بچه ها یه صحبت کلی دارم چون احساس می کنم فضای فروم خیلی بد شده. اول از همه این نکته رو باید بگم که رشته ی من های تک بود و آزمایشگاهی که قرار بود توش کار کنم زیر نظر مستقیم IRccN قرار داشت و در ضمن سابقه ی کار تو یه ارگان دولتی هم داشتم . فکر میکردم ویزام 99% ریجکته ولی در عین نا باوری 2 هفته ای جواب مثبت اومد بماند که به دلایلی نمیرم . پس کسایی که ویزاشون نیومده نگران نباشن و با این معادله ها انرژی منفی ندن به خودشون . و اما در مورد روند ویزا توو این چند سال . همون طور که از خوندن صفحات اول این فروم دستتون اومده سال 2008 اکثر ویزاها ریجکت شدن .سال 2009 که کنسول رو احضار کردن تا جوابگو باشه اکثر ویزاها مثبت شد هر چند بعضی ها دیرتر ولی مال اکثر افراد مثبت اعلام شد.مال همه دوستای من که 2 هفته ای اومد. پارسال هم که همه میدونن چه اتفاقی افتاد . و اما در مورد امسال . روزی که من رفتم سفارت یه خانومی اونجا بهم گفت وقتتو تلف نکن. کنسول جدید یکی از وظایفش ریجکت بیش از پیش پرونده های دانشجوییه . من باور نکردم ولی انگار درست گفت. حالا دوستای من یه خواهش دارم بیاید طی یه برنامه ی هماهنگ همگی این رو به وزارت خارجه یا هر ارگان مسؤل دیگه ای ارجا بدیم شاید اینکار ما باعث یشه افرادی که سال های آینده می خوان اقدام کنن وضعیت بهتری داشته باشن . شاید کار بچه های امسال درست نشه ولی همین که 1% این قضیه درست بشه اون خدایی که اون بالاست یه جای دیگه بهمون حال میده. نمیشه همینجوری دست رو دست بذاریم که آخه.