صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 131

موضوع: اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

من با بورس و نامه convention در مقطع دکتری ریجکت شدم. چطوری به اعتراض بزنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avand نمایش پست ها
    از من میشنوی اعتراض به کمیسیون نانت رو بیخیال شو. اون فقط یه مارپیچه طولانیه که آخرش بن بسته ، من به شخصه تاحالا کسی رو ندیدم که از نانت جواب گرفته باشه. توی همین فروم هم بگردی تا حالا کسی نبوده که به نانت اعتراض زده باشه و جواب مثبت گرفته باشه. ویزاتون رو از سفارت بخواین. درخواست ملاقات حضوری با کنسول بدین. پیگیر شین هر روز و هر روز. این کاری بود که من کردم و جواب گرفتم.
    چقدر طول کشید تا جواب گرفتید؟

Junior Member

درخواست ویزای دانشجویی من بعد از 60 روز به دلیل امنیتی ریجکت شد. چکار میتونیم بکنیم؟ دلیلش چیه؟

Junior Member

طبق بررسی که کردم متوجه شدم یبار تو سال 2008 تعداد ریجکت ها بالا رفت. وزارت امور خارجه کنسول رو احضار کرد. فکر نمیکنید بهتر باشه در یک حرکت هماهنگ این موضوع رو به وزارت اطلاع بدیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adak نمایش پست ها
    طبق بررسی که کردم متوجه شدم یبار تو سال 2008 تعداد ریجکت ها بالا رفت. وزارت امور خارجه کنسول رو احضار کرد. فکر نمیکنید بهتر باشه در یک حرکت هماهنگ این موضوع رو به وزارت اطلاع بدیم؟
    خیلی خوبه اگر بشه. راستش من مقطع دکتری و قرارداد بورسیه داشتم اما رد شدم. اما میگن سفارت منو ریجکت نکرده. میگن وزارت امور خارجه فرانسه با پروژه و شیمی و... مشکل داره. فکر نکنم من ربطی به کنسول داشته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adak نمایش پست ها
    درخواست ویزای دانشجویی من بعد از 60 روز به دلیل امنیتی ریجکت شد. چکار میتونیم بکنیم؟ دلیلش چیه؟
    سلام والا باید ببینید از کجا رد شده. منکه قرارداد بورسیه دکتری داشتم گفتن وزارت امور خارجه فرانسه تایید نکرده و به سفارت اجازه صدور و نداده. ولی بعضیا سفارت رد میکنه که احتمالا قابل حله. البته من به نانت اعتراض زدم و این تنها راهش بود که استادام حمایتم کردن اما دو ماه شده هیچ پیامی حتی مبنی بر رسیدن اعتراض دریاافت نکردم. امیدوارم برا هیچ کس پیش نیاد خیلی سخته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط avand نمایش پست ها
    از من میشنوی اعتراض به کمیسیون نانت رو بیخیال شو. اون فقط یه مارپیچه طولانیه که آخرش بن بسته ، من به شخصه تاحالا کسی رو ندیدم که از نانت جواب گرفته باشه. توی همین فروم هم بگردی تا حالا کسی نبوده که به نانت اعتراض زده باشه و جواب مثبت گرفته باشه. ویزاتون رو از سفارت بخواین. درخواست ملاقات حضوری با کنسول بدین. پیگیر شین هر روز و هر روز. این کاری بود که من کردم و جواب گرفتم.
    لام
    ویزا من هم به دلیل زیر ریجکت شده، من بورس هم داشتم و برای مستر 2 قبول شده بوده:
    Vous N'AVEZ pas présenté d'élèments suffisants permettant à l'autorité consulaire de s'assurer que votre séjour en France à des fins d'études ne présenterait pas un caractère abusif.

میگن به نانت نامه یزن! این تنها راهشه؟!
    س

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhganam نمایش پست ها
    سلام والا باید ببینید از کجا رد شده. منکه قرارداد بورسیه دکتری داشتم گفتن وزارت امور خارجه فرانسه تایید نکرده و به سفارت اجازه صدور و نداده. ولی بعضیا سفارت رد میکنه که احتمالا قابل حله. البته من به نانت اعتراض زدم و این تنها راهش بود که استادام حمایتم کردن اما دو ماه شده هیچ پیامی حتی مبنی بر رسیدن اعتراض دریاافت نکردم. امیدوارم برا هیچ کس پیش نیاد خیلی سخته
    سلام وقت بخیر
    من پارسال به همین دلیل ریجکت شدم. میخوام بدونم شما مجدد تونستین ویزا بگیرید؟ و چه افداماتی انجلم دادین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sos007 نمایش پست ها
    لام
    ویزا من هم به دلیل زیر ریجکت شده، من بورس هم داشتم و برای مستر 2 قبول شده بوده:
    Vous N'AVEZ pas présenté d'élèments suffisants permettant à l'autorité consulaire de s'assurer que votre séjour en France à des fins d'études ne présenterait pas un caractère abusif.

میگن به نانت نامه یزن! این تنها راهشه؟!
    س
    سلام وقت بخیر
    من پارسال به همین دلیل ریجکت شدم. میخوام بدونم شما مجدد تونستین ویزا بگیرید؟ و چه افداماتی انجلم دادین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fafablues نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    سلام شما تونستید جوابی بگیرید؟
    منم با پذیرش دکتری به علت امنیتی ریجکت شدم