صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 147

موضوع: کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

Banned

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

سلام.
    روز بخیر.
    در هرجا گشتم ولی هیچ کس پاسخی درست و حسابی بهم نداد.
    هیچ کس دقیق نگفت چیکار کنم.
    نمیدونم چرا ولی شما رو انتخاب کردم.
    اگر میشه کار منو راه بندازین که خیلی نیازمندم.
    .................................................. ..............................​................. ..................
    مشخصات من :

متولد 1372
    به علت پارگی ربات پام از سربازی معاف شدم
    گواهینامه دارم
    مدرک بین المنلی اشپزی هم دارم
    1 سال سابقه کار در یک رستوران را دارم
    1 سال سابقه کار در یک مغازه برق کشی را دارم
    دیپلم برق از هنرستان سمائیان با معدل 17
    ایلتس زبان انگلیسی با 7
    تافل زبان فرانسه با نمره 99
    20 الی 30 میلیون تومن میتونم با خودم به کانادا یا امریکا ببرم
    در کانادا فامیلی جز (دختر عمع مادرم و خوانوادش) ندارم
    در امریکا ( دختر خاله مادرم) که استاد یکی از دانشگاه هاست را دارم
    قصد تحصیل در یکی از رشته های ( کامپیوتر - گرافیک - هوش مصنوعی - ساخت بازی های رایانه ای - انیمیشین - طراحی ابزار الات جنگی - ) رو دارم
    .................................................. ..............................​................. .............
    خوب دوست من. من میخام برای ادامه تحصیل از ایران برم و تازه مدرک دیپلم خودمو گرفتم.
    اما نمیدونم چه کار باید بکنم؟
    به کدام دانشگاه باید بفرستم.
    اصلا نمیدونم بهترین دانشگاه اتاوا کدام است.
    چه مدارکی.
    ایمیل یا پست.
    بورس چه امتحان هایی میگیرن.
    اصلا من واقعا گیج شدم هرکی یکی سری چیز ها میگوید اما اصلا از اول نمیگه و من بیشتر گیج میشم.
    ..................................
    خواهش میکنم به عنوان یک دوست هم نه به عنوان یک هم وطن یک راهنمایی بکنید و از اول بگید من باید چیکار کنم؟
    اگر امکان داره ای دیتونم بدین.
    .................................................. ..............................​................. ............
    کشور هایی که من به ترتیب از اونا خوشم میاد.
    کانادا-امریکا-انگلیس-سوئیس-سوئد-
    از استرالیا خوشم نمیاد به خاطر اب و هواش و........
    کشور های دیگه هم اگر دیگه از اینا قطع امید بشه حاضرم برم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Ottawa و دانشگاه Carleton پذیرش دارند و عازم هستند

سلام دوستان،
    کسی اینجا از Carleton جدیداً پذیرش گرفته ؟
    راستش من برای MASc برای ترم Winter 2012 دپارتمان کامپیوتر پذیرش گرفتم، ولی تنها برای یه PDF فرستادن توی پروفایل دانشجوییم به عنوان پذیرش که توش هزینه دانشگاه هم مشخص نیست.
    یه Adviser هم باهاش کار بکنم و عنوان تحقیق هم مشخصه ولی جوابی راجع به فاند RA‌ هنوز بهم نداده.
    با توجه به اینکه باید برای سفارت مسائل مالی هم مشخص باشه، به زور سعی کردم ازشون یه نامه راجع به این قضیه بگیرم، ولی چیزی که برام فرستادن همون قبلیس به اضافه اینکه نوشته هزینه سالیانه بین 17000 تا 38000 دلار میشه :O
    در حالیکه برای MASC توی سایت زده ترمی 5800 تا 7000 تا میشه.
    کلا به نظرتون من چیکار کنم،‌دارم دیونه میشم و مدارکم رو هنوز به سفارت ندادم به همین دلیل.
    اصلاً برم این دانشگاه یا نرم بمونم تو همین خراب شده ؟‌
    مرسی

Junior Member

سلام. من مکانیک هوافضا پذیرش دکتری(Carleton) دارم واسه winter 2012.دیروز مدارکمو دادم سفارت. اگه کسی تو این Step هست و اطلاعاتی داره یا نیاز داره بیاد Share کنیم. من فول فاندم راستی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Eng. - University Of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط pinocchio نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی اینجا از Carleton جدیداً پذیرش گرفته ؟
    راستش من برای MASc برای ترم Winter 2012 دپارتمان کامپیوتر پذیرش گرفتم، ولی تنها برای یه PDF فرستادن توی پروفایل دانشجوییم به عنوان پذیرش که توش هزینه دانشگاه هم مشخص نیست.
    یه Adviser هم باهاش کار بکنم و عنوان تحقیق هم مشخصه ولی جوابی راجع به فاند RA‌ هنوز بهم نداده.
    با توجه به اینکه باید برای سفارت مسائل مالی هم مشخص باشه، به زور سعی کردم ازشون یه نامه راجع به این قضیه بگیرم، ولی چیزی که برام فرستادن همون قبلیس به اضافه اینکه نوشته هزینه سالیانه بین 17000 تا 38000 دلار میشه :O
    در حالیکه برای MASC توی سایت زده ترمی 5800 تا 7000 تا میشه.
    کلا به نظرتون من چیکار کنم،‌دارم دیونه میشم و مدارکم رو هنوز به سفارت ندادم به همین دلیل.
    اصلاً برم این دانشگاه یا نرم بمونم تو همین خراب شده ؟‌
    مرسی

خب گفتی زده ترمی 5800 تا 7000 تا میشه و اون مبلغ کل بالایی هزینه سالیانه شماست. من خودم سالی 10000 خرج دانشگاهمه (اتاوا) ولی تو Admission که واسم فرستادن نوشتن هزینه کل زندگی سالیانه ام اونجا میشه حدودا 30000 تا. و تو باید به سفارت نشون بدی که یا فاند داری یا خودت اون مبلغ کل اقامتت در کانادا رو میتونی تامین کنی.
    در مورد سوال آخرت هم به نظر هم اصلا فکر موندن رو نکن به هیچ وجه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sherafat نمایش پست ها
    سلام. من مکانیک هوافضا پذیرش دکتری(Carleton) دارم واسه winter 2012.دیروز مدارکمو دادم سفارت. اگه کسی تو این Step هست و اطلاعاتی داره یا نیاز داره بیاد Share کنیم. من فول فاندم راستی.
    مبارکه. ایشاللا کاراتم ردیف شه بری. admission منم دیر اومد دیفر کردم واسه winter 2012. من مستر مجدد ENV. ENG گرفتم. مدارکم رو هم اول شهریور دادم سفارت. همین روزا دیگه باید جوابش بیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidiha نمایش پست ها
    مبارکه. ایشاللا کاراتم ردیف شه بری. admission منم دیر اومد دیفر کردم واسه winter 2012. من مستر مجدد ENV. ENG گرفتم. مدارکم رو هم اول شهریور دادم سفارت. همین روزا دیگه باید جوابش بیاد
    مرسی. تبریک بر شما. ایشالم. جند سوال.میخوام بدونم ما دانشجویی ها باید ایمیل بزنیم و وقت بگیریم واسه مصاحبه یا نیازی نیست؟ (من مدارکمو با آرامکس فرستادم)
    دوم:
    من متاهلم و واسه خانم multiple Visitor visa اقدام کردم (بنا به توصیه آقای مسوول دم در سفارت: همون 160 تومنی). شما هم متاهلید؟ اگه اره شما جه کردید. من برای همسرم باید وقت مصاحبه بگیرم؟
    سوم. من جون سوئ پیشینه ام چون دیر میرسید(20 روز دیگه) بدون اون فعلا فرستادم تا دیر نشه. به نظرتون ناقص فرستادن جی میشه؟
    ممنون اکه بتونین کمکم کنیدو باید کاری بکنم.؟

سلام، من برای MASc برق، برای ترم زمستان از دانشگاه کارلتون پذیرش گرفتم، میخواستم ببینم از بچه ها کسی نیازی به هم خونه برای ترم زمستون داره؟ آخه خوابگاه گرونه و من ترجیح میدم خونه بگیرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sherafat نمایش پست ها
    مرسی. تبریک بر شما. ایشالم. جند سوال.میخوام بدونم ما دانشجویی ها باید ایمیل بزنیم و وقت بگیریم واسه مصاحبه یا نیازی نیست؟ (من مدارکمو با آرامکس فرستادم)
    دوم:
    من متاهلم و واسه خانم multiple Visitor visa اقدام کردم (بنا به توصیه آقای مسوول دم در سفارت: همون 160 تومنی). شما هم متاهلید؟ اگه اره شما جه کردید. من برای همسرم باید وقت مصاحبه بگیرم؟
    سوم. من جون سوئ پیشینه ام چون دیر میرسید(20 روز دیگه) بدون اون فعلا فرستادم تا دیر نشه. به نظرتون ناقص فرستادن جی میشه؟
    ممنون اکه بتونین کمکم کنیدو باید کاری بکنم.؟

سلام مجدد. واللا من متاهل نیستم و راستش اطلاعی راجع به اون قسمت قضیه ندارم.
    توی مدارکی که به آرامکس دادی (من به DHL دادم) اگه "Study Plan" پر کردی و گذاشتی همراه مدارکت احتمال زیاد اصلا نیازی به مصاحبه نمیشه اگه هم خواستن خودشون میگن
    هرچیزی تو مدارکت رو اگه احساس کنن ناقصه بهت خبر میدن. ولی در هر صورت اگه دیدی از 8-9 هفته بیشتر طول کشید و خبری چیزی نشد حتما خودت برو سفارت پیگیری کن. بعضی وقتا شده که کارای ویزا انجام شده ولی خبر ندادن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Ottawa

سلام، من از دانشگاه OTTAWA واسه ژانویه پذیرش گرفتم.ولی بهم فاند ندادن و تازه فهمیدم که بیشتر از 10 ساعت نمیتونم کار کنم. من ویزامم گرفتم ولی هنوز ثبت نام نکردم. چون شرایط مالیم جور نیست می خوام Defer کنم و بعد خودم برم اونجا بگردم توی دانشگاه ها یکیو پیدا کنم بهم فاند بده.چند تا سوال داشتم لطفاً هرکی جواب هر کدومشو می دونه یه جوابی بهم بده دانشگاه درست جواب نمیده:
    1-میخوام ببینم اگه تونستم defer کنم میتونم با همین پذیرش ژانویم وارد کانادا بشم و study permit بگیرم یا باید یه پذیرش جدید برام صادر بشه؟ باید این استاده که supervisor منه رو دوباره راضی کنم منو قبول کنه؟
    2-با ویزای دانشجووییه کانادا میتونم همون اول وارد شهر دیگه ای غیر شهری که Offer گرفتم بشم؟ اونجا بهم study permit میدن یا باید حتماً وارد شهر دانشگام بشم؟
    3-بعد میخواستم بدونم چه بهونه ای واسه Defer کردن بیارم بهتره؟
    4-توی آفرم نوشته که یک مدارکیو قبل ثبت نام باید ارائه بدم.اولااً میخواستم بدونم الان باید ثبت نام کنم یا باید برم اونجا؟اگ از Deadline بگذره مشکلی پیش میاد؟کلاً چه جوری میشه ثبت نام کرد>از کجا میشه فهمید که چه درس هایی رو برداشت؟
    5- وام داره دانشگاه برای خارجی ها؟
    در ضمن آقا محمد من یکیو احتیاج دارم واسه همسفر شدن و تنها نموندن اونجا اگه این مشکلاتم حل بشه مایل باشی با هم بریم.

خیلی اضطراریه، ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Ottawa

سلام،

کسی می دونه که توی study permit اسم دانشگاهو مزنند یا نه؟اگه بریو ثبت نام نکنی اخراج میشی از کشور؟میخوام برم اونجا واسه یه جا دیگه اپلای کنم ولی دیفرم نمیکننداین جایی که هستم الان.
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)