صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 78

موضوع: New I-20

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : New I-20

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    به دانشگاه بگو با FEDEX بفرسته به آدرس کاراپست توی دبی که 2 روز طول میکشه ! کاراپست هم دو سه روزه میرسونه به دستت ! تا حداکثر 6 روز دستته ولی اگه دانشگاه قبول کنه با Fedex بفرسته !
    متشکرم بابت پاسخ، اما یک مشکل هم توی تصمیم گیری دارم و اون هم اینه که اگه زد و اون قبلی همین فردا اومد، بعد باز اون جدیده می شه استرس جدیدم که باز به تاخیر نخوره و این حرفا ، البته من دیگه اگه بخوام فدکس کنم این بار به مقصد هتل محل اقامت ام ارسال می کنم دیگه ، راستی این کار شدنی یه که آدرس هتل رو بدی ؟؟
    واقعا که!!!

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

بچه ها من با همین ISSO تماس گرفتم که خیلی هم خوب برخورد کردند، بهم گفتند که فردا بعدازظهر به دوستت بگو بیاد و از اینجا یک I20 جدید بگیره. اما یک مسئله دیگه باهاش مواجه شدم، از مسئولش پرسیدم که این یکی جدیده با قبلی یه چه فرقی می کنه گفت که هیچ فرقی نمی کنه و می تونی از اون قبلی یه هم اگه رسید دستت استفاده کنی ولی من یه جایی شنیدم که بارکد هاشون با هم فرق می کنه، واقعا گیج شدم، اگه جفت شون یکی باشن که واقعا عالیه ولی اگه نباشن اطلاعات غلط بهم داده ، کسی در این مورد هیچ تجربه ای نداره ؟؟
    واقعا که!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    متشکرم بابت پاسخ، اما یک مشکل هم توی تصمیم گیری دارم و اون هم اینه که اگه زد و اون قبلی همین فردا اومد، بعد باز اون جدیده می شه استرس جدیدم که باز به تاخیر نخوره و این حرفا ، البته من دیگه اگه بخوام فدکس کنم این بار به مقصد هتل محل اقامت ام ارسال می کنم دیگه ، راستی این کار شدنی یه که آدرس هتل رو بدی ؟؟
    جدیده که یه ای 20 جدید نیست همونه با همون مشخصات فقط بک بار دیگه پرینت و امضا شده وفرقی نداره کدومشو داشته باشید روز مصاحبه.
    آخه کسی نمی تونه بگه حتما کی می رسه، شما چند روز می خواهید در هتل منتظر بمونید... تازه باید کد پستی هتل رو هم در ادرس ذکر کنید حتما.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

بچه ها من هفته آينده مصاحبه دارم ازبكستان و از اونجا كه I20 ام رو با پست عادي برام فرستاده بودن ترسيدم نرسه و به دانشگاه گفتم يكي ديگه صادر كنه ، اما از شانس من همين امروز شنبه رسيد دستم و البته بايد بگم كه يكي ديگه هم دانشگاه صادر كرده ، حالا سئوال من اين است كه آيا اين دومي اولي رو باطل مي كنه يا نه ؟؟ نكنه من برم مصاحبه و طرف I20 رو از من قبول نكنه و بگه ديگه اعتبار نداره !!! من رو راهنمايي كنيد
    با تشكر از همتون
    واقعا که!!!

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

بچه ها من هفته آينده مصاحبه دارم ازبكستان و از اونجا كه I20 ام رو با پست عادي برام فرستاده بودن ترسيدم نرسه و به دانشگاه گفتم يكي ديگه صادر كنه ، اما از شانس من همين امروز شنبه رسيد دستم و البته بايد بگم كه يكي ديگه هم دانشگاه صادر كرده ، حالا سئوال من اين است كه آيا اين دومي اولي رو باطل مي كنه يا نه ؟؟ نكنه من برم مصاحبه و طرف I20 رو از من قبول نكنه و بگه ديگه اعتبار نداره !!! من رو راهنمايي كنيد
    با تشكر از همتون
    تا جایی که اطلاع دارم مشکلی ایجالد نمیکنه، دانشگاه برای من یکی صادر کرده بود که بعد نیاز نشد و برام نفرستاند و مشکلی هم پیش نیومد البته این مساله مربوط به بعد از مصاحبه بود...
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    کسی که می خواد دیفر کنه لازمه i20 قبلی رو داشته باشه
    چون i20 من با کارا پست رسیده دبی و هزینش زیاده اگه بخوام الان بگیرمش چون پذیرشم رو دیفر کردم و الان بهش احتیاجی ندارم؟؟؟
    کسی جواب این سوال رو میدونه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial ENG

به نظرم بهترین کار این است که با دانشگاه مربوطه مکاتبه کنین و بپرسین که i20 را پس باید بفرستین براشون یا پیش خودتان نگه دارید؟ من فکر می کنم در هر صورت چون شماره sevis number شما رویش هست مدرک مهمی تلقی میشه و بخوص اگه میزان فاندتان هم در آن درج شده اهمیتش بالاتر هست. این امکان هم وجود داره که آن دانشگاه بگه i20 قبلی ما را پس بفرستین تا بعد از پس گرفتنش جدیده را براتون صادر کنن. من چنین تجربه ای ندارم. اما این را می دانم که اگر i20 با ذکر فاند از دانشگاه باشه خیلی مدرک مهمی هست و حتی خیلی از دانشگاه ها تاکید دارند که اگه حتی نخواستین بیاین i20 را پس بفرستین. البته آن هائی که پذیرش میدن فقط گاهی با یک ایمیل قبول می کنن که آدم کنسل کنه. اما در مورد شما چون همین دانشگاه را می خواهید بروید بهترین جواب به نظرم جوابی است که همان قسمتی از دانشگاه که برای شما i20 را صادر کرده میده. فکر می کنم در هر صورت تو دبی معلق نباید بمانه یا بایستی پس بفرستید که جدیده را صادر کنن یا اینکه تحویل بگیرین. چون حاوی اطلاعات شما و sevis number هست و شما کلا بی خیال این دانشگاه نشدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    کسی جواب این سوال رو میدونه؟

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

من متاسفانه هنوز جوابم رو نگرفتم و البته هنوز پاسخ سئوالم جنبه حياتي داره برام، امروز هم شنبه و يك شنبه است و دانشگاه تعطيل ، مي ترسم اگر به جوابم نرسم و دير تصميم بگيرم تا فدكس بخواد مدرك رو برسونه دستم توي ازبكستان خيلي دير شده باشه .
    سئوال رو دوباره خيلي خلاصه مي پرسم :‌ من الان دو تا I20 دارم، قديمي تره الان دستمه ولي جديدتره دست دوستم توي آمريكاست، هر دوشون هم يك SEVIS No رو دارند، اما بازم من مي ترسم كه دومي موجب ابطال اولي شده باشه. يك قسمتي داره كه شبيه باركده ، اون عوض نمي شه ؟ يا اين كه تاريخ ها دست نمي خورن ؟؟
    واقعا که!!!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

من متاسفانه هنوز جوابم رو نگرفتم و البته هنوز پاسخ سئوالم جنبه حياتي داره برام، امروز هم شنبه و يك شنبه است و دانشگاه تعطيل ، مي ترسم اگر به جوابم نرسم و دير تصميم بگيرم تا فدكس بخواد مدرك رو برسونه دستم توي ازبكستان خيلي دير شده باشه .
    سئوال رو دوباره خيلي خلاصه مي پرسم :‌ من الان دو تا I20 دارم، قديمي تره الان دستمه ولي جديدتره دست دوستم توي آمريكاست، هر دوشون هم يك SEVIS No رو دارند، اما بازم من مي ترسم كه دومي موجب ابطال اولي شده باشه. يك قسمتي داره كه شبيه باركده ، اون عوض نمي شه ؟ يا اين كه تاريخ ها دست نمي خورن ؟؟
    What about sending the new I-20 directly to Tashkent? Office of DHL or FedEx in Tashkent
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial ENG

با سلام

من فکر می کنم دقیقا هر دو i20 یکسان باشند. فکر کنم sevis number چون یک شماره واحد هست تغییر نکنه و بعید هم می دانم تاریخ های ذکر شده در i20 جدیده تغییر کرده باشه. آخه دیفر که نکردین و تا آنجائی که من می دانم تقریبا در بیشتر i20 ها روز orientation به عنوان تاریخ start date در i20 درج میشه. من چیزی که فکر میکنم منطقی به نظر هم می آید این هست که دقیقا این دو تا i20 یکسان هست. اما موضوع اصلی سرجاش هست که با کدام بایستی رفت. من فکر می کنم از آنجائی که دانشگاه حرفی نزده که اگر با پست عادی هم بدستتون رسید آن را حتما پس بفرستید شاید واقعا مهم نباشه که با کدام برید. آخه اگه از نظرشان مهم بود حتما تاکید می کردن که قبلیه هر وقت آمد پس بفرستید و با آن نروید وآن باطل هست. منطقی این بود که قبل صادر شدن جدیده این موضوع مهم را بهتان میگفتن.
    در هر صورت من میگم در درجه اول آرامش را حفظ کنین و توکل به خدا باشه. اگر با کاراپست هماهنگ کردین که بعد از اینکه از طریق فدکس توسط کسی که معرفی می کنند به ایران بدست شما برسه من فکر می کنم ان شاالله به زودی می آید چون هم فدکس و هم کاراپست کار را سریع پیگیری می کنن. در بازه زمانی یک هفته ان شاالله میرسه و اینکه پول کاراپست را هم زودتر واریز کنین که انجام بشه. در کل شما که این همه صبر کردین فردا را هم صبر کنین و به قسمتی که براتان کار صادر کردن را انجام داده در آن دانشگاه ایمیل بزنین یا حتی تلفنی تماس بگیرین که دیگه شک و شبهه ای باقی نمانه.

اما به احتمال خیلی زیاد هر دو i20 یکی هست و دقیقا مثل هم بایستی باشند چون نه sevis number شما تغییر می کنه نه تاریخ orientation دانشگاه برای ترم فال. اما فکر کنم از دو روز صبر و آگاهی از اینکه آن ها چه راهنمائی می کنن اتفاقی نمی افته. راستی پول sevis fee را هم تا سه روز قبل مصاحبه بایستی پرداخت کنین. حالا زودتر هم ایمیل بزنین خوبه. توکل به خدا. اما کارشان جالب بوده دو تا صادر کردن. من تا حالا نشنیده بودم. موفق باشین.

راستی الان دقت کردم. اگه دست دوستتان هست چرا تماس نمیگیرین باهاش چک کنین. درسته روز تعطیل آن ها است ولی حداقل اگه هنوز پست نکردن که می توانید باهاش چک کنین.

ویرایش توسط behnaz_usa : April 28th, 2012 در ساعت 05:18 PM دلیل: تکمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)