زیاد زدم نتیجه این بود چون این آموزش عالی ها فقط تا مستر دارن اما تحت یه شرایطی که زیادم سخت نیست (مثل اینکه نمرات خوب بشه ، سخت شد ؟ ) میتونی بعدش بری یونی ادامه تحصیل اینایی که گفتم من از مستر به دکتری رو سوال کردم چون من برای مستر دارم اقدام می کنم.
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Junior Member

karnten اسم اون فاخوخشوله .من از maryam پرسیدم ایشون میگفت که اطراف وین هستش .شما اطلاعاتی ازش ذارید ؟

Junior Member

در ضمن اونها توی جوابشون گفتن که شما یه وقت رو به ما اعلام کن که آماده ای برای مصاحبه ی اینترنتی با skypeکسی اینجا اطلاع داره که توی مصاحبه چی میخوان بگن ؟

رشته و دانشگاه
    TUWien

karnten اسم اون فاخوخشوله .من از maryam پرسیدم ایشون میگفت که اطراف وین هستش .شما اطلاعاتی ازش ذارید ؟
    در ضمن اونها توی جوابشون گفتن که شما یه وقت رو به ما اعلام کن که آماده ای برای مصاحبه ی اینترنتی با skypeکسی اینجا اطلاع داره که توی مصاحبه چی میخوان بگن ؟
    ببین دوست عزیز من کلا" رو این FH ها زیاد تحقیق نکردم فقط یه مدن کوتاهی چون میخواستم برای فوق اقداک کنم رفتم سمتش کع کلا" بیخیال شدم.
    عرض کردم یکبار خدمتتون اگر امکان این رو دارید که برای دانشگاه ها نه Applied Science - FH اقدام کنید خیلی خیلی بهتره

در مورد اینکه چرا در لیست نیست رو نمیدونم (یعنی فکر کنم مورد تائید نیست)
    در مورد سوال دوم بگم خدمتتون که غیر از مصاحبه فنی (تحصیلی) چیز دیگه ای نداره یا نهایتا" بگه هدفتون از درس خوندن در دانشگاه ما چیه که بعید میدونم بپرسه.

ولی باز میگم ارزش نداره زیاد رو این FH ها وقت بزاری که تا جایی که من میدونم فقط در اتریش و آلمان هست (شروعش از آلمانه) راحتت کنم تقریبا" مثل علمی-کاربردی خودمونه

باز هر سوالی داشتید، بتونم جواب بدم خوشحال میشم
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Junior Member

ممنون دوست من همون طور که قبلا هم گفتم این انتخاب آخر منه آخرین سوال رو بپرسم کسی میدونه این آدرس که مال همون fh کجای اتریشه ؟ من که به هیچ طریقی نفهمیدم Villacher Strasse 19800 Spittal a.d. Drau, Austria

رشته و دانشگاه
    TUWien

ممنون دوست من همون طور که قبلا هم گفتم این انتخاب آخر منه آخرین سوال رو بپرسم کسی میدونه این آدرس که مال همون fh کجای اتریشه ؟ من که به هیچ طریقی نفهمیدم Villacher Strasse 19800 Spittal a.d. Drau, Austria
    از طریق Google Maps سرچ کن بهت نشون میده >> FH Kärnten - Carinthia University of Applied Sciences
    به این سایت هم سر بزن http://www.travel2austria.com/?Carin...al_an_der_Drau

Member armin_rx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc.Mechanical Eng. M.Sc. Systems Design

دوستان
    اینطوری هم که شما دارید از FH ها بد میگید این طوریا هم نیستن،
    بهترین مزیتی که دارن اینه که به زبان انگلیسی ارائه میشه خیلی از رشته در این دانشگاه ها، ولی همه رشته ها انگلیسی نیستند....
    رفتن به این دانشگاه ها برای کسانی خوبه که، بچه های درس خونی هستند و بعد از دانشگاهشون قصد کار در آلمان یا اتریش را دارند چون بعد از اتمام درس در این دانشگاه ها، با توجه به توانایی هاتون در دوره های کارآموزی( intership) و همچنین معدل و اینکه خودتونو چجوری نشون دادین، کار ساده تر پیدا میکنین
    در ضمن خیلی از دوستان حوصلشون نمیشه بیان این دانشگاه ها چون در هر ترم نزدیک یه 7 درس دارن!!!! معادل 30ECTS
    که این خودش یکی از سختی های کاره دیگه!
    خلاصه درس خوندن تو FH ها اونقدر ها هم آسون نیست که فکر میکنین، به این هم نگاه نکنید که چون پذیرش آسون میدن پس مراکز علمی کم ارزشی هستند....

ولی خب باز مدرکی که میدن اگه رشته مهندسی باشی master of engineering است نه مثلا master of Electrical engineering!!!!

من هرچی میدونستم تقریبا نوشتم، دیگه سبک سنگین کردناش با خود کسایی که میخوان انتخاب کنن...

در ضمن از برخی از دوستان خواهش میکنم چون که خودشون از قضیه ای خوششون نمیاد یا احساس میکنن کم ارزش است، نظرشونو به دیگران تحمیل نکنند....
    سوال های دوستان را لطفا بدون جهت گیری جواب بدین، و بگذارید خودشون تحقیق کنند و خودشون تصمیم بگیرند....
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)