صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 131

موضوع: اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

پیش فرض پاسخ : اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

خوب رشتتون چی بود؟ چه مقطعی؟ اوضاع مالی چطور بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anastaz نمایش پست ها
    5شنبه همین هفته به من هم زنگ زدن و گفتن ریجکت شدم ،دلیلش هم که نا معلومه...واقعا دلم می خواد برم سفارتو با آدم های توش به آتیش بکشم که اون همه پول گرفتن و یه آب هم روش خوردن و جواب منفی به همه ما دادن...من هم توی نامه ایی که می خواید بنویسید و امضا کنید شریکم و عکاس هم هستم اگر قراره بریم جلو در سفارت من عکس میگیرم تا سفارت فرانسه ببینه چه بلایی داره سره ما میاره...اگر متن فارسی نامه را کسی با دقت بنویسه من کسی رو دارم که فرانسوی هست و می تونه تبدیلش کنه به فرانسه..

Junior Member

5شنبه همین هفته به من هم زنگ زدن و گفتن ریجکت شدم ،دلیلش هم که نا معلومه...واقعا دلم می خواد برم سفارتو با آدم های توش به آتیش بکشم که اون همه پول گرفتن و یه آب هم روش خوردن و جواب منفی به همه ما دادن...من هم توی نامه ایی که می خواید بنویسید و امضا کنید شریکم و عکاس هم هستم اگر قراره بریم جلو در سفارت من عکس میگیرم تا سفارت فرانسه ببینه چه بلایی داره سره ما میاره...اگر متن فارسی نامه را کسی با دقت بنویسه من کسی رو دارم که فرانسوی هست و می تونه تبدیلش کنه به فرانسه..
    دوست عزیز همه ما با شما همدرد هستیم ،
    میشه بگین چه مدارکی رو با خودتون بردید ؟
    کلا چه هزینه هایی کردید ؟
    و چقدر زمان صرف کردید ؟
    هزینه ایی که سفارت فرانسه روی دست دانشجویان می گذاره واقعا شرم اوره ...

فقط خواهش میکنم حتی از سر عصبانیت و شوخی و طعنه هم کوچکترین حرفی که به ما انگ خشونت رو بزنند رو نزنید ! (ممکنه بعضی جملات مثلا اتیش در فارسی جنبه طعنه داشته باشد اما اگر کسی انرا ترجمه کند ، فکر می کند شما واقعا ادم خراب کاری هستید)

و لازم هم نیست تجمعی باشه ، ما درخواست های منطقی داریم که درپست های بالا اشاره شد ، و از آنجا که ما دانشجو هستیم از راههای اکادمیک و منطقی خواسته های خود را مطرح خواهیم کرد .
    امیدوارم یکی از دوستان مسولیت جمع بندی و نوشتن نامه را بکشد .

لطفا در خصوص زبان دورتون هم بگید ، انگلیسی بود یا فرانسه ، اگر فرانسه بوده چه مدرکی ارائه داده بودید ؟

Junior Member

خوب انگار همه حرفاشونو زدن و اعتراضاشونم کردن و خوابیدن !!! خدا رو شکر که هممون نتیجه گرفتیم !!! خوب بابا چرا همه گذاشتید رفتید ؟؟ الان باید چی کار کنیم ؟ من نظر خودم رو میگم اگر موافق بودید بیایید و بگید البته اگر هنوزم می خواهید اعتراض کنید !! اول اینکه چند نفر از بچه هایی که ریجکت شدن اعتراض دادن به سفارت و جواب اعتراضشون اومد ؟ اگر کسی هست بیاد بگه لطفن . من خودم اولیشم که به اعتراضم جواب منفی دادن و یک نامه عدم موافقت هم از طرف اریک نول بهم دادن و گفتن اعتراض بده نانت اگر کسی مشابه همین جریان براش پیش اومده بگه لطفن بعد اینکه در مورد اعتراض دسته جمعی نسبت به روند و برخورد سفارت در مورد ویزای دانشجویی اگر موافقید طی همین امروز و فردا یک نامه تنظیم کنیم گویا یکی از دوستان (anastaz) گفته که میتونه نامه رو به فرانسه برگردونه اما این یک کار دسته جمعی هستش و به نظرمن کسایی که میخوان شرکت کنند بیان و نظر بدن و هر کس هر چی به ذهنش میرسه بگه در مورد این نامه و یک جمع بندی کلی بکنیم و بفرستیم بره همون ادرس نانت
    منتظر نظراتتون هستم لطفن اگر میخواهید شرکت کنید زودتر اجراش کنیم

من که هنوز به اعتزاضم جوابی داده نشده!(اعتراضی که توی سایت سفارت وارد کردم)

در رابطه با فرستادن نامه اعراض به نانت، امروز یه نامه برام از همین مرکز اومد، که توش گفته اعتراضتون رسید و شماره پروندتون اینه و از این حرفا! میشه گفت یه جور رسیده!!

ولی همین که این نامه رو فرستادن جای امیدواری داره!!!

Junior Member

leyli-mah شما اعتراضت رو از طریق سایت وارد کردی یا دستی بردی دادی سفارت؟
    من کاملن موافقم شورشو در آوردن با این ویزا دادنشون

Junior Member

من هم ایمیل کردم بهشون هم پست کردم با پست سفارشی
    reza_mech شما نامه رو به همون ادرس B.P83609.44036 NANTES Cedex فرستادی؟ چیزی رو پاکتش ننوشتی که مربوط به کدوم بخشه؟ با پست سفارشی فرستادی؟ و بعد از چند وقت جواب اومد که نامت رسیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leyli_mah نمایش پست ها
    من هم ایمیل کردم بهشون هم پست کردم با پست سفارشی
    reza_mech شما نامه رو به همون ادرس B.P83609.44036 NANTES Cedex فرستادی؟ چیزی رو پاکتش ننوشتی که مربوط به کدوم بخشه؟ با پست سفارشی فرستادی؟ و بعد از چند وقت جواب اومد که نامت رسیده؟
    آره، به همین آدرسی که نوشتید. با TNT فرستادم. روی نامه نوشتم اعتراض برای رد ویزای دانشجویی! همون روزی که نامه من به دستشون رسیده بود، اون نامه رو واسه من پست کردن که تقریبا 10 روز بعدش یعنی امروز رسید دستم!

که گویا توش گفته که روند بررسی اعتراض 2 ماه طول میکشه و اگه بعد از 2 ماه جوابی نیومد یعنی ریجکت شدید دوباره! ولی دوباره میتونید یه اعتراض دیگه به یه اداره دیگه(که توی نامه آدرسش هست) بفرستید!!

سلام رضا جان
    اون یکی اعتراض به کجاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mirzaee_meh نمایش پست ها
    سلام رضا جان
    اون یکی اعتراض به کجاست؟
    Le Tribunal Administratif