صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: آيا تمام سؤالات آفيسر و پاسخ هاي ما در مصاحبه توسط آفيسر در كامپيوتر ثبت ميشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا تمام سؤالات آفيسر و پاسخ هاي ما در مصاحبه توسط آفيسر در كامپيوتر ثبت ميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash2008
    سلام

حالا اطلاعات ثبت بشه یا نشه// چه فرقی داره

این در حالتی که شما بخواهید چیزی رو زیر آبی برید و یا راست نگید و یا دو در کنید و یا طفره برید و یا پنهان کنید ولی مطابق با این اصل که اونا اگه چیزی رو بخواند گیر میارند و راست گویی بهترین کار است بنظر من نباید مصاحبه دوم و یا سوم رو اینطوری انجام داد- تغییر زیادی در شرایط دادن و راست گو بودن باز هم بهترین کار هستش
    كسي نميخواد زيرآبي بره. نحوه جواب دادن به سوالات قطعآ خيلي مهمه. حقيقت رو ميشه به نحوي گفت كه تاثير مثبت روي مصاحبه كننده بذاره. انگار متوجه نيستين كه كسي كه فول فاند داره براي ph.D ميره .... چي رو بايد تغيير بده؟ تعداد افراد خانواده اش رو هم نميتونه كم و زياد كنه.

به هر حال خيلي ممنون از كمك بچه ها. معلوم شد چقدر براي كمك اينجا هستين. من كه ميبينم Forum فقط مربوط به كساني هست كه مصاحبه شون موفقيت آميز بوده و منتظر كليرنس هستن، يا اينكه بحث در مورد اينكه چطور توي قبرس و تركيه بتركونن و خوش بگذرونن!!!!!!!!!
    هر كسي هم كه راجع به تجربه هاي بدش حرف ميزنه متهم ميشه به اينكه چرا روحيه بقيه رو تضعيف ميكنه.
    The Lord: Wonderful things are happening. The way will unfold step by step.<br />... Do not limit Me

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آيا تمام سؤالات آفيسر و پاسخ هاي ما در مصاحبه توسط آفيسر در كامپيوتر ثبت ميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah.sm
    كسي نميخواد زيرآبي بره. نحوه جواب دادن به سوالات قطعآ خيلي مهمه. حقيقت رو ميشه به نحوي گفت كه تاثير مثبت روي مصاحبه كننده بذاره. انگار متوجه نيستين كه كسي كه فول فاند داره براي ph.D ميره .... چي رو بايد تغيير بده؟ تعداد افراد خانواده اش رو هم نميتونه كم و زياد كنه.

به هر حال خيلي ممنون از كمك بچه ها. معلوم شد چقدر براي كمك اينجا هستين. من كه ميبينم Forum فقط مربوط به كساني هست كه مصاحبه شون موفقيت آميز بوده و منتظر كليرنس هستن، يا اينكه بحث در مورد اينكه چطور توي قبرس و تركيه بتركونن و خوش بگذرونن!!!!!!!!!
    هر كسي هم كه راجع به تجربه هاي بدش حرف ميزنه متهم ميشه به اينكه چرا روحيه بقيه رو تضعيف ميكنه.
    سارا جان،

به نظر من الان زماني نيست که شما بخواي به نتيجه گذشته فکر کني.
    اين دفعه با شهامت برو جلو و هر چي آفيسر ازت پرسيد، راست و صادقانه بيان کن.
    من دوستم که اين دفعه اومد، 2 سال پيش 2 بار از دبي و قبرس رد شده بود. اين دفعه آفيسر زياد ازش پرسيد و اونم توضيح داد و گرفت. مطمئن باش که ويزا رو ميگيري. با شرايط خيلي بدتر از شما گرفتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niva

سارا جان،

به نظر من الان زماني نيست که شما بخواي به نتيجه گذشته فکر کني.
    اين دفعه با شهامت برو جلو و هر چي آفيسر ازت پرسيد، راست و صادقانه بيان کن.
    من دوستم که اين دفعه اومد، 2 سال پيش 2 بار از دبي و قبرس رد شده بود. اين دفعه آفيسر زياد ازش پرسيد و اونم توضيح داد و گرفت. مطمئن باش که ويزا رو ميگيري. با شرايط خيلي بدتر از شما گرفتن.
    Niva جان، هم از كمك هات و هم از اميدواريي كه بهم ميدي ممنون. چقدر عاليه كه وقتي پست هاي تو رو ميخونم دلم ميخواد هر چه زودتر موعد مصاحبه من برسه. مطمئن باش كه همه چي رو صادقانه ميگم. دفعه قبل هم گفتم. اما شايد خدا اينطور خواسته بود. ميدوني خيل يها رو ميشناسم كه خواهر و يا برادرشون با ويزاي دانشجويي آمريكاست و تونستن ويزا بگيرن. شايد مشكل اينه كه ما فقط دو تا بچه ايم. به نظرت اين تاثيري روي نتيجه داشته؟ |(به عنوان نكته منفي؟)
    يه جورايي البته به نظرم مثبته . چون من وافعآ ميخوام برگردم و به هيچ عنوان نميخوام پدر و مادرم رو اينجا براي هميشه تنها بذارم. اما چرا آفيسر اينو نفهميد و حس نكرد؟ شايد واسه اسنه كه نتونستم درست انتقال بدم. راستش حس ميكنم نحوه پاسخ دادن در مصاحبه خيلي تاثير داره. علت ايجاد اين تاپيك، هم اين بوده.
    The Lord: Wonderful things are happening. The way will unfold step by step.<br />... Do not limit Me

Junior Member

سلام
    هیچ وقت شرایط به اون اندازه که فکر میکنی بد نیست. امیدوارم این بار بتونی اهداف قشنگت رو به officer بفهمونی.
    good luck

Junior Member

بله . تمام پاسخ هاي شما در هنگام مصاحبه توسط آفيسر در كامپيوتر ثبت ميشود!

بله . تمام پاسخ هاي شما در هنگام مصاحبه توسط آفيسر در كامپيوتر ثبت ميشود!
    during my interview the officer left me for at least 5 minutes and started to talk to his coworkor . i don't think that they record our voice. However, he started to type some thing from the letter which was sent to the embassy by my future supervisor.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)