صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 131

موضوع: اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به روند صدور ویزای دانشجویی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط leyli_mah نمایش پست ها
    l
    منم حتمن میام و از بچه هایی هم که ریجکت شدن و پیگیر هستن میخوام که حتمن بیان
    من یک وکیل فرانسوی ایرانی میشناسم که تو دوبی هستش نامه اعتراضم رو هم اون نوشته اما خوب چون توسط یکی از اشناهم بهش معرفی شدم ازم هیچی نگرفت اما نمیدونم درمورد یه نامه دیگه هم میشه روش به همین نحو حساب کرد یا نه حالا با همین اشنام درمیون میذازم ببینم چی میشه
    شما دنبال وکیل میگردید که قوانین رو بدونه و راهنمایی کنه یا اینکه نامه رو بنویسه؟ اگر بهم توضیح بدید دقیقن برای چی هستش من پیگیری می کنم حتمن

با سلام
    خواستم ببینم شما وکیلتون تونست کاری بکنه؟ آیا تونستین ویزا بگیرین؟ من با اینکه بورس کامل داشتم ولی ریجکت شدم و نامه اعتراض به نانت فرستادم . خواستم ببینم حالا باید کاری بکنم؟
    ممنون ازدوستان اگه منوراهنمایی کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied chemistry

دوستان سلام
    این وضعیت به نظر داره به سمت بی عدالتی بیشتری پیش میره ما دانشجوها باید خودمون یه فکری رو سامان بدیم و پیگیرش باشیم باید اعتراضمون رو جدی تر و گسترده تر کنیم دوستان خواهشا همکاری کنید. اگر همه ی ما یه نامه ی اعتراضی رو بنویسیم و دوستانی که در فرانسه هستن برای نوشتن کمک کنند ممکنه شرایط عوض بشه ما پارسال هم حرف از اعتراض زدیم اما پیگیر نشدیم خودمون داریم کوتاهی میکنیم همه ی دوستان بخشی از مشکلات رو بصورت پست در فروم بگذارند تا یه جمع بندی کلی داشته باشیم و متن نامه رو با کمک هم بنویسیم من هم سعی میکنم برای ترجمه نامه رو به یکی از دوستان فرانسویم که سالهای پیش توی سفارت کار میکرد بسپرم

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sfr777 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    این وضعیت به نظر داره به سمت بی عدالتی بیشتری پیش میره ما دانشجوها باید خودمون یه فکری رو سامان بدیم و پیگیرش باشیم باید اعتراضمون رو جدی تر و گسترده تر کنیم دوستان خواهشا همکاری کنید. اگر همه ی ما یه نامه ی اعتراضی رو بنویسیم و دوستانی که در فرانسه هستن برای نوشتن کمک کنند ممکنه شرایط عوض بشه ما پارسال هم حرف از اعتراض زدیم اما پیگیر نشدیم خودمون داریم کوتاهی میکنیم همه ی دوستان بخشی از مشکلات رو بصورت پست در فروم بگذارند تا یه جمع بندی کلی داشته باشیم و متن نامه رو با کمک هم بنویسیم من هم سعی میکنم برای ترجمه نامه رو به یکی از دوستان فرانسویم که سالهای پیش توی سفارت کار میکرد بسپرم
    موافقم. پارسال هم بعد از موج ریجکتی ها، قرار شد که اینکارو بکنیم که ویزای چند نفر صادر شد و دوباره همه چیز به حالت اول برگشت. به نظر من امسال هم دارن همین روند رو با شدت بیشتری طی میکنن، اون وسط چند نفر رو هم اکسپت می کنن تا از انتقاد ها کم بشه. ولی همونجور که میبینین سال به سال وضعیت در حال بدتر شدنه. الان وقت یک اعتراض هماهنگ و دسته جمعیه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    موافقم. پارسال هم بعد از موج ریجکتی ها، قرار شد که اینکارو بکنیم که ویزای چند نفر صادر شد و دوباره همه چیز به حالت اول برگشت. به نظر من امسال هم دارن همین روند رو با شدت بیشتری طی میکنن، اون وسط چند نفر رو هم اکسپت می کنن تا از انتقاد ها کم بشه. ولی همونجور که میبینین سال به سال وضعیت در حال بدتر شدنه. الان وقت یک اعتراض هماهنگ و دسته جمعیه.
    آخه الان که هنوز نتایج خیلی ها نیومده...یعنی من که تو سایت 2-3 تا ریجکتی بیشتر ندیدم.(هرچند هیچ جواب مثبتی هم نبود) یه مقدار زوده فکر کنم. البته میشه نامه رو آماده کرد تا کار ها جلو بیوفته.. اما ای کاش اطلاعات بیشتری از کسانی که نتیجشون اومده در دسترس بود...
    عملن با این وضعیت، من یکی که منتظر ریجکت شدنم هستم...پس چه بهتر که از الان اقدامات لازمشو شروع کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microwave and Optical Communications; Sharif uni

ببینید از ما که گذشت ولی شاید اگه نامه رو الان بنویسیم واسه بقیه ای که ویزاشون نیومده شرایط بهتر شه... منطقی نیست که دست رو دست بزاریم بعد که همه ریجکت شدن تازه دست به کار بشیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    آخه الان که هنوز نتایج خیلی ها نیومده...یعنی من که تو سایت 2-3 تا ریجکتی بیشتر ندیدم.(هرچند هیچ جواب مثبتی هم نبود) یه مقدار زوده فکر کنم. البته میشه نامه رو آماده کرد تا کار ها جلو بیوفته.. اما ای کاش اطلاعات بیشتری از کسانی که نتیجشون اومده در دسترس بود...
    عملن با این وضعیت، من یکی که منتظر ریجکت شدنم هستم...پس چه بهتر که از الان اقدامات لازمشو شروع کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sfr777 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    خواهش ميكنم بيايد يك فكري ،حركتي كنيم...اگر يك متن فارسى براي نامه آماده كنيد من خيلي سريع براتون ترجمه ميكنم.

خواهش ميكنم..قبل از اينكه همه ريجت شن به فكر باشيم،چون بعد از ريجكت اگر اقدامي هم كنيم فايده نداره

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

اونهایی که پارسال اعتراض کردن، هیچ متنی آماده نکرده بودن؟ که از همون استفاده کنیم؟
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    metallurgy engineering

نامه رو خطاب به کی بنویسیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microwave and Optical Communications; Sharif uni

به نظرم باید خطاب به سفیر فرانسه در ایران باشه و چندتا هم رونوشت بخوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط eclectisim1184 نمایش پست ها
    نامه رو خطاب به کی بنویسیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    metallurgy engineering

وسوال دیگه اینکه دقیقا چه نکاتی درش ذکر بشه ؟من سعی می کنم متنشو تنظیم کنم.