صفحه 3 از 15 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 147

موضوع: کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudian
    من چند دقیقه پیش نامه پذیرشم رو با فاند از طریق ایمیل گرفتم. واقعا که خسته نباشن >

اگر لطف کنید من رو راهنمایی کنید واقعا ممنونتون میشم. همون طور که می دونید من دیگه به این ترم نمی رسم. می خواستم ببینم الان offer رو قبول کنم و بعد بهشون بگم الان نمی رسم ویزا بگیرم و می خوام دیفر کنم . یا اول بهشون بگم که من به این ترم نمی رسم. ایا قبول می کنن که تقصیر از جانب اونها بوده

راستی این ها فاندشون چرا اینجوریه به من همه جور فاندی دادن
    سالی 9000$ به عنوان TA پنج سال
    سالی 4800$ به عنوان Graduate Scholarship پنج سال
    سالی 10000$ به عنوان RA فقط یک سال
    سالی 6000$ به عنوان Scholarship for international student پنج سال

پیشاپیش از راهنمایی های شما ممنونم

تبریک میگم.
    میشه لطف کنید بگید در چه مقطع و رشته ای پذیرش گرفتید؟ گرچه ظاهرا Phd هست. من در نامه ادمیشنم در واقع تو اون نامه ای که باید به دانشگاه بر گردونم و آفر رو قبول یا رد کنم دو تا گزینه برام گذاشته که شروع درسم از پاییز باشه یا زمستون. یعنی خودم باید انتخاب کنم. نامه شما هم به همین صورت هست؟؟
    منظورم همون نامه با عنوان Answer sheet هست که ضمیمه نامه ادمیشن هست و تا اول August هم باید بر گردونم به دانشگاه.

ممنون میشم از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

من برای دکترای برق مخابرات پذیرش گرفتم
    برای من فقط دو تا گزینه
    ____ I wish to accept the Offer of Admission for the Fall 2008 term.
    ____ I wish to decline the Offer of Admission.
    رو داره

البته ممکته هر دپارتمانی قوانین خاص خودش رو داشته باشه

عزیز از کدوم دانشگاه؟ من از کارلتون . چون فاندات و سوالی که گفتی دقیقا مثل مال منه. احتمالا تو هم اونجایی. هرچند رشتمون فرق داره.
    نه نامه از تحصیلات تکمیلی میاد واسه همه یه جوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_hamed
    موضوع بحث کاملا عوض شده ها. به فکر هم خونه باشید داره دیر میشه. من خوابگاهها رو چک کردم واقعا گرونه اونم برای 8 ماه. معلوم نیست تابستونو کجا میشه موند. من احتمالا دنبال خونه خواهم بود چون ارزونتره. دو تا گزینه مد نظرمه. اولی اتاقهایی که با آشپزخونه مشترکه و حدودا ماهی 300 تا 500 هست.
    گزینه بهتر bachelor apartment هست که ماهی حدودا 900 تا 1000 هست. اگه تو این حالت آدم یه هم خونه ای خوب پیدا کنه می تونه یکی از اینا رو مشترکن بگیره. اولویت من ایناست. کسی هست که بخواد در این زمینه در شهر اوتاوا بیشتر با هم آشنا بشیم؟
    یا اینجا یا خصوصی پیغام بذارید. ممنون.
    سلام.
    در مورد خونه می خواستم نظرتون رو بدونم. خوبه اونهایی که تجربه دارند هم راهنمایی کنند.
    فکر می کنید خوابگاه با اینکه هزینه اش بالاتره اما در محیط دانشگاه هست بهتر نباشه. اگر بخوایم هزینه آب و برق و اینترنت و رفت و آمد به دانشگاه و حتی خرید وسایل لازم اگر خونه مبله نباشه حساب کنیم اختلاف زیادی با خوابگاه هنوز داره؟؟
    ممنون از راهنماییهاتون

سلام دوستان. من در مورد گرفتن خونه در اتاوا سوال داشتم. چطوری میشه از اینجا هماهنگ کرد که وقتی رسیدیم اتاوا یه جایی رو داشته باشیم؟
    کسی جایی یا کسی رو میشناسه که اونجا هم خونه ای بخواد؟ ترجیحا خانم البته.
    در ضمن ممنون میشم سوال پست قبلی رو هم جواب بدید.

باید از اینجا با کارت اعتباری رزرو کنی. واسه 3-4 روز. تو اون 3-4 روز هم بدویی دنبال خونه. کاری که من می خوام بکنم.
    من رزرو کردم واسه Arlington Bed & Breakfast

بجنب داره پر میشه.

دوستان
    کسی برای ژانویه داره میره اتاوا؟؟؟
    اگر کسی می خواد برای ژانویه بره لطفا اینجا اطلاع بده که بتونیم به هم بیشتر کمک کنیم.

ممنون

Senior Member

سلام
    من امروز از کارلتون RA گرفتم. البته هنوز اپلای نکردم. استاد گفته اول برو ویزا بگیر بیا بعد
    از اینجا واسه Fall 2009 اقدام کن. گفته از Jan تا Dec 2009 مبلغ 20000 می ده. خوشحال می شم با اونایی که رفتن
    یا می خوان برن آشنا بشم. به نظر شما این مبلغ کافیه؟ بعدش چی میشه یعنی ممکنه بعداز اینکه واسه دانشگاه اپلای کردم
    بازم کمک هزینه بدن ؟

Junior Member

سلام
    من پذیرش برای fall 2009 از اتاوا گرفتم

می خواستم بدونم ایا این پذیرش برای winter 2010 هم معتبر است یا خیر؟

دوست عزیز اول باید ببینی آپشنی برای انتخاب fall or winter به شما داده که بخواید انتخاب کنید؟ بعضی دپارتمانها اینطوری هست و شما انتخاب می کنید امضا می کنید می فرستید براشون . اما در هر حال از منشی دپارتمان یا اونی که باهاش تماس می گیرید و یا مدارک رو به اسمش فرستاده بودید حتما تماس بگیرید. هر دپارتمان برنامه خودش رو داره و شما جواب مطمئنی نمی تونید اینجا بگیرید. مگر اینکه دپارتمانتون رو بنویسید تا هم رشته ای هاتون که تجربه ای دارن با اطمینان در اختیارتون بذارن.
    اگر می تونید همین ترم برید به هر حال وضعیت سفارت هم ماه به ماه فرق می کنه و سپتامبر تا حد بیشتری بهتره تا بلایی که سر من اومد و من رو از رفتن به اوتاوا محروم کرد واسه شما پیش نیاد.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)