صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 78

موضوع: New I-20

Junior Member

پیش فرض پاسخ : New I-20

سلام
    من می خواستم بدونم کسی با I 20 که نمره زبان نداشته تا به حال ویزا گرفته؟ دانشگاهی هم که به من پذیرش داده Academy of Art University تو سانفرانسیسکو هستش و گفته می تونی اول اینجا دوره زبان بگذرونی...من برای مستر fashion پذیزش گرفتم.
    می خوام بدونم تو گرفتن ویزا چقدر تا ثیر داره؟ و باید بگم که رشته من هنر هستش...من واقعا تو این مورد نگران هستم و وقت امتحان دادم هم ندارم...اگر واقعا اطالا عاتی در این مورد کسی داره به من بگهههههههههههههه

ممنون میششششم

Junior Member

بچه ها من با یک آی-تونی مصاحبه ویزا را کردم اما بعد مصاحبه فاندم تغییر کرد و آی-تونی جدید واسم صادر کردند که با توجه به دردسر ارسالش من نخواستم بفرستن

الان با آی-تونی اول برم امریکا و مهر ورود خروج را توی اون بزنن مشکلی پیش نمیاد !؟؟ آی-تونی اولی را ازم نمیگیره دانشگاه؟!
    کلا میتونم با این آی-تونی به آمریکا داخل شم و اون یکی را شخصا برم از دانشگاه بگیرم؟!

مرسی از راهنماییتون
    Be careful what you wish for

سلام دوستان.
    من دو هفته دیگه مصاحبه دارم، اگر لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم.
    من یه i20 از دانشگاهم دارم با فاند. بعد مشخص شد که به اون مبلغ فاندم چیزی اضافه شده. البته من درخواست i20 جدید نکردم، و دانشگاه هم چیز جدیدی برای من صادر نکرد.
    میخواستم ببینم الان با همین i20 ام برم سفارت که مشکلی پیش نمیاد. درسته؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samani_ghaemi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من دو هفته دیگه مصاحبه دارم، اگر لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم.
    من یه i20 از دانشگاهم دارم با فاند. بعد مشخص شد که به اون مبلغ فاندم چیزی اضافه شده. البته من درخواست i20 جدید نکردم، و دانشگاه هم چیز جدیدی برای من صادر نکرد.
    میخواستم ببینم الان با همین i20 ام برم سفارت که مشکلی پیش نمیاد. درسته؟
    مشكلي نداره فقط مقدار I-20 با خرج يكسال كه در همون نامه است اگر معادل نيست كمبودش رو BS تهيه كنيد كه مشكلي نباشه.يك پرينتم از مقدار جديد كه بهتون تعلق گرفته و اطلاع داده شده با خودتون داشته باشيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام.فوری فوری. PLEASE HELP
    دو تا دانشگاه دارن واسه من I-20 صادر میکنن. اولی SCAN دو به من داده ومن SEVIS ID خودم و همسرم رو دارم. دانشگاه دوم که من تمایل دارم در اون درس بخونم باراول به من یک SEVIS ID داد و بعد متوجه شدیم که واسه همسرم I-20 صادرنشده. الان دارن اون رو صادر میکنن.سوال اصلی: آیا SEVIS ID من در I-20 جدید تغییر میکنه ؟من میخواهم هرچه سریعتر وقت از دبی بگیرم. کدام یک ازگزینه های زیررو به من پیشنهاد میدین:
    1-با SEVIS ID های I-20 اول وقت بگیرم ولی بعد که I-20 جدید ازدانشگاه دوم رسید با اون برم سفارت؟ آیا در این روش باید تغییر SEVIS ID رو از قبل به سفارت اعلام کنم؟ آیا در سیستم وقت دهی جدید سال 2013 امکان EDIT کردنSEVIS ID بعداز گرفتن وقت وجود داردیانه؟
    2- درصورتی که SEVIS ID من دردانشگاه دوم بعدازصدور I-20 جدید تغییر نکند،با همین SEVIS ID وقت رو بگیرم و بعدا" که SEVIS IDهمسرم معلوم شد، اون رو به عنوان همراه وارد پروفایلم کنم و 160$ اون رو هم پرداخت کنم. آیا چنین امکانی در سیستم جدید 2013 وجود دارد؟
    اگر راه دیگری وجود دارد پیشنهاد بدید.

سلام دوستان

کسی میدونه که اگه به یک دانشگاه درخواست بدیم یه I20 جدید با ساپورتر متفاوت صادر کنه، آیا SEVIS NUMBERاونI20 جدید باI20 قبلی فرق خواهد داشت یا نه؟

ممنون
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Junior Member

سلام دوستان
    به طور خلاصه، من با I-20 دانشگاه شماره یک وقت سفارت گرفتم.
    الان از دانشگاه شماره دو I-20 اومده و میخوام با این I-20 جدید برم مصاحبه.
    هنوز SEVIS FEE پرداخت نکردم و طبیعتا برای دانشگاه شماره دو پرداخت می کنم به زودی.
    خواستم بپرسم آیا نیازی هست که SEVIS Number دانشگاه شماره یک رو که باهاش وقت سفارت گرفتم به دانشگاه شماره دو تغییر بدم قبل از مصاحبه یا نه؟
    ممنونم از کمکتون

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan6687 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به طور خلاصه، من با I-20 دانشگاه شماره یک وقت سفارت گرفتم.
    الان از دانشگاه شماره دو I-20 اومده و میخوام با این I-20 جدید برم مصاحبه.
    هنوز SEVIS FEE پرداخت نکردم و طبیعتا برای دانشگاه شماره دو پرداخت می کنم به زودی.
    خواستم بپرسم آیا نیازی هست که SEVIS Number دانشگاه شماره یک رو که باهاش وقت سفارت گرفتم به دانشگاه شماره دو تغییر بدم قبل از مصاحبه یا نه؟
    ممنونم از کمکتون
    هر دو SEVIS Number یکی می باشند(خودتون می تونید راحت چکش کنید) با عوض شدن I-20 شما SEVIS Number شما عوض نمی شود SEVIS Number عددی هست که اسم شما به عنوان فرد متقاضی برای تحصیل در آمریکا در وزارت امور خارجه آمریکا ثبت می شود و فقط یک بار و با یک شماره اما SEVIS FEE پولی است مربوط به دانشگاه و با یک کد مربوط به دانشگاه باید پرداخت شود و لاکن نصیحت برادر من برو بی ترس برو ویزاتو بگیر حالشو ببر.موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی میدونه که اگه به یک دانشگاه درخواست بدیم یه I20 جدید با ساپورتر متفاوت صادر کنه، آیا SEVIS NUMBERاونI20 جدید باI20 قبلی فرق خواهد داشت یا نه؟

ممنون
    جواب خود را در پست بالا پیدا می کنید نه عوض نمی شه ولی سوال من اینه که دانشگاه اصلآ همچی کار می کنند ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zana نمایش پست ها
    هر دو SEVIS Number یکی می باشند(خودتون می تونید راحت چکش کنید) با عوض شدن I-20 شما SEVIS Number شما عوض نمی شود SEVIS Number عددی هست که اسم شما به عنوان فرد متقاضی برای تحصیل در آمریکا در وزارت امور خارجه آمریکا ثبت می شود و فقط یک بار و با یک شماره اما SEVIS FEE پولی است مربوط به دانشگاه و با یک کد مربوط به دانشگاه باید پرداخت شود و لاکن نصیحت برادر من برو بی ترس برو ویزاتو بگیر حالشو ببر.موفق باشید.
    دوست عزیز، SEVIS Number این دو تا I-20 با هم فرق دارن
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)