صفحه 7 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 233

موضوع: تحصیل در FH ها و تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در FH ها و تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_rx نمایش پست ها
    دوستان
    اینطوری هم که شما دارید از FH ها بد میگید این طوریا هم نیستن،
    بهترین مزیتی که دارن اینه که به زبان انگلیسی ارائه میشه خیلی از رشته در این دانشگاه ها، ولی همه رشته ها انگلیسی نیستند....
    رفتن به این دانشگاه ها برای کسانی خوبه که، بچه های درس خونی هستند و بعد از دانشگاهشون قصد کار در آلمان یا اتریش را دارند چون بعد از اتمام درس در این دانشگاه ها، با توجه به توانایی هاتون در دوره های کارآموزی( intership) و همچنین معدل و اینکه خودتونو چجوری نشون دادین، کار ساده تر پیدا میکنین
    در ضمن خیلی از دوستان حوصلشون نمیشه بیان این دانشگاه ها چون در هر ترم نزدیک یه 7 درس دارن!!!! معادل 30ECTS
    که این خودش یکی از سختی های کاره دیگه!
    خلاصه درس خوندن تو FH ها اونقدر ها هم آسون نیست که فکر میکنین، به این هم نگاه نکنید که چون پذیرش آسون میدن پس مراکز علمی کم ارزشی هستند....

ولی خب باز مدرکی که میدن اگه رشته مهندسی باشی master of engineering است نه مثلا master of Electrical engineering!!!!

من هرچی میدونستم تقریبا نوشتم، دیگه سبک سنگین کردناش با خود کسایی که میخوان انتخاب کنن...

در ضمن از برخی از دوستان خواهش میکنم چون که خودشون از قضیه ای خوششون نمیاد یا احساس میکنن کم ارزش است، نظرشونو به دیگران تحمیل نکنند....
    سوال های دوستان را لطفا بدون جهت گیری جواب بدین، و بگذارید خودشون تحقیق کنند و خودشون تصمیم بگیرند....
    با تشکر

خیلی ممنون دوست عزیز واقعا حرف دل من رو زدی ، حرفی که با تمام دلخوریم نمیدونستم چطور بگم .
    من نمیگم فاخوخشوله ها خیلی عالی هستن و اطلاعات کمی هم نسبت بهشون ندارم یکی از فامیل های نزدیک من هم توی آلمان توی همین جا درس میخونه ولی دیدم چون اینجا محیط صمیمی تری هست بعضی از سوال هام رو اینجا بپرسم ولی انقدر فاز منفی دیدم که کم کم داشتم از پرسیدن سوال هام توی این فروم پشیمون میشدم .

مهم ترین سوال توی ذهنم اینکه که اگه این fh اینقدر بد هستن اصلا چرا یه تایپیک به اسمش داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته باز هم از دوستانی که جواب من رو دادن ممنونم .

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط payyyam نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز واقعا حرف دل من رو زدی ، حرفی که با تمام دلخوریم نمیدونستم چطور بگم .
    من نمیگم فاخوخشوله ها خیلی عالی هستن و اطلاعات کمی هم نسبت بهشون ندارم یکی از فامیل های نزدیک من هم توی آلمان توی همین جا درس میخونه ولی دیدم چون اینجا محیط صمیمی تری هست بعضی از سوال هام رو اینجا بپرسم ولی انقدر فاز منفی دیدم که کم کم داشتم از پرسیدن سوال هام توی این فروم پشیمون میشدم .

مهم ترین سوال توی ذهنم اینکه که اگه این fh اینقدر بد هستن اصلا چرا یه تایپیک به اسمش داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته باز هم از دوستانی که جواب من رو دادن ممنونم .
    دروود بر شما
    با توجه به اینکه قبلا در مورد این مراکز آموزش عالی بحث هایی شده بود یک تاپیک براش باز کردم و پستهای مربوطه رو به اینجا منتقل کردم تا هرکس که میخواد اینجا سوالاتش رو مطرح کنه

در ضمن حق با شما دوستان هست و کسی نمیخواد که نظرش رو به بقیه تحمیل کنه و خوب هرکس میتونه برای این مراکز هم اقدام کنه
    به نظر من در کنار اقدام برای دانشگاه برای این مراکز هم اقدام کنید بهتره و به نظر من اولویتتون با دانشگاه باشه
    چون شاید شاید بخواین از اروپا برین جایه دیگه و این مدرک بیشتر در بین 3 کشور آلمان- اتریش و سوئیس معتبر هست

ولی در اینکه کار رو به صورت عملی و بسیار خوب فرا میگیرید و در اون رشته حرفی برای گفتن دارید بعد از فارغ التحصیلی شکی نیست و از این نظر بسیار عالی هستن

و همونطور که دوستمون گفت علی الرقم اینکه از محبوبیت کمتری برخوردارن به نسبت دانشگاهها ولی درس خوندن در این مراکز بعضا دشوار هست

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member

سلام بچه ها میشه - یک ادرسی سایت چیزی بمن بگین که بتونم از fh پذیرش سریع بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

Member armin_rx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc.Mechanical Eng. M.Sc. Systems Design

نقل قول نوشته اصلی توسط roxy2 نمایش پست ها
    سلام بچه ها میشه - یک ادرسی سایت چیزی بمن بگین که بتونم از fh پذیرش سریع بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    الان میخای پذیرش بگیری ؟؟ البته میتونی واسه ترم بعد پذیرش بگیری اگه بخای... واسه چه رشته ای؟؟
    لینک زیر تمام FH های اتریش رو داره ، ولی باید دقیق نگاشون کنید چون بعضیا خیلی گرونن ....

FH ها در اتریش

سوالی داشتید در خدمتیم

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

فقط هر کجا رو که انتخاب کردید، چک کنید ببینید مورد تائید وزارت علوم هست یا نه
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    بله حتما همینجا اعلام مکینم

با سلام،
    امیدوارم حالتون خوب باشه، میخواستم بدونم جواب اون دوستتون که کاردانی داشت و مدارک رو حضوری برده بودید، اومد؟ چون من هم دقیقآ شرایط دوستتون رو دارم!!
    پیشاپیش ممنون//
    Together we stand, divided we fall

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

سلام

به این سایت یه سر بزنید

http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/D...B%8C%D8%B4.htm
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roxy2 نمایش پست ها
    با درود خدمت دوستان عزیز من نمیدونم که این حرف که *** fh ها پذیرش آسون و سریع میدن از کجا اومده ؟؟؟؟!!**** جهت اطلاع دوستان چند مورد رو که خودم شخصا برای پذیرش از این مراکز طی کردم رو اینجا میگم تا دوستان بیراه نرن 1. شما برای پذیرش توی این مراکز نیاز دارید که یک رزومه کاری واقعا قوی از کار وابسته به رشتتون داشته باشید و در همون رشته هم فعال باشید .(خودم بیش از 200مگابایت حجم رزومه و مدارک کاریم در زمینه معماری بود رو براشون فرستادم تا موافق اولیه برای مصاحبه رو بهم دادن . 2.برای پذیرش توی این مراکز نیاز به مصاحبه حضوری و یا اینترنتی دارید که در اون مرحله هم شما باید توانایی ها و تجربه های کاریتون رو در زمینه رشته تحصیلیتون به اثبات برسونین . 3.و نکته آخر اینکه در ابتدا برای پذیرش اونها حتی حاضر به بررسی مدارک من هم نشدند !! و لی بعد از ایمیل های مختلف و دیدن معدل و رتبه دانشگاه من تازه قبول کردن که مدارک من رو تازه بررسی کنن !!! دوستان من همه اینها رو گفتم که بدونید پذیرش از fh نه تنها راحتر از دانشگاه نیست بلکه گاها به مراتب مشگل تر و زمان بر تر هستش. محاسن :1. نیاز نیست اصل مدارک رو پست کننین (لاعقل مال من اینطور بود) 2.خود این مراکز بعد از اتمام تحصیل شما رو برای ورود به بازار کار ثاپورت میکنن 3.میزان و توانایی و جذب فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار کشور های آلمانی زبان بالاست نقاط ضعف : 1.مدارک این مراکز فقط توی کشور های آلمان اتریش و سویس مورد قبوله (البته طبق اطلاعاتی که دوستان دادند میشه مستر رو توی دانشگاه خوند ،اگه اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن ) 2.حجم درس های این مراکز به مراتب بیشتر از دانشگاهها است 3.شهریه هاشون کمی از دانشگاهها بالاتره (البته مراکز مختلف فرق میکنن ) امید وارم که مفید بوده باشه

Member armin_rx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc.Mechanical Eng. M.Sc. Systems Design

نقل قول نوشته اصلی توسط payyyam نمایش پست ها
    با درود خدمت دوستان عزیز من نمیدونم که این حرف که *** fh ها پذیرش آسون و سریع میدن از کجا اومده ؟؟؟؟!!**** جهت اطلاع دوستان چند مورد رو که خودم شخصا برای پذیرش از این مراکز طی کردم رو اینجا میگم تا دوستان بیراه نرن 1. شما برای پذیرش توی این مراکز نیاز دارید که یک رزومه کاری واقعا قوی از کار وابسته به رشتتون داشته باشید و در همون رشته هم فعال باشید .(خودم بیش از 200مگابایت حجم رزومه و مدارک کاریم در زمینه معماری بود رو براشون فرستادم تا موافق اولیه برای مصاحبه رو بهم دادن . 2.برای پذیرش توی این مراکز نیاز به مصاحبه حضوری و یا اینترنتی دارید که در اون مرحله هم شما باید توانایی ها و تجربه های کاریتون رو در زمینه رشته تحصیلیتون به اثبات برسونین . 3.و نکته آخر اینکه در ابتدا برای پذیرش اونها حتی حاضر به بررسی مدارک من هم نشدند !! و لی بعد از ایمیل های مختلف و دیدن معدل و رتبه دانشگاه من تازه قبول کردن که مدارک من رو تازه بررسی کنن !!! دوستان من همه اینها رو گفتم که بدونید پذیرش از fh نه تنها راحتر از دانشگاه نیست بلکه گاها به مراتب مشگل تر و زمان بر تر هستش. محاسن :1. نیاز نیست اصل مدارک رو پست کننین (لاعقل مال من اینطور بود) 2.خود این مراکز بعد از اتمام تحصیل شما رو برای ورود به بازار کار ثاپورت میکنن 3.میزان و توانایی و جذب فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار کشور های آلمانی زبان بالاست نقاط ضعف : 1.مدارک این مراکز فقط توی کشور های آلمان اتریش و سویس مورد قبوله (البته طبق اطلاعاتی که دوستان دادند میشه مستر رو توی دانشگاه خوند ،اگه اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن ) 2.حجم درس های این مراکز به مراتب بیشتر از دانشگاهها است 3.شهریه هاشون کمی از دانشگاهها بالاتره (البته مراکز مختلف فرق میکنن ) امید وارم که مفید بوده باشه
    پیمان جان،
    حرف های شما کاملا درسته، منم مثل شما همین مراحل رو طی کردم ولی باز هم FH هایی دیدم که به راحتی پذیرش میدن، بدون مصاحبه و سخت گیری های دیگه( که البته من نمونه این ها رو تو آلمان دیدم نه اتریش!! )
    ولی خب باز هم هرچی باشه ما داریم تو FH درس میخونیم... همین قضیه که این مدارک فقط در اتریش، آلمان و سویس معتبر هستند خودش یه امتیاز منفی بزرگه برای خیلی از بچه ها که برنامشونو چیده بودن در University درس بخونن...

Junior Member

چقدر خوب که شما توی fh درس میخونید لطفا اگه اطلاعات کامل تری نسبت به من دارید بگید . من توی همین هفته مصاحبه دارم شما میدونید مظمون این مصاحبه شون چی هست ؟ و آیا در مورد ادامه تحصیل توی مستر توی دانشگاه اطلاع دقیقی دارید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)