صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 131

موضوع: اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط mesmailian نمایش پست ها
    من با کنسولی صحبت کردم گفت اگه اعتراضی داره باید به نانت نامه بنویسی و اینکه سفارت تجدید نظر رو بررسی نمی کنه. به نظر شما چیکار کنم الان؟ راستی برای نامه به نانت باید نامه ریجکتی رو هم بفرستم؟ اخه ملک آرا گفته نیازی نیست.

مرسی

یعنی چی؟سفارت موظف هست اعتراض شما رو برسی کنه،و در صورتی که اعتراضتون رد شد میتونید از طریق نانت اقدام کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mecanique نمایش پست ها
    یعنی چی؟سفارت موظف هست اعتراض شما رو برسی کنه،و در صورتی که اعتراضتون رد شد میتونید از طریق نانت اقدام کنید
    والا من سر از کارشون در نمی ارم. ولی همزمان به کنسول و نانت نامه می زنم تا ببینم چی می شه

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

پیش فرض پاسخ : اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

ببخشید برای اعتراض نامه ریجکتی رو هم باید بفرستیم؟ من از آقای ملک آرا پرسیدم گفت نیازی نیست.

بله باید داشته باشید ، ولی آقای ملک آرا نمیدونم چرا دروغ میگه، توی خود سایت مربوط به کمیسیون اعتراض به ویزا نوشته که باید نامه ریجکتی رو داشته باشید. برای اینکه نتونید ریجکت ویزا رو پیگیری کنید آقای ملک آرا نامه ریجکت ویزا رو نمیده، شما اصرار کنید و بگید که وکیلتون ازتون خواسته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avand نمایش پست ها
    بله باید داشته باشید ، ولی آقای ملک آرا نمیدونم چرا دروغ میگه، توی خود سایت مربوط به کمیسیون اعتراض به ویزا نوشته که باید نامه ریجکتی رو داشته باشید. برای اینکه نتونید ریجکت ویزا رو پیگیری کنید آقای ملک آرا نامه ریجکت ویزا رو نمیده، شما اصرار کنید و بگید که وکیلتون ازتون خواسته.
    ممنون از راهنمایی تون حتما می رم میگیرم. شما آدرس این سایتو دارید؟ و اینکه به نظر شما چقدر احتمال داره رای شون برگرده؟ یه جا من دیدم می گفت کمتر از 10 درصد احتمال تغییر رای هست

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از راهنمایی تون حتما می رم میگیرم. شما آدرس این سایتو دارید؟ و اینکه به نظر شما چقدر احتمال داره رای شون برگرده؟ یه جا من دیدم می گفت کمتر از 10 درصد احتمال تغییر رای هست

آدرس خود سایت رو الان ندارم ، توی ویکی پدیا یه اطلاعاتی راجبش هست. مخفف اسم سازمان اینه (CRRV) .
    بله احتمال موافقتشون کمه. هرساله 300.000 نفر درخواست ویزاشون رد میشه که حدود 5.000 نفرشون درخواست اعتراض به کمیسیون نانت میدند و از این تعداد حدود 90 درصدشون دوباره رد میشه درخواستشون.

http://fr.wikipedia.org/wiki/Commiss...%A9e_en_France

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microwave and Optical Communications; Sharif uni

کسی نمومه نامه اعتراضی که به نانت فرستاده رو داره که واسه من بفرسته؟

Member
    رشته و دانشگاه

به من گفتند که نامه اعتراض بنویس ، نامه رو که نوشتم "کشوری" گفت مسئولش رفته ماموریت متاسفیم!!! من فهمیدم که اینها فقط میخوان آدم رو سر بدوونند که مهلتش تموم بشه. من 27 مارس اقدام کردم الان نزدیکه 2 ماه و خورده ایه که ریجکت شدم ولی فقط من رو الاف خودشون کردند. دوستان عزیزی که توی فروم هی می پرسند که شرایط من فلانه و به نظرتون به من پذیرش میدند؟ باید بگم به همه پذیرش میدند ولی به هیچکی ویزا نمی دند برید آلمان یا ایتالیا! بیچاره این آلمانی ها اسمشون بد در رفته که نژاد پرستند ، از فرانسوی جماعت نژاد پرست تر نداریم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_mech2011 نمایش پست ها
    فایلی که در پیوست گذاشتم اسکن نامه ای که از نانت برام اومده. که توش گفته اعتراض شما دریافت شد و بررسی میشه و از این حرفا! همون روزی که اعتراضم رسید این نامه رو بهم پست کردن که 8 روز بعدش رسید.

توی این نامه گفته که اگر از این اداره هم ریجکت شدید یا بعد از 2 ماه جوابی نگرفتید به یه جای دیگه اعتراض کنید! که آدرسش توی این نامه هست.
    من نامه اعترضم رو حدود 2 هفته است که فرستادم اما همچین نامه ای برام نیومده ایا باید جایی پیگیری کنم یا طبیعیه؟

Member
    رشته و دانشگاه

دوستانی که امسال یا پارسال ریجکت شدند توجه کنند:
    نقل قول نوشته اصلی توسط avand نمایش پست ها
    من در این مدت که از تاریخ ریجکت پرونده ام می گذرد ( اوایل ژوئن) توانستم از طریق پیگیری هایی که کردم با یکی از قوی ترین سندیکاهای دانشجویی در فرانسه به نام سندیکای SUD étudiant تماس پیدا کنم و خوشبختانه آدم پیگیر و با انصافی پیدا شد که پیگیر کارهای من توی فرانسه شد. بعد از شرح دادن وضعیت ریجکت ویزا ها و رفتار نامحترمانه سفارت در پاسخگویی و بررسی پرونده ها این شخص آنقدر تحت تاثیر قرار گرفت که تصمیم به پیگیری جدی این وضعیت شد. این شخص با یکی از NGO های فرانسه به نام CIMADE ( که پیگیری وضعیت مهاجرین و پناهندگان از تمامی نقاط دنیا به ویژه آفریقا و خاور میانه است را به عهده دارد) ارتباط برقرار کرد و خواستار پیگیری این وضعیت نامطلوب شد. اکنون سندیکای SUD و CIMADE (که متشکل از وکلای فعال است) برای پیگیری این وضعیت از طریق دادخواست علیه سفارت احتیاج به مدارک معتبر و رسمی دارد. لطفا در صورت تمایل نامه های ریجکتی خود را از سفارت درخواست کنید و اسکن آن را به ایمیل اینجانب ارسال نمایید. توجه کنید که نامه ریجکتی شما باید به امضای کنسول (خانم Claudine remm) رسیده باشد و تاریخ و شماره نامه داشته باشد.

ایمیل من در پروفایل اینجانب در قسمت درباره من موجود است.

پ.ن: دوستانی هم که پارسال ریجکت شدند لطفا نامه ریجکتی خود که به امضای کنسول قبلی رسیده است را ارسال کنند.
    ویرایش توسط avand : September 6th, 2012 در ساعت 02:43 AM

با سلام و تشکر فراوان از نکات بسیار مهم و عالی شما . من یکی از اون نگون بختهایی هستم که از سال 2010 تا حالا 3 بار درخواست ویزا برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا رشته حقوق در استراسبورگ دادم که هر سه بار هم رد شده حالا یه نکته جالب دیگه به شما بگم که دیگه نهایت نامردی و بی عدالتیه . سفارت فرانسه در پروسه رد ویزا از شما میخواد اگه کارمند هستید یا شاغل در بخش دولتی هستید یا برگه مرخصی طول مدت تحصیل ارائه بدید یا استعفا و جالب اینه که کدوم اداره ای در ایران به شما مرخصی یکساله یا چند ساله صادر میکنه و تازه اگه مرخصی گرفتید و ویزا ندادن تکلیف چیه ؟ آیا میتونید دوباره برگردید سر کار ؟ من سردفتر اسناد رسمی بودم که به من مرخصی بلند مدت ندادن و من مجبور به استعفا شدم و بعد درخواست دادم برا ویزا و رد شدم و حالا هم تقزیبا بیکار هستم . به نظر شما جواب این همه کارشکنی رو کی باید بده مگه قراره چیکار کنیم میخواهیم بریم درس بخونیم دیگه !!!!!!