صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: آیا وزارت علوم دوره کارشناسی ارشد یک ساله را قبول میکنید؟

پیش فرض پاسخ : آیا وزارت علوم دوره کارشناسی ارشد یک ساله را قبول میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
    سلام
    بچه ها نگران نباشین. علی جان کاش شما یه سری به سایت وزارت علوم میزدی.
    اینطوری نیست که علی آقا و بهروز خان میگن. هم فوق لیسانس 1 ساله و هم مدرک دکترای بدون فوق لیسانس مورد قبول وزارت علوم هست. البته خب قطعا باید خود دانشگاه هم مورد تایید باشه که مدرک هم قبول بشه، که لیست این دانشگاه ها در سایت وزارت علوم برای هر کشوری هست و فکر کنم همین جا هم اگه سرچ کنی بشه پیدا کرد.
    البته اطلاعات من مربوط به مدارک انگلیس هست.
    در مورد مدرک دکترای بدون فوق، مدرک شما دکترا ارزیابی میشه و فقط در پایین مدرک مینوسین که این تحصیلات بعد از اتمام دوره کارشناسی انجام گرفته است. این هم چیز خاصی نیست. بابا من خودم دارم اینجوری میخونم خب اینجا. حاجی اینقدر دل مارو نلرزون !
    نترسین برادر ها و خواهر ها. هممون اینشالله دکتر میشیم. ;D بعدش میریم یه تزریقاتی میزنیم
    آره من به خود وزارت علوم سرزده بودم!

اینجا همه چیز با یکم چونه زدن قابل حله ولی کماکان فکر میکنم اگه هنوز نرفته اید و شروع نکردین به تحصیل، به وزارت علوم یک سر بزنید. یکیاز رفقا قبل از گرفتن مدرکش از وزارت علوم سؤال کرده بود و مجبور شده بود در تحصیلاتش تغییراتی اعمال کنه. البته ایشون مشغول به تحصیل در یکی از دانشگاه معتبر از نظر وزارت علوم کشور فیلیپینه. تعجب میکنم! مگه ایمیل، تلفن و یاحتی مراجعه به وزارت علوم (برای کسانی که اینجا هستند) چقدر زحمت داره؟!

سلام

در سوئد براي مستر يك ساله ديدم كه عنوانش را زدن Filosofie magisterexamen . در سايت وزارت علوم نوشته اين مدرك به شرط گذراندن 160 واحد، "كارشناسي ارشد" ارزيابي مي شه. اين 160 واحد يعني چي؟ اونا كه سيستمشون ECTS هست و يكساله 60 و دو ساله 120 ECTS مي گذرونن.

Junior Member

ایول چه تاپیکی زدم، چقدر مشتری داره!
    من منظورم همون برگشت به ایران و گرفتن تاییدیه است. در پاسخ دوستی که گفته بودن بیشتر توضیح بدم، چه رشته ای و چه دانشگاهی، خوب من تو همون پست اولم لینک گذاشتم اگر دقت می کردید. در باب تاییدیه گرفتن از وزارت علوم هم، والله چیزی که من تا بحال دیدم اینه که رو هیچ حرفی تو این کشور نمیشه حساب باز کرد، امروز میگن میشه، فردا اصلا کسی یادش نیست که کی گفته میشده؟!
    پرنیان چیز جالبی گفت، وزارت علوم میگه این قضیه را. فکر می کنم باید ایمیل بزنم به اینها بگم اسم course شون واقعا کدومه، من که سوئدی سرم نمیشه! اینها هدفشون اینه که شما یک تعداد واحد پاس کنی و وقتت بگذره، کلا هدف وقت گذرونیه!
    There is a certain rightnous in our wrongness

نقل قول نوشته اصلی توسط sirbijan
    ایول چه تاپیکی زدم، چقدر مشتری داره!
    من منظورم همون برگشت به ایران و گرفتن تاییدیه است. در پاسخ دوستی که گفته بودن بیشتر توضیح بدم، چه رشته ای و چه دانشگاهی، خوب من تو همون پست اولم لینک گذاشتم اگر دقت می کردید. در باب تاییدیه گرفتن از وزارت علوم هم، والله چیزی که من تا بحال دیدم اینه که رو هیچ حرفی تو این کشور نمیشه حساب باز کرد، امروز میگن میشه، فردا اصلا کسی یادش نیست که کی گفته میشده؟!
    پرنیان چیز جالبی گفت، وزارت علوم میگه این قضیه را. فکر می کنم باید ایمیل بزنم به اینها بگم اسم course شون واقعا کدومه، من که سوئدی سرم نمیشه! اینها هدفشون اینه که شما یک تعداد واحد پاس کنی و وقتت بگذره، کلا هدف وقت گذرونیه!
    من رشته اي كه خودم پذيرش گرفتم "International marketing" را در دانشگاه چك كردم و دقيقا همين عنواني كه گفتم را براي مدركي كه ارائه خواهد شد، نوشته. اين رشته يكساله و 60 ECTS است. حالا پيدا كنيد پرتقال فروش را!

سلام به همگی دوستان عزیز:
    من برای دارم برای دوره کارشناسی ارشد برای فنلاند اقدام میکنم. مشکل من اینه دوره کارشناسی ارشد برای رشته مورد نظر من، در همه این دانشگاه ها به صورت Full-Time یک ساله برگزار میشه. سوال من اینه آیا وزارت علوم مدرک یک ساله من رو قبول میکنه؟ اگه قبول نمیکنه آیا میشه کاری کرد که مشکل حل بشه؟ مثلا از دانشگاه بخوام واحد اضافی بهم بده یا مثلا تز بهم بده؟
    ممنون میشم دوستان بطور کامل راهنمایی کنند.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Senior Member

من می دونم که خیلی جاها هستن به خصوص تو اروپا که دوره مستر یک ساله دارن و همه جای دنیا هم قابل قبوله. ولی نمی دونم واقعا وزارت علوم ایران قبول داره یا نه. اگه همه جا قبول داشته باشن و جای معتبری باشه تو ایران هم احتمالا مشکلی پیش نیاد. اگه می خواید خارج از کشور phd بخونید بعد مستر که هیچ مشکلی نیست.

Junior Member

دوستانی که ارشد یکساله میان مالزی بدونن وز ارت علوم قانون گذاشته که البته جایی منتشر نکرده مبنی بر اینکه طول مدت تحصیل و اقامت باید حداقل 15 ماه باشه گرچه رایزنی علمی میگه باید 14 ماه باشه
    حواستون باشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)