صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 147

موضوع: کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008

سلام.

به من با هر دو خبر دادن اول ایمیل زدن و تقریبا یکماه بعد نامه با پست (معمولی) رسید.
    حدودا هفته اول آپریل نامه فاند و هفته دوم می نامه admission (از طرف graduate studies) به دستم رسید (با پست).

به نظر من ایمیل بزنین و ازشون بپرسین.

موفق باشین.
    سلام. ببخشید میشه بگید از زمانی که ای میل ادمیشن( یعنی نامه دومی که دریافت کردید) تا رسیدن نامه چقدر طول کشید؟
    در ضمن من در آدرسم چون جایی در فرم اپلای نداشت کد پستی رو ننوشتم اما آدرسم کامل هست. فکر می کنید مشکلی در دریافت نامه داشته باشم؟؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

سلام. ببخشید میشه بگید از زمانی که ای میل ادمیشن( یعنی نامه دومی که دریافت کردید) تا رسیدن نامه چقدر طول کشید؟
    در ضمن من در آدرسم چون جایی در فرم اپلای نداشت کد پستی رو ننوشتم اما آدرسم کامل هست. فکر می کنید مشکلی در دریافت نامه داشته باشم؟؟

ممنون

سلام
    فکر کنم حدود یک ماه طول کشید.
    در مورد آدرس, من خودم یکم آدرسم رو ناقص نوشته بودم, برای همین رفتم پست و ازشون پرسیدم. گفتن که ما نامه ها رو از روی آدرس میاریم و کاری به کد پستی نداریم. ولی اگه کسی آدرسش ناقص باشه و نتونن پیدا کنن, با کد پستی میتونن آدرس دقیق رو پیدا کنن. به نظر من اگه آدرستون رو کامل نوشتین نگران نباشین.

موفق باشین
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

Junior Member

منم برای مهندسی برق-الکترونیک اپای کرده بودم. عجیبه به نظرم اگه می خواستن جواب بدن تا حالا داده بودن نه؟ دو ماه دیگه کلاسها شروع می شه آخه! باید یه زمانی هم برای ویزا هم درنظر بگیرن! خانم گیلناز شما برای چه رشته ای پذیرش گرفتی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط e_sh2001
    منم برای مهندسی برق-الکترونیک اپای کرده بودم. عجیبه به نظرم اگه می خواستن جواب بدن تا حالا داده بودن نه؟ دو ماه دیگه کلاسها شروع می شه آخه! باید یه زمانی هم برای ویزا هم درنظر بگیرن! خانم گیلناز شما برای چه رشته ای پذیرش گرفتی؟
    دوست عزیز شما با استادی هم اونجا در تماسید؟؟

می تونید با این ای میل باهاشون تماس بگیرید: engineering.graduateadmissions@uottawa.ca
    Judith Sawadogo
    Admission Assistant

خانم فوق العاده خوب و منظمی هست که هر وقت من ازش سوال کردم خیلی سریع پاسخ داد.
    بهر حال نمیشه که چیزی نگن یا میگن قبولی یا خدای نکرده... اما اینکه تا حالا ریجکت نکردن جای امیدواری هست. احتمالا در رزرو هستید و منتظرن ببینن اگر جای خالی بود و یا کسی منصرف شد به شما بگن.
    امیدوارم موفق باشید.

اول اینکه خوشحالم از اینکه اسمم رو از روی انگلیسیش درست خوندید ;D...بعد اینکه من از دپارتمان مهندسی شیمی برای MEng. پذیرش گرفتم...اول از دپارتمان میل زدن که ما شما رو recommend می کنیم و بعد از چند روز و یا شایدم هفته (حضور ذهن ندارم!) از graduate studies office میل دیگری زدن که ما در حال بررسی مدارک هستیم...از این به بعدش کمی طول کشید و من که نگران بودم تماس تلفنی گرفتم...خانمی به نام Melani بیشترین همکاری رو کرد...به من گفتن که بررسی از زمان تحویل مدارک به اون قسمت از طرف دپارتمان ممکن 2 ماه طول بکشه ( که البته مال من خیلی زودتر انجام شد) مدارک من May 6th تحویل اون بخش شده بود...امیدوارم این اطلاعات به درد دوستان بخوره
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

موضوع بحث کاملا عوض شده ها. به فکر هم خونه باشید داره دیر میشه. من خوابگاهها رو چک کردم واقعا گرونه اونم برای 8 ماه. معلوم نیست تابستونو کجا میشه موند. من احتمالا دنبال خونه خواهم بود چون ارزونتره. دو تا گزینه مد نظرمه. اولی اتاقهایی که با آشپزخونه مشترکه و حدودا ماهی 300 تا 500 هست.
    گزینه بهتر bachelor apartment هست که ماهی حدودا 900 تا 1000 هست. اگه تو این حالت آدم یه هم خونه ای خوب پیدا کنه می تونه یکی از اینا رو مشترکن بگیره. اولویت من ایناست. کسی هست که بخواد در این زمینه در شهر اوتاوا بیشتر با هم آشنا بشیم؟
    یا اینجا یا خصوصی پیغام بذارید. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_hamed
    موضوع بحث کاملا عوض شده ها. به فکر هم خونه باشید داره دیر میشه. من خوابگاهها رو چک کردم واقعا گرونه اونم برای 8 ماه. معلوم نیست تابستونو کجا میشه موند. من احتمالا دنبال خونه خواهم بود چون ارزونتره. دو تا گزینه مد نظرمه. اولی اتاقهایی که با آشپزخونه مشترکه و حدودا ماهی 300 تا 500 هست.
    گزینه بهتر bachelor apartment هست که ماهی حدودا 900 تا 1000 هست. اگه تو این حالت آدم یه هم خونه ای خوب پیدا کنه می تونه یکی از اینا رو مشترکن بگیره. اولویت من ایناست. کسی هست که بخواد در این زمینه در شهر اوتاوا بیشتر با هم آشنا بشیم؟
    یا اینجا یا خصوصی پیغام بذارید. ممنون.
    سلام. میشه در مورد این خونه ها که گفتید بیشتر توضیح بدید؟ اولی در اتاق هم مشترک هستند یا فقط آشپز خونه؟
    دومی چه مزیتی بر اولی داره که گرونتره؟؟
    ممنون

اولی فقط اتاقت خصوصیه بقیه مشترک.
    دومی کل یه سوییت آپارتمان در اختیار شماست به همراه دوستت که من این گزینه دوم رو دنبالش هستم. اگه کسی مایله خوشحال میشم آشنا بشیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

من چند دقیقه پیش نامه پذیرشم رو با فاند از طریق ایمیل گرفتم. واقعا که خسته نباشن >

اگر لطف کنید من رو راهنمایی کنید واقعا ممنونتون میشم. همون طور که می دونید من دیگه به این ترم نمی رسم. می خواستم ببینم الان offer رو قبول کنم و بعد بهشون بگم الان نمی رسم ویزا بگیرم و می خوام دیفر کنم . یا اول بهشون بگم که من به این ترم نمی رسم. ایا قبول می کنن که تقصیر از جانب اونها بوده

راستی این ها فاندشون چرا اینجوریه به من همه جور فاندی دادن
    سالی 9000$ به عنوان TA پنج سال
    سالی 4800$ به عنوان Graduate Scholarship پنج سال
    سالی 10000$ به عنوان RA فقط یک سال
    سالی 6000$ به عنوان Scholarship for international student پنج سال

پیشاپیش از راهنمایی های شما ممنونم

ای بابا چه دیر. فاندای تو شبیه فاندهای منه. از کدوم دانشگاه گرفتی؟ offer رو فکر کنم اول قبول کن بعد بهشون ایمیل بزن بگو می خوای دیفر کنی. شاید الان هم فرصت گرفتن ویزا باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)