صفحه 9 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 233

موضوع: تحصیل در FH ها و تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش

Member armin_rx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc.Mechanical Eng. M.Sc. Systems Design

پیش فرض پاسخ : تحصیل در FH ها و تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    بچه ها یک سوال میپرسم که البته برای خودم نمیخوام و برای دوستم دارم پیگیری میکنم. اینکه اگر کسی بخواد برای FH ها اقدام کنه مثل دانشگاه ها ازش قبولی دانشگاه ایران میخواد؟ اگر بله, دانشگاه علیم کاربردی یا فراگیر پیام نور هم قبوله؟ راستش من کسی رو میشناسم که با بعد از قبولی در کنکور فراگیر از دانشگاه وبستر در وین پذیرش گرفت. ممنون.
    اونچی که من دیدم بین چندتا FH هرکدوم تقریبا یه قانونی داشتن و البته اینکه قبولی نمیخواستن، یعنی تو مدارک درخواستیشون این مدرک نیست

ممنون دوست عزیز. لطفا دوستان دیگه هم که اطلاعاتی دارن, لطف کنند تا یک جمع بندی بکنیم. ممنون.

Junior Member

سلام به همه دوستان راستش من تازه اينجا عضو شدم و براي يكي از همين fh ها اپلاي كردم و اين هفته وقت سفارت دارم مطالبي كه اينجا خوندم يه كم نااميدم كرد با توجه به اينكه من ليسانس IT از مالزي دارم ايا به نظرتون كار اشتباهي كردم كه بجاي اپلاي واسه مستر براي fh اپلاي كردم؟
    نميشه ديگه براي مستر اقدام كنم وقتي اونجا ميرسم؟
    چه راهي رو پيشنهاد مي كنيد ؟
    پيشاپيش ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nik2000 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان راستش من تازه اينجا عضو شدم و براي يكي از همين fh ها اپلاي كردم و اين هفته وقت سفارت دارم مطالبي كه اينجا خوندم يه كم نااميدم كرد با توجه به اينكه من ليسانس IT از مالزي دارم ايا به نظرتون كار اشتباهي كردم كه بجاي اپلاي واسه مستر براي fh اپلاي كردم؟
    نميشه ديگه براي مستر اقدام كنم وقتي اونجا ميرسم؟
    چه راهي رو پيشنهاد مي كنيد ؟
    پيشاپيش ممنونم
    خوش امدیددوست عزیز.
    ببینید مدارک fh فقط بری اتریش و آلمان و بعضا فقط در خود اتحادیه اروپا اعتبار دارند.بستگی به هدفتون داره.ولی چون یشترتمرکز این مراکز روی کار عملی هست خب برای بازار کار بهتره
    شما میونی برای مستر اقدام کنید ولی شرط پذیرش دردانشگاههای اتریش قبولی یا اشتغال به تحصیل در همون مقطع هست.اگه شما قبولی مستر دارید یا مشغول به تحصیل فوق لیسانس هستید می تونید آپلای کند.در غیر اون صورت میشه یک نامه عدم ممانعت تحصیلی گرفت که چون دانشگاه لیسانس شما مالزی بوده اول باید ببیند اون دانشگاه و مدرک شما برای وزرت علوم ایران قابل قبول هست یا نه.اگه تونستی این انمه رو بگیرید بازهم اینکه دانشگاه با این نامه به شما پذیرش بده خیلی شانسیه.از یکی قبول میکنند از یکی نمی کنند.ول شما میتونیدبا مدرک لیسانس مجددا برای لیسانس از دانشگاه اپلای کنید
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط sune نمایش پست ها
    ...
    ببینید مدارک fh فقط بری اتریش و آلمان و بعضا فقط در خود اتحادیه اروپا اعتبار دارند.بستگی به هدفتون داره.ولی چون یشترتمرکز این مراکز روی کار عملی هست خب برای بازار کار بهتره
    ....
    سلام

این حرف اشتباهه که مدارک fh هارو فقط در اتریش و آلمان و بعضا" اروپا معتبر هست.......من چون اول در جریان نامه عدم ممانعت نبودمو میخواستم برای این fh ها اقدام کنم با دانشگاه های کانادا و امریکا هم که ایمیل زدم و پرسیدم که مثلا" من از این fh ها مدرک دارم ...... نگفتن که مورد قبولمون نیست.
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    سلام

این حرف اشتباهه که مدارک fh هارو فقط در اتریش و آلمان و بعضا" اروپا معتبر هست.......من چون اول در جریان نامه عدم ممانعت نبودمو میخواستم برای این fh ها اقدام کنم با دانشگاه های کانادا و امریکا هم که ایمیل زدم و پرسیدم که مثلا" من از این fh ها مدرک دارم ...... نگفتن که مورد قبولمون نیست.
    خب اگه این طوریه که خیلی خوبه.کسانی که می خواند اقدام کنندخیالشون راحت تره.مرسی که تصحیح کردید.
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

نقل قول نوشته اصلی توسط sune نمایش پست ها
    خب اگه این طوریه که خیلی خوبه.کسانی که می خواند اقدام کنندخیالشون راحت تره.مرسی که تصحیح کردید.
    At the University of Applied Sciences Technikum Wien there it’s only possible to graduate Bachelor’s od Master’s degree programs. But after graduating a Master’s degree program at the University of Applied Sciences Technikum Wien, yes, it’s possible to continue a p.h.d program at another University (there are many Universities in Austria, where it’s possible

)
    .How I tried to explain at the answer of your question 4), you need 300 ECTS-points for enrolling as a PhD-student. The most essential point of a phD program is a research work. At this phD program you don’t have to learn from other people, what they will tell you, but you must take your own research in a field, which you must find by yourself. So the first point will be, that you must decide which kind of research study you will do. If you have decided it, the next problem to enrol as a PhD-student is to find a tutor (working at a university), which is able and be willing to support you for your research study. From this tutor and from the kind of your own research study depends a lot of things, for example if all 300 ECTS-points will be accepted for the direction of this research study, and in series thereof it depends, how many courses and especially which kind of courses you must complete for the aspired phD program.
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

Junior Member

ممنونم دوستان از جوابتون .من در حال حاضر در مقطع فوق لیسانس در مالزی در حال تحصیل هستم و همچنین از یکی از دانشگاههای معتبر استرالیا برای فوق لیسانس هم پذیرش دارم ولی بخاطر هزینه های زیادی که داره حقیقتش از استرالیا رفتن منصرف شدم و فکر کردم که توی اتریش بهتر و راحت تر میتونم نسبت به استرالیا زندگی کنم (با توجه به اینکه من متاهلم و یک فرزند دارم و هزینه های تحصیل فرزندم هم در استرالیا اضافه میشه ) برای همین بهترین گزینه برای من اتریش بود .علاوه بر این من شنیدم در fh ها خیللی روی کارهای عملی تاکید دارن این برای من که It خوندم خبر خوبیه ولی از طرفی دوست دارم در کنار FH بتونم مسترم رو هم بگیرم نمیدونم امکان پذیر هست یا نه ؟
    یه سوال دیگه هم که دارم اینه که تحصیل در Fh رشته کامپیوتر انگلیسیه یا آلمانی ؟
    ممنونم

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط Nik2000 نمایش پست ها
    ممنونم دوستان از جوابتون .من در حال حاضر در مقطع فوق لیسانس در مالزی در حال تحصیل هستم و همچنین از یکی از دانشگاههای معتبر استرالیا برای فوق لیسانس هم پذیرش دارم ولی بخاطر هزینه های زیادی که داره حقیقتش از استرالیا رفتن منصرف شدم و فکر کردم که توی اتریش بهتر و راحت تر میتونم نسبت به استرالیا زندگی کنم (با توجه به اینکه من متاهلم و یک فرزند دارم و هزینه های تحصیل فرزندم هم در استرالیا اضافه میشه ) برای همین بهترین گزینه برای من اتریش بود .علاوه بر این من شنیدم در fh ها خیللی روی کارهای عملی تاکید دارن این برای من که It خوندم خبر خوبیه ولی از طرفی دوست دارم در کنار FH بتونم مسترم رو هم بگیرم نمیدونم امکان پذیر هست یا نه ؟
    یه سوال دیگه هم که دارم اینه که تحصیل در Fh رشته کامپیوتر انگلیسیه یا آلمانی ؟
    ممنونم
    سلام

بله در FH ها تمرکز بروی کارهای عملی هست (‌Fachhochschulen (University of applied sciences
    من متوجه نشدم یعنی چی بتونید در کنار fh، مستر هم بگیرید ....!؟ اگر منظورتون اینه که هم لیسانس و هم فوق با هم بخونید که بعید میدونم شدنی باشه ........ این رو هم در نظر بگیرید که زبان دانشگاهاش اکثرا" آلمانیه و زبان سختیه....

اگر بگردید شاید بتونید به زبان انگلیسی هم پیدا کنید. به این سایت یه سر بزنید : http://www.oead.at/welcome_to_austri...programmes/EN/

موفق باشی
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    سلام

بله در FH ها تمرکز بروی کارهای عملی هست (‌Fachhochschulen (University of applied sciences
    من متوجه نشدم یعنی چی بتونید در کنار fh، مستر هم بگیرید ....!؟ اگر منظورتون اینه که هم لیسانس و هم فوق با هم بخونید که بعید میدونم شدنی باشه ........ این رو هم در نظر بگیرید که زبان دانشگاهاش اکثرا" آلمانیه و زبان سختیه....

اگر بگردید شاید بتونید به زبان انگلیسی هم پیدا کنید. به این سایت یه سر بزنید : http://www.oead.at/welcome_to_austri...programmes/EN/

موفق باشی

ممنونم دوست عزیز .سوالم اینه مگه این Fh ها دوره های عملی نیستن ؟ یعنی معادل لیسانس محسوب میشن؟ نمیشه من هم توی این دورها ثبت نام کنم و هم از یه دانشگاه توی اتریش پذیرش بگیرم برای مستر و مسترم رو اونجا بخونم ؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)