صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 85

موضوع: واسه مکانیک تو اروپا کدوم دانشگاه مناسبه؟

پیش فرض پاسخ : واسه مکانیک تو اروپا کدوم دانشگاه مناسبه؟

سلام...دوست عزیز با توجه به مطالبی که در فروم ها خوندم ننوشته بود 85 درصد دانشگاه های آلمان مجانیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MECHANICAL_ نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز منظورتون از طراحی کاربردی چیست؟ عموما گرایش ها اونور بسیار ریزتر و تخصصی تر هست. ولی در حالت کلی فکر می کنم برای آلمان RWTH Aachen و TUM مناسب باشند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaes نمایش پست ها
    سلام...دوست عزیز با توجه به مطالبی که در فروم ها خوندم ننوشته بود 85 درصد دانشگاه های آلمان مجانیه.
    با سلام خدمت همه ی دوستان. من اخیرا یک خبری رو خوندم که نوشته بود برای دانشگاه های آلمان حتی اگه بخوایم به زبان انگلیسی هم تحصیل کنیم برای گرفتن پذیرش باید حداقل مدرک B1 زبان آلمانی رو داشته باشیم! کسی در این مورد اطلاعاتی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام
    نظرتون درمورد دانشگاه epfl برای مکانیک چیه؟؟ من شنیدم میگن که برای مکانیک خوب نیست ولی از یکیم شنیدم دانشگاه خوبیه ؟؟
    حالا نظرات شما لطفا؟
    و دانشگاه آخن آلمان ؟؟
    مرسی از راهنماییاتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mmasadi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان. من اخیرا یک خبری رو خوندم که نوشته بود برای دانشگاه های آلمان حتی اگه بخوایم به زبان انگلیسی هم تحصیل کنیم برای گرفتن پذیرش باید حداقل مدرک B1 زبان آلمانی رو داشته باشیم! کسی در این مورد اطلاعاتی نداره؟
    بله منم شنیدم. نیاز هست مدرک زبان آلمانی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

ولی به نظر من بهترین دانشگاه اروپا برای مکانیک دانشگاه چالمرز سوئد هست حالا ورای اینکه رتبش بالای 100 هست استادم میگفت بهترین cfd کارای دنیا اونجان.

Junior Member

سلام
    من لیسانس از علم و صنعت اراک گرفتم
    ساخت و تولید
    با معدل 13.76
    ارشد دانشگاه تهران خوندم با معدل 16
    3 تا مقاله ISI
    تافل 108
    GRE هم میخوام آزمون بدم
    به نظرتون کدوم دانشگاه برم
    فول فاند میخوام
    کجا راه میدن منو
    کشوری میخوام برم که بعد از گرفتن phd بتونم همونجا بمونم

درود شما خودتون باید بگردید و به دانشگاه ها یا مراکز ارزیابیشون رزومتون رو بفرستید،و باهاشون گفتگو کنین، روی رنکینگ دانشگاهی ریسک نکنین،
    https://www.daad.de/deutschland/stud...=0&fee%5B%5D=1
    میتونین مقالتون رو اگر زمینش نوآور باشه، برای استادی بفرستید تا با پذیرفتنش از اون راه ویزا بگیرین.

دوست گرامی دلیل نمیشه، همچیزو که اینجا ننوشته، اینجا از دید من چیزی درباره دانشگاه ها و آلمان نگفته.
    شما با یه جستجوی ساده یا با رفتن به دویچوله میتونین این گزارش رو بخونین، اون درصدی که گفتم برای چند سال پیش بوده و هنوزم همون دوروبره، گزارش تازه ای هم منتشر نشده.

درود، نه چنین چیزی نمیتونه برای همه رشته ها و دانشگاه ها باشه،برمیگرده به دانشگاه و رشته ای که پذیرشش رو میگیرین، در خود سایت دانشگاه یا دانشکده اون رشته ای که هدف پذیرشه دربارش نوشته شده به چند زبان درس داده میشه،انگلیسی یا آلمانی، با به هردو زبان، اگر بخوام همگانی بگم رشته هایی که به زبان انگلیسی پذیرش میدند در ترم آخر نیاز به زبان آلمانی هست که میزانش از A1 تا B1 هست،و باز هم میگم نه همه رشته ها، اینو خود دانشگاه میگه که به چه شکلی هست و در سایت خودش نوشته شده،پیشنهاد میکنم به رشته آلمانی پذیرش بگیرین، چون برای کار به زبان آلمانی در این کشور نیازه نه انگلیسی، کار با زبان انگلیسی خیلی نادره.

درود
    اپفل رو آشنایی ندارم، اما آخن رو میشناسم خیلی دانشگاه خوبیه، هرچند من هرگز به رنکینگ نگاه نمیکنم، اما آخن از رنکینگ بالایی برخورداره، و آمار کیفیت آموزشیش در کنار رنکینگش بالاتر از دیگر دانشگاه هاست{این آمار از دانشجویانش گرفته شده، و دانشگاه های آلمان رنکینگشون نزدیک به همه، آلمان دانشگاه بی کیفیت و بی استانداری نداره.}
    شما باید به هزینه های دانشجویی تو هر ایالت،و دوره ای که میگذرونین هم نگاه کنین، آلمان برای رشته مکانیک شاخه ها و دوره های مختلفی داره که ممکنه در این دانشگاه یا غرب آلمان پذیرشش نباشه، از فاخ هٌخ شوله ها fachhochschule تا dual system و تا uni و ausbildung.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)