صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 131

موضوع: اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

پیش فرض پاسخ : اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط leyli_mah نمایش پست ها
    خوب انگار همه حرفاشونو زدن و اعتراضاشونم کردن و خوابیدن !!! خدا رو شکر که هممون نتیجه گرفتیم !!! خوب بابا چرا همه گذاشتید رفتید ؟؟ الان باید چی کار کنیم ؟ من نظر خودم رو میگم اگر موافق بودید بیایید و بگید البته اگر هنوزم می خواهید اعتراض کنید !! اول اینکه چند نفر از بچه هایی که ریجکت شدن اعتراض دادن به سفارت و جواب اعتراضشون اومد ؟ اگر کسی هست بیاد بگه لطفن . من خودم اولیشم که به اعتراضم جواب منفی دادن و یک نامه عدم موافقت هم از طرف اریک نول بهم دادن و گفتن اعتراض بده نانت اگر کسی مشابه همین جریان براش پیش اومده بگه لطفن بعد اینکه در مورد اعتراض دسته جمعی نسبت به روند و برخورد سفارت در مورد ویزای دانشجویی اگر موافقید طی همین امروز و فردا یک نامه تنظیم کنیم گویا یکی از دوستان (anastaz) گفته که میتونه نامه رو به فرانسه برگردونه اما این یک کار دسته جمعی هستش و به نظرمن کسایی که میخوان شرکت کنند بیان و نظر بدن و هر کس هر چی به ذهنش میرسه بگه در مورد این نامه و یک جمع بندی کلی بکنیم و بفرستیم بره همون ادرس نانت
    منتظر نظراتتون هستم لطفن اگر میخواهید شرکت کنید زودتر اجراش کنیم
    هنوز کاری نکردید ؟؟
    من حقیقتش تو یه روز یه نامه فرستادم واسه سفارت و یکی هم واسه نانت، تا امروز که 1 هفته شده هنوز هیچ خبری نشده

نامه اعتراض دستــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــه جمعی چی شد ؟

Junior Member

من نامه به نانت رو فرستادم گرچه امیدی به جواب مثبت ندارم اما دانشگاه فعلن پولمو پس نداده میگه باید نامه اعتراض بزنی نمیدونم نگران من هستن یا پولی که باید پس بدن؟؟؟ در باره نامه دسته جمعی هم اسمش معلومه باید دسته جمعی باشه همه با هم باید بنویسیم اما انگار زیاد نظر مثبت نداره این قضیه یا اینکه هر کی نشسته که اون یکی بنویسه من واقعن نامه نوشتنم زیاد خوب نیست وگرنه تا الان 10 تا نوشته بودم اگر هر کسی بیاد اینجا یه خطش رو بنویسه میشه دسته جمعی به هر حال باید یه فکر جمعی پشت این نامه باشه
    ویرایش توسط leyli_mah : August 24th, 2011 در ساعت 01:58 PM

Junior Member

دوستان عزیز من بورس اراسموس گرفتم که طبق قوانین این بورس فقط ترم اول در فرانسه اقامت دارم. معمولا دانشجویانی که این بورس را می گرفتند به راحتی وارد خاک فرانسه می شدند . اما بعد از گذشت6 هفته از تحویل مدارک به من اعلام کردند که با درخواستم موافقت نشده و من درخواست تجدید نظر دادم بعد از 4 هفته نامه کتبی ریجکت شدن را دادند.
    لازم به ذکره که بخش فرهنگی در این مدت خیلی پی گیری کرد و فایده ای نداشت.
    به نظر میاد باید به این روند اعتراض کرد . من چند نفر از بچه های ریجکت شده را می شناسم که می خواهند نامه به سفیر بدهند اگر تعداد بیشتر باشه مسلما بهتره.
    ما روز یکشنبه 6 شهریور در پارک دانشجو چهارراه ولیعصر ساعت 6 بعداز ظهر همدیگر رو میبینیم .
    مطمئنا هرچه تعداد بیشتر باشه تا باهم به اتفاق نظر برسیم بهتر خواهد بود.
    لطفا اگر کسی وکیلی می شناسه که در این زمینه کاری می تونه بکنه و قوانین فرانسه را بلده به من اطلاع بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bmadad نمایش پست ها
    دوستان عزیز من بورس اراسموس گرفتم که طبق قوانین این بورس فقط ترم اول در فرانسه اقامت دارم. معمولا دانشجویانی که این بورس را می گرفتند به راحتی وارد خاک فرانسه می شدند . اما بعد از گذشت6 هفته از تحویل مدارک به من اعلام کردند که با درخواستم موافقت نشده و من درخواست تجدید نظر دادم بعد از 4 هفته نامه کتبی ریجکت شدن را دادند.
    لازم به ذکره که بخش فرهنگی در این مدت خیلی پی گیری کرد و فایده ای نداشت.
    به نظر میاد باید به این روند اعتراض کرد . من چند نفر از بچه های ریجکت شده را می شناسم که می خواهند نامه به سفیر بدهند اگر تعداد بیشتر باشه مسلما بهتره.
    ما روز یکشنبه 6 شهریور در پارک دانشجو چهارراه ولیعصر ساعت 6 بعداز ظهر همدیگر رو میبینیم .
    مطمئنا هرچه تعداد بیشتر باشه تا باهم به اتفاق نظر برسیم بهتر خواهد بود.
    لطفا اگر کسی وکیلی می شناسه که در این زمینه کاری می تونه بکنه و قوانین فرانسه را بلده به من اطلاع بده
    l
    منم حتمن میام و از بچه هایی هم که ریجکت شدن و پیگیر هستن میخوام که حتمن بیان
    من یک وکیل فرانسوی ایرانی میشناسم که تو دوبی هستش نامه اعتراضم رو هم اون نوشته اما خوب چون توسط یکی از اشناهم بهش معرفی شدم ازم هیچی نگرفت اما نمیدونم درمورد یه نامه دیگه هم میشه روش به همین نحو حساب کرد یا نه حالا با همین اشنام درمیون میذازم ببینم چی میشه
    شما دنبال وکیل میگردید که قوانین رو بدونه و راهنمایی کنه یا اینکه نامه رو بنویسه؟ اگر بهم توضیح بدید دقیقن برای چی هستش من پیگیری می کنم حتمن

Junior Member

خیلی ممنون که جواب دادید امیدورام فردا ببینمتون
    فکر می کنم بهتره دم در تئاتر شهر باشیم که همه همدیگر رو پیدا کنیم
    در نامه ای که برای من آمده صحبت از چند قانون مهاجرتی و پناهندگی شده به موجب این قوانین به من ویزا ندادند.
    من می خوام با وکیلی مشاوره کنم که این قوانین رو بدونه و بتونه جواب اونها روبده
    ممنونم

Junior Member

عجب شرایط سختی پیش اومده ها.. خدا به همتون کمک کنه که کارتون جور بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

من میخوام به دانشگام میل بزنم بگم منو رجکت کردن هنوز اعتراض نکردم بعد 1 هفته .... واسه اعتراض یه آدرسی بچه ها داده بودن برای نانت فک کنم آدرسش کامل نیست و اصلا نمیدونم ادرس کجاست ایمیل نداره ؟من میخوام ت س افم رو هم بفرستم نمیدونم کجا- میترسم تو سایت سفارت یه بار اعتراض بنویسم بعد جوابش منفی باشه و اعتراضات بعدی بی اثر باشه.. میخوام یه بار و اساسی اعتراض کنم متاسفانه نمیدونم کجاها باید اعتراض کرد
    من دیگه رفتن فرانسه برام مهم نیست میخوام فقظ جواب ویزام مثبت باشه به نظر شما چکار کنم
    چند روز پیش با عصبانیت یه نامه ای نوشتم ولی هیچ جا نفرستادمش نوشتم من کبک پرونده دارم منتظر ویزای کانادام و میخوام بعد از تحصیلم برم کانادا بنظر شما نکته منفیه؟
    ویرایش توسط EhSAN, : August 30th, 2011 در ساعت 11:17 AM
    26-02-2014

Junior Member

جواب ويزاي منم بهد از 25 روز منفي اعلام شد. نامه اعتراض نوشتيد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

اقا این نانت که مدارکتونو فرستادید مرکز کجاست ؟ تلفن فکس ایمیل نداره؟ جواب بدید لطفا ....... دوستان از همونجا نامه دریافت کردن حتما ایمیلی شماره تلفنی چیزی داره
    26-02-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    اقا این نانت که مدارکتونو فرستادید مرکز کجاست ؟ تلفن فکس ایمیل نداره؟ جواب بدید لطفا ....... دوستان از همونجا نامه دریافت کردن حتما ایمیلی شماره تلفنی چیزی داره
    این آدرس و تلفنش:

Commission de recours contre les décisions de refus de visa d'entrée en France
    11rue de la Maison-Blanche BP 83609 44036 Nantes Cedex 1

Telephone: 0251772020 Fax: 0251773623

اینم یه لینک که راجع بهش یه توضیحاتی داده: