صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 147 , از مجموع 147

موضوع: کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد-برق مخابرات-دانشگاه امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

سلام من admission letter ام واسه fall 2017 تازه امروز اومده. چنتا سوال داشتم از دوستان کسی هست راهنماییم کنه؟ ممنون میشم

Junior Member saba_ro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

سلام دوستان عزیزم
    روزتون بخیر باشه
    میخواستم بدونم کسی برای رشته ی IT در دانشگاه کارلتون و اتاوا برای فوق لیسانس MASTER اقدام کرده ؟ معدل من بالای 17 هستش و معدل دوترم اخر دانشگاهم بالای 18 هستش و اینکه میخوام فوق بدون تز که حدودا یکساله هست رو اقدام کنم هزینه اشم خودم میخوام بدم اگرم فاند بدن که چه خوب . اما یه سوالی پیش اومده برام اگر نتونم نمره زبان رو 6.5 بیارم بهم مهلت میدن و یا میگن پذیرشت میکنیم بیا اینجا کورس زبان رو بگذرون ؟ و اینکه من میخوام باهمسرم برم که به ایشون هم ویزای کار بدن آیا امکان پذیره ؟ من الان یکساله رو این دانشگاه تمرکز کردم منتظر زبانم
    ممنون میشم کمکم کنین چون واقعا کلافه شدم
    و میخوام برای فال 2018 حتما دیگه پذیرش گرفته باشم

سلام دوستان. من در مقطع ارشد مهندسی شیمی پذیرش گرفتم از دانشگاه اتاوا برای Fall 2019. کسی هست که بتونم از تجربیاتش استفاده کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisaaaaaaaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در مقطع ارشد مهندسی شیمی پذیرش گرفتم از دانشگاه اتاوا برای Fall 2019. کسی هست که بتونم از تجربیاتش استفاده کنم؟
    سلام، تبریک میگم خدمتتون. بنده هم برای مقطع دکترای دانشگاه اتاوا اقدام کرده ام البته هنوز پذیرشم نیومده. امکانش هست بفرمایید چه زمانی شما پروندتون تکمیل شد که الان پذیرشتون اومده؟

Junior Member

سلام
    من مهندسی شیمی دانشگاه اتاوا پذیرش گرفتم. کسی هست؟

Junior Member

سلام به همگی
    من هم PhD برای management دانشگاه آتاوا پذیرش دارم. دوستان اینجا کسی ویزا رو هم گرفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssh71 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من هم PhD برای management دانشگاه آتاوا پذیرش دارم. دوستان اینجا کسی ویزا رو هم گرفته؟
    من پاسخ سوالاتونو فرستادم ولی مثل اینکه
    صندوق پیام های خصوصیتون
    پر شده و نرسید.

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)