صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 78 , از مجموع 78

موضوع: New I-20

Senior Member smehdie آواتار ها

پیش فرض پاسخ : New I-20

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaff نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان،

ممکنه این سوال من تکراری باشه ولی مناسفانه من جواب قطعی سوالم رو حنوز پیدا نکردم:
    برای من یک I-20 برای Fall2013 صادر شده ولی به دلیل مشکلات شخصی من برای Spring 2014 دیفر کردم و وقتی از منشی دپارتمان خواستم که از International Office بخواد که I-20 جدید برای من صادر کنن گفت بتاید تا آخر September صبر کنی! ولی من میخوام برای جلوگیری از مشکلات ناشی از کلیر شدن آواخر مهر بعد از دادن یه امتحان GRE دیگه!! وقت سفارت بگیرم حالا من 2 تا سوال دارم:
    1- I-20 جدید با همون Sevis Number قبلی صادر خواهد شد؟ یعنی من با همین I-20 میتونم نوی سایت برای Spring وقت رزرو کنم؟
    2- از دوستان شنیدم که I-20 جدید بلافاصله و به درخواست دانشجو صادر خواهد شد! ولی چرا اینا میخوان تا مهر من رو الاف کنن برای صدور فرم جدی! و چه کاری واقعاً از دست من ساخته است؟

خیلی ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید چون واقعاً نیاز به کمک فوری دارم.
    امیدوارم که همگی در انجام این فرآیند دشوار موفق باشند.
    ممنون
    دوست عزیز در مورد سوال دومتون باید بگم که اینکه دانشگاه شما گفته باید تا فلان تاریخ صبر کنید به خاطر policyشون هست. در واقع از اون تاریخ شروع میکنن به صدور آی بیست. من خودم همین مشکل رو داشتم. ولی زودتر نمیشد. خیلی مکاتبه کردم و نسبت به پارسال فقط چند روز زودتر آی بیست به دستم رسی.با این حال پیشنهاد میکنم که با دانشگاه مکاتبه کنید و بگین که شرایطتتون اضطراری و از این چیزها.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdie نمایش پست ها
    دوست عزیز در مورد سوال دومتون باید بگم که اینکه دانشگاه شما گفته باید تا فلان تاریخ صبر کنید به خاطر policyشون هست. در واقع از اون تاریخ شروع میکنن به صدور آی بیست. من خودم همین مشکل رو داشتم. ولی زودتر نمیشد. خیلی مکاتبه کردم و نسبت به پارسال فقط چند روز زودتر آی بیست به دستم رسی.با این حال پیشنهاد میکنم که با دانشگاه مکاتبه کنید و بگین که شرایطتتون اضطراری و از این چیزها.
    موفق باشید
    بسیار ممنونم از راهنمایتون
    من تلاشم رو میکنم و با دانشگاه مکاتبه میکنم.
    دیروز زنگ زدم به Graduate Office دانشگاه، گفتند که ما میتونیم براتون یک I-20 جدید صادر کنیم ولی اینو باید منشی دپارتمان به ما اعلام کنه نه شما یعنی همون خانم بد اخلاقی که بهم گفت باید تا September صبر کنی! باز هم میخوام بهش زنگ بزنم دعا کنید که این بار قبول کنه!
    راجع به سوال اولم هم از Graduate Office پرسیدم بطور واض2ح دوبار بهم گفت که شماره I-20 جدید با قبلی فرق میکنه و باید با i-20 جدید وقت سفارت بگیری ولی من هم فکر میکنم که فقط باید تاریخ ورودش متفاوت از قبلی باشه! حالا سوال من اینه:
    اگر که من با همین I-20 مثلاً برای آخر مهر وقت سفارت بگیرم و با چانه زنی با دانشگاه بتونم I-20 جدیدمو اویل مهر دریافت کنم آیا در سایت سفارت امکان Edit مشخصات I-20 تا قیل از موعد مصاحبه وجود خواهد داشت؟

بازهم ممنونم از همتون

Junior Member

سلام
    یه سوال دارم، من رفتم واسه مصاحبه واسه ویزا، گفتن اگه تا 9 آگوست خبری نشد بهمون ایمیل بزن. من تاریخ آی بیشتم 15 آگوسته و به سفارت نامه late arrival دادم. اگه ویزام به موقع نیاد یعنی نتونم طبق تاریخ ای بیست دانشگاه باشم و ویزا بعد تاریخ ای بیست اماده شه، ایا من باید موقع پیک اپ ویزا ای بیست جدید ببرم سفارت؟؟؟؟

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdana نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم، من رفتم واسه مصاحبه واسه ویزا، گفتن اگه تا 9 آگوست خبری نشد بهمون ایمیل بزن. من تاریخ آی بیشتم 15 آگوسته و به سفارت نامه late arrival دادم. اگه ویزام به موقع نیاد یعنی نتونم طبق تاریخ ای بیست دانشگاه باشم و ویزا بعد تاریخ ای بیست اماده شه، ایا من باید موقع پیک اپ ویزا ای بیست جدید ببرم سفارت؟؟؟؟
    اگر از تاریخ آی بیست بگذره، در صورت آماده شدن ویزا باید آی بیست معتبر ببرین.

Junior Member

پیش فرض BS قدیمی و I20 جدید!!! اشتباه در مبلغ وارد شده

سلام دوستان من برای دانشگاه که اپلای کردم حدودا پارسال بود و زیاد درباره ی اهمیت بی اس و سفارت نمیدونستم حسابی که بهشون دادم تازه داشتم پس انداز می کردم برای ترم بهار گذشته و 10 هزار دلار داخلش بود
    الان دیفر کردم و تو آی 20 اونا همون 10 هزار تا رو تو مبلغ شخصی نوشتن در صورتی که من هزینه هام حدودا 16 هزار تاست
    اگه بی اس جدیدی که میبرم سفارت با 25 هزار تا حدودا باشه و این مسئله رو توضیح بدم مشکلی پیش میاد به نظرتون؟ یا به دانشگاه بگم آی 20 جدید صادر کنه؟ البته میترسم تا موقع مصاحبه به دستم نرسه
    نمیدانم چرا این سایت پر است از غیرممکن ها پر از ناشدنی ها پر از بد بودن تک تک نقاط دنیا پر از گله پر از شکایت

پیش فرض پاسخ : سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

سلام
    من چند هفته پيش كامپليت شدم ولي چون تاريخ ترم گذشته بود مجبور شدم ديفر كنم. الان هم اسكن آي بيست جديو همراه پاسپورت فرستادم براي پيكاپ. آيا بايد به سفارت اطلاع بدم كه ديفر كردم؟ دير نيست؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من مجبور شدم به خاطر ریجکت شدن از سفارت یک ترم دانشگاه رو عقب بندازم
    آیا نیاز به یک I-20 جدید دارم یا همون قبلی درسته؟ با توجه به اینکه تغییری در شرایط پذیرش و مقدار فاند داده شده ایجاد نشده.
    ممنون

سلام،
    خیلی متاسف شدم که شنیدم ویزا نگرفتید. باید آی توانتی جدید بگیرین. فکر میکنم حتی ترم شروع تحصیلتونو هم توی آی تو انتی میزنن. علاوه بر اینکه اینبار حساب شده تر میرین سفارت برای یک کشور دیگه هم اپلای کنین به عنوان برنامه دومتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط elaha نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من مجبور شدم به خاطر ریجکت شدن از سفارت یک ترم دانشگاه رو عقب بندازم
    آیا نیاز به یک I-20 جدید دارم یا همون قبلی درسته؟ با توجه به اینکه تغییری در شرایط پذیرش و مقدار فاند داده شده ایجاد نشده.
    ممنون

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)