صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 85

موضوع: واسه مکانیک تو اروپا کدوم دانشگاه مناسبه؟

پیش فرض پاسخ : واسه مکانیک تو اروپا کدوم دانشگاه مناسبه؟

من نمیدونم چه شاخه ای از مکانیک رو میگین، مکانیک دنیایی داره، تو ایران که همچیز کلیو جامعو بیکاربرده و درهمه، اما آلمان ابر سیستم آموزش و پژوهش تو رشته های مکانیکه بویژه خودرو،سیالات،طراحی،بیومکا نیک و مکاترونیک، که تونسته پیاده سازیشون کنه نه تنها تیوری و رتبه ای،تو اروپا که جایگاه ویژه ای داره، رنکینگ رو نمیشه تو هرچیزی دخالت داد.

درود
    دانشگاه های آلمان هر ایالتش با نگاه به سیستم مشترکشون شکل پذیرشی متفاوتی دارن، مانند ایالت نٌرد وستفالن در غرب آلمان،که مدرک و نمره رو نگاه نمیکنه، یک آزمونی میگیره مانند کنکور و پذیرش میگیرین،شما مشکل مدرک و میانگین نمره ندارید،اگر ارشد رو پذیرش بگیرین برای دکترا آسون میتونین ادامه بدید، دکترا در آلمان پژوهشیه و همراه با دستمزده،
    میزانش دانش زبان آلمانی رو باید دانشگاهی که رشته رو پذیرش میده بگه، و بیشتر با B1 پذیرش میدن اما برای دانشجویی باید کلاس زبان در آلمان بگذرونین تا به c1 برسید، پسB1 که در سایت مینویسن برای پذیرشه نه برای دانشجویی چون برای درک متن و شنیداری این میزان نمیتونه کاربرد داشته باشه، کمتر یا بیشترش رو از دانشگاه باید پرسید نه از هیچ فردی یا مرکزی، و ویزایی که سفارت میده رو هم به این مدرک زبان نگاه میشه، اگر همخونی نداشته باشه ویزا رو نمیتونین بگیرین، مگر از راه یادگیری زبان در آلمان که بهش پذیرش مشروط میگن، به شما ویزا میدند و شما 6 تا یک سال کلاس های زبان رو در آلمان میگذرونین و آزمون زبان رو پشت سر میگذارید،ودر رشتتون ادامه میدید.

Junior Member

سلام. یک سوال داشتم. میخواستم بپرسم برای گرایش های سیالات و تبدیل انرژی در المان و اتریش برای مستر فرصتی هست یا این گرایشااراعه نمیشن اونجا چون هرچی بررسی میکنم فقط به خودرو و جامدات میرسم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط mmasadi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان. من اخیرا یک خبری رو خوندم که نوشته بود برای دانشگاه های آلمان حتی اگه بخوایم به زبان انگلیسی هم تحصیل کنیم برای گرفتن پذیرش باید حداقل مدرک B1 زبان آلمانی رو داشته باشیم! کسی در این مورد اطلاعاتی نداره؟
    خیر نیاز نیست. هیشکی اینجا ب 1 نداره موقع ورود مگر اینکه کورسش المانی بوده.

Junior Member

سلام دوستان

دنبال دانشگاه هایی میگردم که استاداش تو زمینه انرژی های نوین کار کنند مخصوصا سولار.

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering PhD Imperial College London

نقل قول نوشته اصلی توسط mgg70 نمایش پست ها
    سلام دوستان

دنبال دانشگاه هایی میگردم که استاداش تو زمینه انرژی های نوین کار کنند مخصوصا سولار.

ایمپریال کالج لندن و کمبریج
    دانشگاه KTH
    البته 99 درصد دانشگاه ها تو این زمینه کار میکنن

Junior Member

با عرض سلام
    دوستان من مدرک کارشناسیم رو با معدل 13.87 از دانشگاه سراسری گرفتم (البته دو سال آخرم معدلم بالای 15.5 هستش)، دو سال سابقه کار دارم (بازرگانی خارجی مرتبط با مکانیک و اجرای پروژه های گازرسانی که میتونم ریکامندیشن معتبر بگیرم براش) و آیلتس 6.5 دارم، میخوام واسه یکی آلمان یا نوروژ یا یکی دیگه از کشور های اروپایی اپلی بگیرم(میدونم شامل فاند نمیشم، فقط تحصیل رایگان میخوام)، ممنون میشم راهنماییم کنین و دانشگاه خوب بهم معرفی کنین، البته اینم بگم معدل درس های اختصاصیم عالیه، پروژمم 20 گرفتم چون در حد پروژه ارشد بود در مورد تولید انرژی از بیومس.

Junior Member

با سلام - فردی با مدرک دکتری مکانیک از دانشگاه تهران کدوم کشور برای ادامه تحصیل یا اشتغال بهتر موقعیت پیدا میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mgg70 نمایش پست ها
    سلام دوستان

اکثر دانشگاههای خوب اروپا روی این زمینه کار می‌کنن مثل TUM, DTU و TUE

نقل قول نوشته اصلی توسط M9575 نمایش پست ها
    سلام. یک سوال داشتم. میخواستم بپرسم برای گرایش های سیالات و تبدیل انرژی در المان و اتریش برای مستر فرصتی هست یا این گرایشااراعه نمیشن اونجا چون هرچی بررسی میکنم فقط به خودرو و جامدات میرسم
    این رشته در اکثر دانشگاههای خوب اروپا هست و لزوماً اسمشون حرات سیالات یا تبدیل انرژی نیست. باید محتوای دوره‌ها را بررسی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)