صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 85

موضوع: واسه مکانیک تو اروپا کدوم دانشگاه مناسبه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ساخت و تولید-مجلسی

پیش فرض پاسخ : واسه مکانیک تو اروپا کدوم دانشگاه مناسبه؟

سلام خواهشن منو راهنمایی کنید
    من لیسانس ساخت و تولید دارم با معدل 16 از دانشگاه ازاد واحد مجلسی 25 سالمه و تازه خدمت سربازیمو تمام کردم .زبان المانی و انگیلیسیم ضعیفه ...
    حالا سوال من اینکه کارشناسی ارشدم را ایران بخونم یا کشور دیگه اکه نظرتون کشور دیگه است کدوم کشور بهترین گزینه واسه ارشد ساخت و تولید در ضمن هزینه ی دانشگاههای امریکا و انگلیس و کانادا و ندارم منظورم دانشگاههایی که هزینشون بالا است. و اینکه قصد دارم بعد از ارشدم یا دکترا بخونم یا در یک کشور خووب اقامت و زندگی کنم
    یک سوال دیگه کسی که ایران مثله من از یک دانشگاه معموولی مدرک گرفته واقعا میتوونه در دانشگاههی مثل المان اوونم تو مقطع ارشد کم نیاره و واحداشو پاس کنه
    و اینکه چه دانشگاه هایی منو پذیرش می کند در المان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

نقل قول نوشته اصلی توسط taj_afra نمایش پست ها
    سلام خواهشن منو راهنمایی کنید
    من لیسانس ساخت و تولید دارم با معدل 16 از دانشگاه ازاد واحد مجلسی 25 سالمه و تازه خدمت سربازیمو تمام کردم .زبان المانی و انگیلیسیم ضعیفه ...
    حالا سوال من اینکه کارشناسی ارشدم را ایران بخونم یا کشور دیگه اکه نظرتون کشور دیگه است کدوم کشور بهترین گزینه واسه ارشد ساخت و تولید در ضمن هزینه ی دانشگاههای امریکا و انگلیس و کانادا و ندارم منظورم دانشگاههایی که هزینشون بالا است. و اینکه قصد دارم بعد از ارشدم یا دکترا بخونم یا در یک کشور خووب اقامت و زندگی کنم
    یک سوال دیگه کسی که ایران مثله من از یک دانشگاه معموولی مدرک گرفته واقعا میتوونه در دانشگاههی مثل المان اوونم تو مقطع ارشد کم نیاره و واحداشو پاس کنه
    و اینکه چه دانشگاه هایی منو پذیرش می کند در المان
    سلام . به نظر بنده شما چون مقاله نداری و کار تحقیقاتی نکردی و از یه طرفی هم زبانتون ضعیف هستش خیلی منطقیه که ارشد رو داخل ایران بخونید و روی سه تا چیز کار کنید
    1. زبان انگلیسی : اکثر دانشگاه های اروپا واحد هاشون رو به زبان انگلیسی هم ارایه میکنند و اگر که نمره زبان بالایی داشته باشید ( تافل یا آی الس و جی آر ای ) 50 درصد کارت حل شده
    2.معدل بالا در ارشد : ببینید خوندن ارشد داخل ایران واقعا راحته و اصلا واحد های تئوری زیادی ندارید و میتونید وقت بذارید راحت معدلتون را ببرید بالا . با معدل خوب توی یه دانشگاه سطح متوسط هم که باشه ضعف خوندن کارشناسی تو دانشگاهی مثل شهر مجلسی هم جبران میشه
    3. مقاله : شما راحت میتونید تو دوران ارشد از پابان نامه و کارای تحقیقاتی جانبیش چند تا مقاله خوب در بیاری و با تحقیق آشنا بشی و این موقع رو درسات مسلطی و با کار تحقیقاتی نشون میدی که صرف نظر از دانشگاه و معدلی که داری رو درسات مسلط هستی

شما این کارارو که بکنی نه مجبوری هزینه های هنگفت ارشد رو خارج از کشور بدی
    نه مجبوری واسه ارشد زیاد تر بخونی چون اونور آب ارشد خوندن خیلی مشکل تر از ایرانه
    هم این که در مقطع دکتری خیلی راحت تر بورسیه میدند بهتون و به طبع اون هم کشور هایی که میتونی انتخاب کنی بیشتر میشه.
    هم این که میدونی این جا مملکت خودته و راه چاه رو بلدی تا خودت رو جمعو جور کنی بری اونور آب . اگه با زبان ضعیف بری مطمئن باش از لحاظ روحی و ... ممکنه تحت فشار باشی و اعتماد به نفس نداشته باشی

Junior Member

سلام دوستان عزیز امیدوارم که حالت خوب باشه
    دوست عزیز من برای آینده روشن و هدفی که دارم تصمیم به درس خوندن در خارج از ایران رو دارم من 22 سال سن دارم توی این سایت تاپیکی رو دیدم که از تحصیل در قبرس بحث شده بود>من دیپلم مکانیک هستم معدلم زیاد جالب نیست !! می خواستم بدونم که با معدل پاینی که من دارم می تونم خارج از کشور درس بخونم؟ در ضمن من انگلیسی هم بلد نیستم ! وضع مالی جالبی هم ندارم اما کم تر از 10 میلیون پس انداز دارم به نظر شما من می تونم توی دانشگاه emu شروع به درس خوندن کنم ؟ زاستی حقوق ماهانه هم به من دیپلم از سوی دانشگاه تعلق می گیره یا نه ؟ برای پذیرشش باید چه کار کتم؟ بعد از ثبت نام می تونم به کشور های دیگه ایی مثل امریکا یه هر جای دیگه انتقالی واسه دانشگاه بگیرم؟
    ممنون میشم جواب من رو بدید

Member fobi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energy Engineering MSc of Brunel University of London

نقل قول نوشته اصلی توسط rayanusa نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز امیدوارم که حالت خوب باشه
    دوست عزیز من برای آینده روشن و هدفی که دارم تصمیم به درس خوندن در خارج از ایران رو دارم من 22 سال سن دارم توی این سایت تاپیکی رو دیدم که از تحصیل در قبرس بحث شده بود>من دیپلم مکانیک هستم معدلم زیاد جالب نیست !! می خواستم بدونم که با معدل پاینی که من دارم می تونم خارج از کشور درس بخونم؟ در ضمن من انگلیسی هم بلد نیستم ! وضع مالی جالبی هم ندارم اما کم تر از 10 میلیون پس انداز دارم به نظر شما من می تونم توی دانشگاه emu شروع به درس خوندن کنم ؟ زاستی حقوق ماهانه هم به من دیپلم از سوی دانشگاه تعلق می گیره یا نه ؟ برای پذیرشش باید چه کار کتم؟ بعد از ثبت نام می تونم به کشور های دیگه ایی مثل امریکا یه هر جای دیگه انتقالی واسه دانشگاه بگیرم؟
    ممنون میشم جواب من رو بدید
    چرا روی دانشگاههای مالزی تمرکز نمیکنی؟

Junior Member

سلام.برای مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی لطفا دوتا دانشگاه آلمان، آمریکا، استرالیا بهم بگید.
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sabu نمایش پست ها
    سلام.برای مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی لطفا دوتا دانشگاه آلمان، آمریکا، استرالیا بهم بگید.
    متشکرم
    سوالتون خیلی کلیه. بیشتر دانشگاهها گرایش طراحی کاربردی دارند. شرایطتون چیه و دنبال چه جور دانشگاهی هستید؟ طراحی کاربردی هم خیلی کلیه و اگه موضوع خاصی مد نظرتون هست لطفا بگید.

Junior Member MECHANICAL_ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sabu نمایش پست ها
    متشکرم
    سلام
    دوست عزیز منظورتون از طراحی کاربردی چیست؟ عموما گرایش ها اونور بسیار ریزتر و تخصصی تر هست. ولی در حالت کلی فکر می کنم برای آلمان RWTH Aachen و TUM مناسب باشند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Yazd University

سلام دوستان عزیز
    من فوق لیسانس مکانیک-طراحی کاربردی دانشگاه یزد هسم. معدل ارشدم 17.11 و کارشناسی دانشگاه رازی کرمانشاه بودم با معدل 15.27. گرایش ارشدم کنترل(کنترل مقاوم) بوده. دو مقاله کنفرانس بین‌المللی داخلی و علمی پژوهشی دارم. به نظرتون شانسم واسه کدوم کشور و کجا بیشتره؟ کدوم کشور میتونم اقدام کنم

درود، کشور آلمان بهترین زمینه ها رو برای مکانیک داره، بیش از 85% دانشگاه هاش رایگان هستن، و تنها باید در هر ترم بین 600 تا 800 یورو برای هزینه زندگی خودتون، و رفاهو بیمه به دانشگاه و هزینه ها بپردازین. اگر هدف گرفتن یه مدرک و برای ورود به بازار کار رو دارین بهترین راه در آلمان دانشکده های فاخهوخشوله هستن، و تا ارشد دارن و هماهنگی تنگاتنگی با کمپانی ها و شرکت ها دارن، اما هدف دکترا و مدرکگرایی رو دارین باید راه دانشگاهی رو انتخاب کنین با ریاضیات و فیزیک زیاد، که هر دوش رو در دانشگاه آخن داره، در سایت -مهاجر سرا-به بخش اروپا برین پستهایی در این باره گذاشته شده. mohajersara.com

Junior Member

سلام دوستان
    شرایط من به این صورت است لطفا اسم دانشگاه مناسبی که بشه full fund بگیرم رو بگید. ممنون
    1- رشتۀ لیسانس – دانشگاه شیراز – 13.50

2- رشتۀ فوق لیسانس – صنعتی شیراز – 17.5
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) ایلتس 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) دو مقاله isi با impact مناسب
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) کنفرانس امیر کبیر به زبان انگلیسی
    7- دکتری مکانیک
    8- آلمان
    9- 2 سال سابقه کار در شرکت مهندسی، در حال حاضر دانشجوی دکتری در صنعتی شیراز هستم
    10-متهل هستم و فول فاند نیاز دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)