صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 131

موضوع: اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhganam نمایش پست ها
    سلام والا باید ببینید از کجا رد شده. منکه قرارداد بورسیه دکتری داشتم گفتن وزارت امور خارجه فرانسه تایید نکرده و به سفارت اجازه صدور و نداده. ولی بعضیا سفارت رد میکنه که احتمالا قابل حله. البته من به نانت اعتراض زدم و این تنها راهش بود که استادام حمایتم کردن اما دو ماه شده هیچ پیامی حتی مبنی بر رسیدن اعتراض دریاافت نکردم. امیدوارم برا هیچ کس پیش نیاد خیلی سخته
    سلام وقت بخیر
    من پارسال به همین دلیل ریجکت شدم. میخوام بدونم شما مجدد تونستین ویزا بگیرید؟ و چه افداماتی انجلم دادین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fafablues نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من پارسال به همین دلیل ریجکت شدم. میخوام بدونم شما مجدد تونستین ویزا بگیرید؟ و چه افداماتی انجلم دادین؟
    سلام شما تونستید جوابی بگیرید؟
    منم با پذیرش دکتری به علت امنیتی ریجکت شدم

Junior Member

طبق بررسی که کردم متوجه شدم یبار تو سال 2008 تعداد ریجکت ها بالا رفت. وزارت امور خارجه کنسول رو احضار کرد. فکر نمیکنید بهتر باشه در یک حرکت هماهنگ این موضوع رو به وزارت اطلاع بدیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adak نمایش پست ها
    طبق بررسی که کردم متوجه شدم یبار تو سال 2008 تعداد ریجکت ها بالا رفت. وزارت امور خارجه کنسول رو احضار کرد. فکر نمیکنید بهتر باشه در یک حرکت هماهنگ این موضوع رو به وزارت اطلاع بدیم؟
    خیلی خوبه اگر بشه. راستش من مقطع دکتری و قرارداد بورسیه داشتم اما رد شدم. اما میگن سفارت منو ریجکت نکرده. میگن وزارت امور خارجه فرانسه با پروژه و شیمی و... مشکل داره. فکر نکنم من ربطی به کنسول داشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Image Processing, Aix-Marseille University

از چند سال پیش بعضی از آزمایشگاه ها و موسسات دانشگاهی فرانسه که با قسمت های نظامی همکاری دارند یا کارهایی می کنند که از نظر امنیتی برای دولت فرانسه حساس به حساب میاد، تحت مقررات
    ZRR (Zone à régime restrictif
    قرار گرفتند. یکی از محدودیت هایی که این مقررات ایجاد می کنه اینه که دسترسی آزادانه به این محیط ها فقط برای افرادی ممکنه که چک های امنیتی رو رد کنند. تا جایی که من در اطرافم دیدم، ما ایرانی ها تو این چک امنیتی پذیرفته نمیشیم حتی اگه همین الان تو فرانسه باشیم.
    من توصیه می کنم موقع اپلای کردن، از استاد مربوطه بپرسید که آزمایشگاهشون تحت این مقررات هست یا نه که تو وقت و انرژی و پولتون صرفه جویی بشه یا حداقل با آمادگی رد شدن ویزا، وارد این پروسه بشید.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011