صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 78

موضوع: New I-20

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : New I-20

I-20 ها تفاوت خیلی عمده‌ای با هم ندارند. من یک بار، حدود دو سال بعد از ورودم به آمریکا می‌خواستم از آمریکا خارج بشم. دانشگاه گفت که بهتره I-20 رو تجدید کنم و یک I-20 جدید بگیرم. من هم این کار رو کردم. یک بار هم برای کار آموزی می‌خواستم برم در شرکتی کار کنم. برای این کار احتیاج به اجازه‌ی کار موقت داشتم که در قالب یک I-20 صادر می‌شه.

در مورد این که دانشگاه گفته که برای شما I-20 با تاخیر صادر نمی‌کنه، احتمالا چاره‌ای باقی نمی‌مونه جز این که یک ترم به تعویق بیاندازید (defer).

ما تجربه‌ی مشابهی داشتیم. I20 اولمون رو با پست عادی برامون فرستاده بودن و ما می‌ترسیدیم نکنه به دستمون نرسه، به همین خاطر یکی دیگه برامون صادر کردن و فرستادن به ترکیه. در این فاصله فرم اول به دستمون رسید. وقتی پرسیدیم گفتن اولی دیگه اعتبار نداره و با اون نرید سفارت.
    درسته که تمام شماره‌های روی هر دو فرم کاملاً یکیه اما یه چیزی شبیه بارکد کنار فرم هست که ظاهراً اونه که مهمه. در فرم دومی که برای ما صادر شده این توضیح نوشته شده که فرم دوم به علت گم شدن فرم اول صادر شد.

Junior Member

حالا با توجه به اينكه تاريخ پرداخت sevis fee اولي قبل از تاريخ issue شدن i-20 دوم آيا لازمه كه من يه بار ديگه sevis رو بپردازم؟ با اينكه شماره sevis هاي هر دو i-20 مثل همه؟
    .Hope for the best and prepare for the worst

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabrad
    حالا با توجه به اينكه تاريخ پرداخت sevis fee اولي قبل از تاريخ issue شدن i-20 دوم آيا لازمه كه من يه بار ديگه sevis رو بپردازم؟ با اينكه شماره sevis هاي هر دو i-20 مثل همه؟
    اگه شماره ها مثل هم باشه كه مشكلي نخواهي داشت ولي اگه فرق كنه لازم نيست دوباره پرداخت كني. SEVIS فقط يكبار پرداخت مي شه و حتي اگه شما دانشگاهت رو هم عوض كني فقط كافيه يك فرم تغيير رو پر كني.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

اگه من i-20 جديد رو ببرم و تاريخ issue شدنش بعد از تاريخ پرداخت sevis باشه مشكلي نداره؟ نميگن i-20 جديد چرا خواستي؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabrad
    اگه من i-20 جديد رو ببرم و تاريخ issue شدنش بعد از تاريخ پرداخت sevis باشه مشكلي نداره؟ نميگن i-20 جديد چرا خواستي؟
    براي ما هم همين‌طور بود. ايرادي نگرفتن.

Junior Member

مرسي از راهنماييت

حتي فرم تغيير هم نياز نيست پر كنم؟

با سلام

دانشگاه من میزنه فانده منو تغییر داده و لذا میخواد به این دلیل ای20- جدید برام صادر کنه و بفرسته. آیا افزایش فاند بعد از انجام مصاحبه روی visa که interview شو گذروندیم مشکلی ایجاد مکنه؟ به لحاظ کلئرانس چطور؟

اینطور که من دستگیرم شده دیگه لازم نیست sevic fee پرداخت کنم درسته؟

ممنون از پاسخ

Junior Member

به نظر می رسه که اگه شماره اش فرقی نکنه نیاز نباشه بازم بهتره از ISS دانشگاهت بپرسی

Junior Member

سلام

من تاریخی که روی I-20 ایم قید شده دوازده سپتامبره ولی خود دانشگاه گفت که تا بیست و یکم وقت دارم که برم.

من اگه تو بین این دو تاریخ، یعنی بعد از تاریخی که روی I-20 ایه ولی قبل از تاریخی که دانشگاه بهم اجازه می ده پرواز بخوام کنم،‌ آیا باز هم باید I-20 جدید بگیرم برای ورود به آمریکا؟ یا هیچ مدرکی لازم نیست؟
    To sin by silence when we should protest makes cowards out of men

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)