نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: تحصیل در گرایش متالورژی و مسائل مرتبط

پیش فرض تحصیل در گرایش متالورژی و مسائل مرتبط

می خواستم بدونم اوضاع مهندسی مواد-متالورژی در اروپا و آمریکا - کانادا چه طور است؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع مهندسی متالورژی

سلام

خوبید

اوضاع خوبه آقا نگران نباش

من و چند تا دوستام پذیرش گرفتیم ویزامون هم بعضیها ردیف شده و اونجا هستند و بعضی منتظر کلیرنس هستیم

موفق باشید

حامد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من شنیدم گرایش سرامیک جزو technology alert list هست و واسه ویزا مشکل ایجاد میکنه. میخواستم بدونم این مشکل تو مصاحبه باعث reject شدن میشه یا clearence دیر میاد یا ...؟
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

وضع پذیرش تو مواد تا جایی که من دیدم بیشتر از رشته های دیگه نباشه کمتر نیست. مثلا از بچه های امیرکبیر تو همین دو سه سال اخیر که جاهای خوبی رفتن McMaster و KTH و SNU و دو تاشون هم آلمان.

Junior Member

داداش کلیرنس چیه؟ نکنه اینم ازون گیراست که جدید میدن؟ منه بدبخت با نانو بینیت چکار کنم؟ اپلی پریده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    من شنیدم گرایش سرامیک جزو technology alert list هست و واسه ویزا مشکل ایجاد میکنه. میخواستم بدونم این مشکل تو مصاحبه باعث reject شدن میشه یا clearence دیر میاد یا ...؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanjan نمایش پست ها
    من توی دانشگاه های هلند خیلی گشتم ولی تعداد دانشگاه هایی که PHD متالورژی بدن خیلی کم بود. آیا جایی اشتباه کردم؟ اصلا کلا هلند جای خوبی برای دکترای متالورژی هست یا نه؟
    معلومه...دانشگاه دلف هلند واقعا پیشرفته داره تحقیق میکنه...چندین ریسرچ گروب خیلی سطح بالا داره...پروفسورهای شناخته شده ای از علم مواد تو هلند هستن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی خوردگی

سلام من امسال مهندسی خوردگی قبول شدم می خواستم ببینم برای apply وضع دانشگاههای امریکا چطوره؟و اگه کسی اطلاعی داره روی چه موضوعی برای پایان نامه کار کنم بهتره؟مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad21 نمایش پست ها
    سلام من امسال مهندسی خوردگی قبول شدم می خواستم ببینم برای apply وضع دانشگاههای امریکا چطوره؟و اگه کسی اطلاعی داره روی چه موضوعی برای پایان نامه کار کنم بهتره؟مرسی
    دوست عزیز من رشتم ساخت تولیده...ولی به شما قویا پیشنهاد میکنم برای اینکه جواب سوالتو دقیق بگیری...به سایت های 30-40 تا دانشگاه آمریکا سر بزن تا جواب دقیقی بگیری....سایت دانشگاها رو هم میتونی به راحتی تو فرومش پیدا کنی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش متالورژی و مسائل مرتبط

سلام من ارشد شيمى-فيزيك خوندم براى يه position درخواست دادم تو هلند اين position يه expert ميخواست كه NMR خونده باشه ،اما چون پروژه مال Materials innovation institute (M2i)،هستش بخشيش به رشته مواد ميخوره،گويا يك interview هم در كار است اگر شما بچه هاي مواد لطف كنيد به من كمك كنيد ممنون ميشم چون اون بخشى كه مربوط به رشته شما مىشه رو خيلى متوجه نشدم, نگرانم.
    مرسى اگه يكى منو راهنمايى بكنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش متالورژی و مسائل مرتبط

سلام . من لیسانس، مهندسی متالورژی استخراجی خوندم و ارشد سرامیک. اما سابقه کارم به متالورژی در صنعت نفت و گاز مربوطه. آیا شغل من با رشتم غیر مرتبط محسوب میشه؟ اگه اصلا مدرک ارشدمو رو نکنم چطور؟
    در SOL دو رشته material engineer, metallurgy هست من کدومشون محسوب میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)