صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 131

موضوع: اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

پیش فرض پاسخ : اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

سلام ، ببين چجوري ميشه با اين وكيل كه مي گي مكاتبه كرد، جوابش را تا كي مي ده آخه تا الان هم كلي از كلاسها گذشته . ميتوني بگي هزينه اش چقدره

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط ardesh نمایش پست ها
    سلام والا خیلی مطمئن حرف میزنه یکی از استادای سفارت بهم معرفیش کرد استاده می گفت وقتی تو پاریس بوده این آقای وکیل ویزای یک سالشو خیلی راحت تبدیل به کارت اقامت ده ساله کرد وقتی به وکیله زنگ زدم میگفت فکر نکنین اگه از سفارت ریجکت شدین ریجکت نهایی شدین می گفت در خواست شما باید از سه تا ***** بگذره تا ریجکت نهایی بشین که اولین ***** کنسول گری تو ایرانه اینم گفت که اگه از ***** بعدی که تو خود فرانسه هست جواب مثبت بگیرین سفارت مجبوره ویزاتونو بده اینم گفت که اونایی که تو ایران ریجکت میشن تازه 25 درصد شانسشونو از دست میدن و هنوز 75 درصد شانس دارن پس هنوز جای امید واری هست من پنج شنبه رفتم سفارت نامه ریجکتیمو گرفتم و بلا فاصله اومدم میدون ولی عصر با همه مدارکم براش پست کردم
    سلام میشه آدرس و شمارشو به من هم بدید؟
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    من هم بورس اراسموس داشتم برای رشته ای که به هیچ عنوان حساس تلقی نمیشه ولی من رو هم رد کردن! درخواست تجدید نظرم هم رد شده، متاسفانه دیر با این سایت و فروم آشنا شدم و قرار پارک رو از دست دادم ولی میشه لطفا بگید که چی شد و اعتراض به کجا رسید؟
    ظاهرا فرانسه زیاد علاقه نداره به کسایی که بورس شدن ویزا بده ! من از سفارت استکهلم برای کورس زبان ویزا گرفتم ، ولی دیدم کسی رو که بورس بوده بهش گیر دادن و ویزا ندادن توی همون سفارت استکهلم و ازش خواستن باز هم مدارک مالی کامل ارائه بده.

یه چیز جالب که چند روز پیش دیدم این بود که یه دوستی ترم قبل مثل من برای کورس زبان پذیرش می گیره و میره سفارت تهران و ریجکت می شه ، اون هم شوهر خواهر فرانسویش رو می بره سفارت و با خود کنسول حرف میزه و می گه ویزا ندید من میرم فرانسه ازتون شکایت می کنم !! 2 روز بعد ویزای دوستم میاد !!
    ویرایش توسط saman_rocket : October 2nd, 2011 در ساعت 12:28 PM
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

با سلام. من برا فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودم و فاند کامل هم از یکی از ایکولهای فرانسه داشتم که بعد از 2 ماه دیروز ریجکت شدم! ممکنه روش درخواست تجدید نظر رو به من بگید و اینکه چکار باید بکنم؟ من حتما این فرصتو باید برم. ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_m نمایش پست ها
    با سلام. من برا فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودم و فاند کامل هم از یکی از ایکولهای فرانسه داشتم که بعد از 2 ماه دیروز ریجکت شدم! ممکنه روش درخواست تجدید نظر رو به من بگید و اینکه چکار باید بکنم؟ من حتما این فرصتو باید برم. ممنون میشم.
    سلام ، من هم دنبال تجديد نظر بودم (وقتي ريجكت شدم) ، بايد به يه آدرس كه سفارت بهتون ميده تو نانت نامه بنويسين ، نمي خوام نا اميدتون كنم ولي متاسفانه خيلي فايده اي نداره ، بنظرم بهتره دو سه ماه صبر كنين ، پرونده تون را كامل تر كنين ، بعد دوباره درخواست بدين. يك سوال هم ازتون داشتم تو اين دوماه خودتون پيگيري كردين يا خودشون زنگ زدن گفتن ريجكت هستين. و ديگه اينكه ميشه بگين براي چه مقطع تحصيلي درخواست داده بودين و چه رشته اي ؟

Junior Member

سلام. استادم از فرانسه پیگیر شد هفته بعدش جواب اومد!!! برا دکترا و مکانیک. اگه استادم چندتا recommend توپ آماده بکنه هم فایده نداره؟ چجوری میشه شانسمو افزایش بدم؟ میشه آدرس تو نانت رو بهم بدین؟ ممنون

سلام. استادم از فرانسه پیگیر شد هفته بعدش جواب اومد!!! برا دکترا و مکانیک. اگه استادم چندتا recommend توپ آماده بکنه هم فایده نداره؟ چجوری میشه شانسمو افزایش بدم؟ میشه آدرس تو نانت رو بهم بدین؟ ممنون
    سلام اگه تو صفحه 7 همين موضوع رو نگاه كني براي يكي از بچه ها جواب از همون كميسيون كه مي خواهي براش نامه بنويسي + آدرسش موجوده . ببين استادت نمي تونه براي تجديد نظر از همون كميسيون پيگيري كنه . يا از سفارت تو ايران .

Junior Member

6 یک گواهی از دانشگاه نانسی که توش نوشته بود من هر موقع از سال تحصیلی 2011-2012 برم اونا منو می پذیرن 7دوتانامه یکی از طرف خودم و یکی از طرف پدرم برای شخص کنسول که همراه مدارکم ارائه دادم در تمام این مدت با کنسول گری و وزارت خارجه از طریق ایمیل Sdce.NANTESMB@diplomatie.gouv.fr

باسلام و عرض تبریک. من درخواست ویزام با اینکه بورس کامل داشتم ولی ریجکت شد. حالا میخوام به نانت اعتراض کنم آیا گرفتن یادداشت از وزارت امورخارجه میتونه کمکی بکنه؟ و اینکه میشه مدارک رو ایمیل کرد؟ نامه اعتراض رو بهتره چجوری بنویسم؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

از اون ور در خواست اولمو ارجاع داده بودم به دیوان عدالت اداری که بهش میگنle tribunal administrtif از طرف دیگه درخواست دومم پذیرفته شد باید یه نامه به دیوان عدالت اداری نانت ارسال کنم که آقا دیگه پرونده منو پی گیری نکنید من ویزا گرفتم[/QUOTE]

دوست عزیز ضمن تبریک به مناسبت دریافت ویزا خواستم ببینم آیا این امکان وجود داره که از فرانسه دانشگاهی که به من بورس داده درخواست تجدید نظر ویزارو بده به دیوان عدالت اداری یا هر جائی که اونا بتونن اعمال نفوذ بکنن و درخواستم مجدد بررسی بشه؟ دیگه اینکه شما فرمودین که درخواست دومتون پذیرفته شده, آیا من که درخواستم ریجکت شده شما پیشنهاد میکنین که به نانت اعتراض کنم یا درخواست مجدد برا ویزا بدم؟ و اینکه کلا ممکنه منو راهنمائی کنین؟ ممنون از وقتی که میزارین.

Junior Member

6 یک گواهی از دانشگاه نانسی که توش نوشته بود من هر موقع از سال تحصیلی 2011-2012 برم اونا منو می پذیرن 7دوتانامه یکی از طرف خودم و یکی از طرف پدرم برای شخص کنسول که همراه مدارکم ارائه دادم در تمام این مدت با کنسول گری و وزارت خارجه از طریق ایمیل Sdce.NANTESMB@diplomatie.gouv.fr

باسلام و عرض تبریک. من درخواست ویزام با اینکه بورس کامل داشتم ولی ریجکت شد. حالا میخوام به نانت اعتراض کنم آیا گرفتن یادداشت از وزارت امورخارجه میتونه کمکی بکنه؟ و اینکه میشه مدارک رو ایمیل کرد؟ نامه اعتراض رو بهتره چجوری بنویسم؟
    ممنون از راهنماییتون
    سلام بله دوست نازنین من آقا رامین قطعا شما به هر جا که می تونید نامه نگاری کنید مطمئن باشید که تاثیر گذار هستش شما برای اعتراض به شورای حل اختلاف نانت باید از ملکارا نامه رسمی ریجکتی بگیرید و تا دوماه از تاریخ درج شده در آن نامه فرصت دارید که به نانت اعتراض کنید برای اعتراض به نانت فقط و فقط روش پستی میسر است پیشنهاد میشود نقصی های احتمالی پروندتون رو بررسی کنید و یک تغیر کلی در پرونده قبلی که ریجکت شد بدهید و یک نسخه کامل از پرونده جدیدتون به همراه کپی نامه ریجکتی و نامه اعتراض به شورای حل اختلاف نانت و یک نسخه دیگر باز هم به همراه یک کپی از نامه ریجکتی و یک نامه کاملا رسمی و مودبانه خطاب به وزیر امور خارجه به دفتر آلن ژوپه همزمان ارسال دارید پس یک بسته پستی به نانت و یک بسته پستی به وزیر در پاریس پست کنید توجه داشته باشید که در نامه هایتان به مسائل سیاسی اشاره نکنید چون ممکن است در پست ایران نامه ها قبل از ارسال خوانده شود مخصوصا اگر گیرنده آن وزیر امور خارجه فرانسه باشد که به احتمال قوی توسط ماموران پست ایران خوانده میشود و این می تواند بر مشکلات شما بیفزاید شما می توانید به دفتر آلن ژوپه باید به آدرس quais d'orsay پست کنید که اگه بخواهید می تونم آدرس کاملشو بهتون بدم به ژوپه فقط از طریق پست باید نامه ارسال کنید و نه از طریق فکس و نه از طریق ایمیل سعی کنید نامه های اعتراض شما همگی دستنویس و با دستخط خودتون باشه چون تا ثیر گذاریش بیشتره پیشنهاد میشه قبل از این که از کنسول گری در خواست نامه ریجکتی کنید یک اعتراض به کنسول گری بزنید در خواست تجدید نظر کنید و اگه تا یک هفته کامل به شما جوابی ندادن با ملکا را تماس بگیرید و در خواست نامه ریجکتی کنید جهت اطلاعات بیشتر می تونید به من پیام شخصی بدید تا بیشتر راهنمائیتون کنم ولی اگر اطلاعاتی که دارم رو اینجا در اختیار عمو بذارم می تونه به همه کمک کنه
    ویرایش توسط ardesh : March 14th, 2012 در ساعت 10:05 PM